Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kondzio jeśli czytał Ci konsultant to oświadczenie na które się zgodziłeś to z reklamacji raczej nici bo niby tam jest bełkot ale w tym oświadczeniu jest dokładnie że np "HBO 0zł 5msc dla abonentów, szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji" a w regulaminie jest ze po 5 msc płacisz standardową stawkę za to co miałeś za free. Takie dorzucanie za darmo też jest niezłą taktyką bo niby za darmo ale połowa nie pamięta żeby to odłączyć (przełożeni nawet tępili przypominanie klientom o odłączeniu) a że sami się na to zgodzili i nie przeczytali regulaminu to płacą i reklamacje nie są zazwyczaj uwzględniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przedłużającego umowę klienta ze stażem ponad 5 lat, który wysłał wypowiedzenie przez punkt obsługi klienta ;-) najświeższe propozycje z DUK Kraków:

 

- Comfort+ Multi Extra 6xC+ VOD C+ 5x0 10x79,90 średnio 15x53,27

- to samo co wyżej bez Extra 5x0 10x69,90 średnio 46,60

- sam Comfort+ 15x29,90

- Comfort+ Extra 15x42,25

 

Nic nowego chyba w sumie, informacyjnie podaję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę na następujących warunkach: kanały takie jak ostatnio, czyli te z Universe Platinum, (teraz to jakiś Comfort+ + Extra+), 6* Canal+, HBO do końca umowy i Multiroom na starych zasadach Cyfry. Wszystko za 49 zl na 15 miesięcy. Sorki za lekki chaos w poście, ale nie do końca pamiętam nazwy tych nowych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przedłużyłem umowę -

Comfort+, Multi, Extra, 6xC+, HBOx3, History HD, MR, Pace - za stałą cenę 59,90 zł / 24 miesiące

 

Oferta w łamańcu była tańsza - standard 53,27 / 15 miesięcy (z HBO na całą umowę), ale ja wolałem stałą kwotę na rachunku ;)

Może można było taniej, ale i tak jestem zadowolony. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przedłużającego umowę klienta ze stażem ponad 5 lat, który wysłał wypowiedzenie przez punkt obsługi klienta ;-) najświeższe propozycje z DUK Kraków:

 

- Comfort+ Multi Extra 6xC+ VOD C+ 5x0 10x79,90 średnio 15x53,27

- to samo co wyżej bez Extra 5x0 10x69,90 średnio 46,60

- sam Comfort+ 15x29,90

- Comfort+ Extra 15x42,25

 

Nic nowego chyba w sumie, informacyjnie podaję :-)

A umowę kolega ma do kiedy?

Ja też już złożyłem wypowiedzenie, ale jak na razie nie dzwonią. Taka oferta jak zaproponowali to dla mnie podwyżka ;)

Interesuje mnie to co mam w podpisie bez C+, bo to nędza straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do 31.12.2014.Wypowiedzenie wysłane 30.10.2014.Miałem do tej pory Universe+ i CANAL+ Platinum.Jeden miesiąc gratis , pozostałe 59 zł/miesiąc więc średni rachunek to 54 zł.Generalnie ten pakiet mi wystarczy tylko czy jestem w tej cenie dostać mediaboxa? Mój turbacz 500 GB coś coraz bardziej rzęzi :cry: .Co ewentualnie można ugrać?

 

 

Dzwonili z numeru warszawskiego :evil: .Proponują łamańca 5x0zł + 10x79,9 zł za wszystko co do tej pory miałem +HBO na 5 miesięcy.Co do wymiany na mediaboxa to cał czas twierdzą ,że nie są teraz dostępne.Pozostaje dalej czekać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przedłużającego umowę klienta ze stażem ponad 5 lat, który wysłał wypowiedzenie przez punkt obsługi klienta ;-) najświeższe propozycje z DUK Kraków:

 

