Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale oczywiście chodziło o wszystkie kanały co mam +paczka Canal+.A ciężko będzie wynegocjować to 50 zł,bo niestety ja jeszcze nie mogę i mój tata będzie rozmawiał z konsultantem a on i rozmowa przez telefon-słabo to widzę...

Jest ciężko,ale możliwe.......

 

@Kyle. Teraz 2 Pejsy za free jest ciężko..... Przeważnie dają przy wyższym abo.... 99 >>>>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny zestaw niedawno przedluzylem umowe ale musialem jednego

Pace zamienic na sagema w przeciwnym razie oplata 20zl.

 

Moi drodzy

Bardzo wszystkich proszę o trzymanie się tematu wątku. Przeglądam ten temat w poszukiwaniu ofert i możliwości jakie są obecnie dostępne przy przedłużaniu umów- jestem pewien że wiele

innych osób również. Proszę o nie wydłużanie wątku i w efekcie czasu jaki muszę spędzać przekopując wątek pisząc nie na temat. Dyskusje i dywagacje na wszelkie tematy np wyższość jednych dekoderów nad innymi winny mieć miejsce w odpowiednich tematach.

Proszę także powstrzymywać się od odpowiedzi typu "przejrzyj kilka stron wstecz", "wszystko masz opisane wcześniej"- tego typu odpowiedzi tylko utrudniają szukanie! Wątek jest sztucznie wydłużany.

Ktoś powtarza pytanie? Jeśli nie masz zamiaru odpowiedzieć po raz kolejny, zignoruj to pytanie, proszę! Inni ludzie szukają odpowiedzi a nie tylko zadają pytania, lub szukają i w tym tłoku postów nie na temat nie znajdują rozwiązań które ich interesują.

 

Ja mam pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi, choć myślę że odpowiedź jest twierdząca:

Czy komuś udało się przedłużyć mając 2x Cameleon i 2x Pace PVR za 0 zł za oba dekodery i przy jakiej ofercie?

 

Mi przedstawiano ofertę programowo i cenowo bardzo dobrą na 3 m-ce przed końcem umowy ale +20zł za drugi dekoder. Myślę więc że odpowiednio bliżej końca umowy i te dwie dychy zrabatują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę także powstrzymywać się od odpowiedzi typu "przejrzyj kilka stron wstecz", "wszystko masz opisane wcześniej"- tego typu odpowiedzi tylko utrudniają szukanie! Wątek jest sztucznie wydłużany.

Ktoś powtarza pytanie? Jeśli nie masz zamiaru odpowiedzieć po raz kolejny, zignoruj to pytanie, proszę! Inni ludzie szukają odpowiedzi a nie tylko zadają pytania, lub szukają i w tym tłoku postów nie na temat nie znajdują rozwiązań, które ich interesują.

 

Chyba, dla niektórych będę musiał być bardziej stanowczy. Nieprawdaż!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą umowa przedłużona przez krakowski numer.Oto ona:

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

CINEMAX

FILMBOX

WIMP STANDARD

MULTIROOM PREMIUM

MULTI+

EXTRA+ HB ITI

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

VOD+ SERIALE+

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

HBO GO HB ITI

Umowa na 24 miesiące za 109zł.Jak uważacie cenę dobrą wynegocjowałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lesnachodziez- bardzo bogata ta oferta (chyba tylko bez erotyki?), więc choć cena wysoka to myślę że jest naprawdę dobra, a biorąc pod uwagę zjazd cenowy to jest wręcz bardzo dobrze.

 

Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Arras74, mógłbyś powiedzieć jakie miałeś warunki i jakie masz teraz oraz ile przed końcem umowy przedłużyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest ze tydzien temu proponowlai mi przedluzenie umowy na warunkach extra+ comfort+ multi + 6xc+ hbo i hbo go za 84zl z groszami a dzis jak dzonili to powiedizli ze cena moze byc ale nie ma szans zeby dali mi nowy dekoder (teraz mam dekoder z oferty na wlasnosc ten bialy)

 

To w koncu da sie przedluzyc umowe i dostac na wynajmem turboboxa albo mediaboxa??

 

Dzwonili z krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę z innej beczki, jeśli nie na temat to możecie wykasować ;) :

 

Umowę przedłużyłem telefonicznie wczoraj (15.11.14), obecna umowa jest do 30 listopada.

