Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

shaq-upewnij się co do tych promocji....na pewno masz gratisy na tyle m-cy na ile było ugadane?

Zasada nr 1 nie wierz do końca konsulowi-łatwo o pomyłkę...niestety z reguły na niekorzyść klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z Krakowa, pierwszy po złożeniu wypowiedzenia. Pytanie konsultanta, jaki pakiet skusiłby mnie do pozostania. Obecnie mam U+ z Boxem za 59 zł, powiedziałem więc, że chciałbym odpowiednik U+ wraz z 6xC+ i wymianą sprzętu na MediaBoksa za cenę niższą, niż do tej pory. Pan stwierdził, że niczego takiego nie może mi zaproponować, że taki pakiet może być za 69 zł. Na moje stwierdzenie, że CP daje mi premium pakiet w SmartDomie za 45 zł, zaczął dość impertynencko dowodzić, że oferta programowa Polsatu jest dużo słabsza i generalnie, że jeśli chcę, to żebym sobie przeszedł do CP. Pięknie więc podziękowałem za hojną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotyczy rozmów : czy opłata stała? czy łamaniec ?

Zgadza się, ja też miałem mieć opłatę .... stałą 59 zł, = równe 59 zł, a jest "łamaniec", Konsul z Krk powiedział że opłata stała ... a w ICA jest nadpłata ...... hmmm 51,28 ... bo zamówiłem na pare miesięcy History HD, i .... nie wiem po co.

A ... Nadal nie wiem, czy to łamaniec ... 53,27, czy 58,60 .... to z tych dwóch umów, które dostałem pocztą.

Skąd są inne kwoty ? Usersi podają inne kwoty niż 58,60, choć zbliżone, to tego już nie wiem .... ale niezbadane są działania nc+ .... :read:

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co liczyłeś dodania całej paczki C+ do tego dekoder dyskiem i tańszej oferty?Powagi trochę.Idż do CP i pochwal nam się swoim szczęściem już wielu takich było tu na forum.

 

Czemu miałbym nie dostać? Całkiem spokojnie ludzie dostają lepsze oferty, bo dodatkowo z HBO i za cenę jeszcze niższą, bo w łamańcu za średnio 53. Poza tym, wiadomo, że negocjacje rozpoczyna się z pułapu niższego, by móc zejść w dół. Wiadomo, że nie chodzi o przejście do CP, to była tylko sugestia do konsula. Ale chyba po prostu reagują alergią na takie rzeczy.

Więc, według Ciebie, 69 było dobrą ofertą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, poczekam na kolejne ich ruchy - zobaczymy. Do końca umowy jeszcze długo, jest sporo czasu na negocjacje. Wiesz, w sumie mógłbym zrezygnować nawet z C+, albo wziąć tylko paczkę sportową, ale jak mi pan konsultant z takim kazaniem wyjechał, to dalszej rozmowy się odechciało. Fajnie byłoby wywalczyć choć MediaBoksa, bo mi na nim zależy i ciut niższą cenę - może jednak coś się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniła Pani Konsultantka proponując:

 

Umowa na 24 miesiące.

 

Zostawiam dekoder z nagrywarką.

 

1-szy dekoder multiroom 0zł aktywacja, 12 miesięcy za darmo, od 13-go miesiąca 10zł/miesiąc

2-gi dekoder mutiroom 49zł aktywacja i przez 24 miesiące 10zł/miesiąc

 

Pakiety:

Comfort+ (na 24 miesiące)

Extra+ (na 24 miesiące)

Premium Sport (na 24 miesiące)

Premium Film (na 24 miesiące)

 

Całość łamańca wychodzi średnio 84,90zł / miesiąc

 

Powiedziałem, że chciałbym powyższą całość za 59zł - konsultantka odmówiła mówiąc, że takiej promocji nie ma, ale może zejść do

74,90zł / miesiąc i dorzuci HBO na 6 miesięcy

 

Powiedziałem, że za mało daje i że nadal za drogo, że jeżeli coś dodaje to żeby już nie na 6 miesięcy tylko na całe 24 miesiące.

W tym momencie powiedziała, że musi to jeszcze skonsultować i zadzwoni jeszcze raz jutro.

 

Powiedzcie proszę co o tej ofercie myślicie? Będę wdzięczny za odpowiedź. :)

 

ircios odpowiedz proszę :) Wiem, że jestem nowy więc takich się olewa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.90zł miesięcznie okres promocji 9 miesiecy.

A później co?

 

Trzeba zrezygnować. Jeśli nie, to wskakuje na pełną opłatę.

@xadox. Te 84 to jest warte, ale z HBO na całą umowę. Masz MR od iti więc się nie dziw, że tak drogo. Z MR nic więcej nie ugrasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal jest mi waszych co niektórych wypowiedzi typu,to pujdę do CP,lub CP daje cos tam premium w takiej cenie,to po jakiego grzyba jeden z drugim dzwonicie sami do nich niby sprawdzić czy dotarło wypowiedzenie,zachowujecie się jak dzieci,a może dadzą jakąś zabawkę,a może co innego i tak 99% z was co biadolicie to pozostaniecie w NC+,CP ma [beep]o a nie kanały,jakoś to ja ma lepszą w naziemnej.Po co takie komentarze,straszenie,przecież oni też czytają te forum u gumę z was ciągną(bo pójdę do konkurencji)to idzie a nie zaśmiecajcie forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...