- Comfort+ Multi Extra 6xC+ VOD C+ 5x0 10x79,90 średnio 15x53,27

- to samo co wyżej bez Extra 5x0 10x69,90 średnio 46,60

- sam Comfort+ 15x29,90

- Comfort+ Extra 15x42,25

 

Nic nowego chyba w sumie, informacyjnie podaję :-)

 

Przed chwila gadałem z konsultantem (w grudniu konczy mi sie umowa, nie wysłałem wypowiedzenia, pakiet Canal+Silver 64 zł)

Zaproponował (po konsultacji z kierownikiem super oferta dla za[beep]istego klienta ) Comfort+Ekstra, 6xC na cały okres umowy, HBO i Cinemaxy na 7 miesięcy za 0 zł w umowie 15 miesięcy za 79.90 hehe. Po pracy jade do punktu z wypowiedzeniem i zobaczymy co dział utrzymania klienta zaoferuje.

 

Teraz pytanie o wypowiedzenie. Jaki jest termin wypowiedzenia? 1 miesiac czy 3 ? I tak pewnie po trzymaniu wypowiedzenia DUK bedzie od razu sie ze mna kontaktował.

 

Pozdro dla wszystkich "walczących"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przedłużyłem umowę -

Comfort+, Multi, Extra, 6xC+, HBOx3, History HD, MR, Pace - za stałą cenę 59,90 zł / 24 miesiące

 

Oferta w łamańcu była tańsza - standard 53,27 / 15 miesięcy (z HBO na całą umowę), ale ja wolałem stałą kwotę na rachunku ;)

Może można było taniej, ale i tak jestem zadowolony. :brawo:

 

 

Można było taniej (53,27) ale na własne życzenie płacisz więcej. Ja też mam łamańca ale płacę co miesiąc 53,27 i tak mam w ICA i na kanale 190. I nie mów mi ,że mam gorsza pozycję startowa do negocjacji za rok bo nie widzę ani jednego argumentu do tego,że tak jest. I taki to łamaniec jak z koziej[beep] trąbka. Mam łamańca ale go nie mam...A niech mi dadzą łamańca 14x0 i 1x799,05 to nie będę negocjował od 800 PLN tylko od średniej jaką płace na miesiąc czyli...53,27 Oczywiście po ustaleniu,że płace co miesiąc stała kwotę 53,27. Kończę bo się zaplątam.

 

Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia w okopach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umowę kolega ma do kiedy?

Ja też już złożyłem wypowiedzenie, ale jak na razie nie dzwonią. Taka oferta jak zaproponowali to dla mnie podwyżka ;)

Interesuje mnie to co mam w podpisie bez C+, bo to nędza straszna.

 

Umowa do końca roku, czyli 31.12.2014. Rezygnacja złożona 2 dni temu, telefon z DUK dzisiaj. Na piśmie mam napisane tak:

"Rozwiązanie umowy - koniec okresu oznaczonego (wygaśnięcie)".

Powód rezygnacji: zbyt wysokie ceny.

 

Bez C+ pewnie spokojnie zejdziesz poniżej 50 zł.

Ciekawe, czy przed świętami wyskoczą z jakąś ciekawą ofertą dla stałych abonentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przedłużającego umowę klienta ze stażem ponad 5 lat, który wysłał wypowiedzenie przez punkt obsługi klienta ;-) najświeższe propozycje z DUK Kraków:

 

- Comfort+ Multi Extra 6xC+ VOD C+ 5x0 10x79,90 średnio 15x53,27

- to samo co wyżej bez Extra 5x0 10x69,90 średnio 46,60

- sam Comfort+ 15x29,90

- Comfort+ Extra 15x42,25

 

Nic nowego chyba w sumie, informacyjnie podaję :-)

 

Może i nic nowego ale ten dział jest od tego! To jest dział Oferty - dla stałych abonentów nc+, a nie rozkminki o dekoderach czy jałowe dyskusje do kiedy mam wypowiedzenie! terminator pisze na temat ale z pewna nutka niepewności. Oferty to oferty , a nie pytania do wróżki Semiry czy innej Przyjaciółki. Trzymajmy się tematu i pytania zadawajmy w działach do tego przeznaczonych , a wszystkim będzie łatwiej.