 

- aneks przyślą jakoś w ciągu dwóch tygodni

- kiedy włączą mi nową ofertę? Dopiero na początku grudnia czy już jakoś teraz jeszcze w trakcie trwania starej umowy?

- wziąłem dwa multiroomy, kiedy mogę odebrać te tunery w punkcie obsługi klienta lub kiedy miałoby to największy sens żeby coś zaoszczędzić?

- kiedy najsensowniej aktywować wszystko? Mam na myśli, że piszecie czasami żeby włączyć coś na początku miesiąca bo wtedy ten pierwszy niepełny miesiąc jest darmowy.

- dostałem też informacje, że faktury będą płatne do 18-go każdego miesiąca - skąd ta data skoro stara umowa jest do końca listopada, a przedłużenie zrobiłem wczoraj, czyli 15.11. - nie wiem skąd ten 18-sty każdego miesiąca?

 

dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iricios- cena jako cena, wysoka bo generalnie spora. Nie cena w stosunku do produktu. Samochód może być wypasiony na maksa ale jak kosztuje 100 000 $ to jest drogi, choć warty swej ceny.

 

piotrekj66- zdarza się że dzwoni inny konsul i nie ma żadnych info z poprzedniej rozmowy i zaczyna po prostu z punktu który sam wyjedzie- innego niż poprzedni. Iricos też ma rację, strzelają też po prostu takie numery żeby klientowi się wydawało że nc+ niesamowicie mu poszło na rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie na tylko wkurzylem ta gadka ze jak chce przedluzyc to jedynie ze swoim dekoderem ze czekam do konca grudnia na jakas konkretnaoferta (nie wymagam darmochy) z nowym dekoderm i tym co mam teraz plus hbo moge palcic nie wiecej jak teraz czyli 89zl jak nie beda chcili dac dekodera z dyskiem to mam ich gdzies i umowy nie przedluze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona umowa z nc+, poniżej warunki - umowę miałem do końca lutego 2015 r. - a więc można nawet i wcześniej na dobrych warunkach (miałem UNIVERSE za 49zł z Cinemaxem) !!!

 

Twoja oferta:

 

Umowa na 15 miesięcy wszystkie pakiety przez cały okres umowy - 5x0zł - 10x15 miesięcy - możliwość opłat wcześniejszych czyli co miesiąc po 53,2 zł :)))

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Aktywacja turboBox+

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

Cinemax

HBO

 

Pozdrawiam Forum...gdzie zdobyłem przydatne informacje do negocjacji !!! :))

 

 

Witam . Sami dzwonili z taką ofertą , czy do nich ? Interesuje mnie tez taka oferta , umowe mam do końca lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie. Obecnie posiadam pakiet

Universe+

Pace pvr

CANAL+ Platinum OP

MULTIROOM STANDARD

Ile aktualnie jest warty ten pakiet i/lub co mogę otrzymać w podobnej cenie czyli ~60zł/m-c?

Oferta, jaką dostałem przed chwilą (z krakowskiego DUK):

Comfort+, Extra+, Multi+, 6xC+, 3xHBO, Multiroom (2xcameleon), PACE500 - stała cena 59,90 / 15 miesięcy. Drugi dekoder (Sagemcom) mogę sobie za darmo dobrać w APK.

Miła pani ma zadzwonić około 17 - będziemy rozmawiać. Umowa do końca listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, i to jest konkret. Dziękuję. Czy multiroom działa nadal jak dwie niezależne karty, czy przy odpisywaniu nowych umów wymusza się już tą "nową" opcję multirooma?

Bez zmian, ale mogą Ci wciskać pseudo MR od iti ;)

 

@piracik. Jeden Pejs nie ma wpływu na ofertę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś kolejny telefon z taką samą ofertą jak tydzień temu, czyli:

Sport & Film

6 x Canal plus

3 x HBO

Chyba jeszcze HISTORY HD można mieć za 0zł???

MR ( dwie karty CAMALEON) = PACE 500

Umowa na 15 miesięcy. Koszt miesięczny w łamańcu – 53,27zł

Pytanie czy ktoś dostał coś taniej w powyższej konfiguracji?

Wydaje mi się, że trzeba podpisywać. Bynajmniej na tydzień do tyłu tak oferta była bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...