 

Napisałem terminator z małej mimo ,że to początek zdania bo to Jego avatar. Nie wiem co na to prof.Miodek. Szkoła szkołą ale dużo chorowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie mów mi ,że mam gorsza pozycję startowa do negocjacji za rok bo nie widzę ani jednego argumentu do tego,że tak jest.

Napisałem tylko, co wybrałem i że jestem zadowolony z tej oferty.

Nie wiem, w którym miejscu napisałem, że jesteś gorszy lub lepszy, wybierając taki, a nie inny pakiet.

 

A żeby nie było offtop, to pakiet HBO bez problemu dają na całą długość umowy w cenie - nie trzeba się nawet o to prosić ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wacek2000 mówię o ofertach z systemu jeszcze z tamtego tygodnia. Obdzwanialismy ludzi którym konczyly się umowy w grudniu/styczniu. Od szwagra? Piszę co było w systemie i jak to działało z naszej strony, nastawienie było na podwyższenie ARPU (czyli przychodu z klienta bez dekoderow i MR), sam sobie poczytaj o co w tym chodzi, wiem jak to działało od wewnątrz, nawet "spytam przelozonego co da sie w pana sprawie zrobic" bylo po prostu wyciszeniem mikrofonu bo przełożeni mieli na to wykichane, ostrzegam przed tym żeby nie wierzyć że nie da się taniej albo lepiej albo że nie będzie na 100% lepszej oferty a oferty z naszego systemu były po prostu słabe, sprzedawały się bo ludzie byli dobrze wyszkoleni jeśli chodzi o marketing. Żadna hala, piękne, profesjonalne biuro do robienia ludzi w konia, często młodych którzy powinni być obeznani w temacie i aż dziw brał że ludzie to biorą.

Taki wielki problem masz z tym że ostrzegam przed agresywną polityką sprzedażową wobec zaskoczonych klientów?

 

Swoją drogą aż dziwne ile osób wierzy w świąteczne promocje i czeka do tego czasu z przedłużeniem umowy, promocje zapewne będą ale dla nowych :)

 

@terminator pierwsza oferta bardzo fajna, nawet nie wiesz ile ludzi płaciło więcej za wiele mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niesowiet - wybrałem właśnie tę pierwszą ;-) Sporo za fajną średnią cenę, rozmowa z konsultantką konkretna.

 

Odnośnie ofert świątecznych, zapytałem z czystej ciekawości, bo w zeszłym roku chyba jakoś kilka dni przed świętami wyskoczyli z jakąś promocją (już nie pamiętam, chodziło chyba o telewizory). Po prostu zastanawiam się czy w tym roku zrobią podobnie. Ja już mam decyzję za sobą, wiele telefonów z mniej ciekawymi propozycjami, a po złożeniu rezygnacji w 2 dni konkrety. Polecam tę drogę :-)

 

@wacek2000 - spoko, dobrze napisałeś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dostalem 2 telefony po 14 jechalem samochodem i za bardzo nie moglem rozmawiac pan powiedzial ze w zwiazku z wypowiedzeniem da mi jakiegos tam lamanca w dosc dobrej cenie i turboboxa za 5zl ja mowie ze spoko ale musz sie zastanowic, teraz z innego numery telefon ze maja super oferte a ja na to ze mam dekoder na wlasnosc i w pierw musza mi zaproponowac nowy dekoder na wynajem, zaczela sie gadkja ze nie ma takiej opcji ze musze zostac z moim wlasnosciowym dekoderem a jedynie co to moga mi dac atrakcyjna oferte.

 

Jak to w koncu jest? moge majac obecnie dekoder wlasnosciowy przedluzyc umowe i dostac dekoder na dzierzawe czy nie moge??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...