Jump to content

Kyle

Users
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Kyle

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pragnę tylko potwierdzić że biorąc ofertę C+8 na 6 m-cy za 25 zł można tę cenę od 7 mca bez problemu przedłużyć, właśnie tak zrobiłem na umowie ojca.
 2. Do tej pory też miałem za opłatą. Facet powiedział, że obniżając obecny abonament, nie ma HBO za 0 zł.
 3. Hej, przedłużyłem umowę. Do tej pory miałem Extra,C+8, HBO, HBOgo, 2xPace, MR cameleon, okres do 1/2019. 84,99 zł Do tej pory kazali mi płacić za LM dodatkowo, więc dziękowałem i wysłałem wypowiedzenie. Generalnie chciałem wziąć tę ofertę za 99,99 ale do tego z 11. Darmowych miesięcy dać nie chcieli, szałowych jakichś kanałów nie dorzucili, ale tak się facet starał, zaglądał na opcje C+VOD żeby mi wyjaśnić że mi głupio było mu odmówić. Zaakceptowałem taką ofertęna 24 mce: Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom) Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
 4. Przed chwilą miałem telefon z zastrzeżonego. Bardzo dziwny pan. Oferta świąteczna, czyli 99,99 za Extra,C+, HBO, CX, Filmbox, nat geo, fox play, Mistrzowska Piłka, także trochę setny raz dubluję to co już od dawna znamy, ale: odrzuciłem i powiedziałem że nie będę podwyższał nie mając gwarancji Ligi Mistrzów, na co facet "Liga Mistrzów na 24 mce". Podejrzewam że ściema, ale czy ktoś usłyszał już coś podobnego? Wgl dziwnie gadał typ, mówił że muszę się jakoś zadeklarować na 30 dni przed końcem, więc muszę w grudniu, zachowanie z fochem, itd itd. Wnerwił mnie trochę.
 5. Mam, do 1/2019: Extra, C+8 za 79,99 HBO za 0 zł HBOgo za 5 zł MR za 0 zł, 2xPace, Cameleony Oferta 1 na 24 mce: To samo co wyżej Mistrzowska Piłka za 10 zł (Ha.Ha.) Eleven za 7,95 zł na 12 mcy lub za 11,90 z możliwością wyłączenia Oferta 2 na 24 mce: Extra, C+8 HBO+go Cinemax Filmbox Eleven za 7,95 zł na 12 mcy lub za 11,90 z możliwością wyłączenia Mistrzowska Piłka za tzw 0 zł, o ile przedłużą Multiroom bez zmian Cena: 99,99 zł. Na tę drugą ofertę powiedziałem konsultantowi że przecież wie że LM jest dla mnie ważna, a tu mogę wtopić z wyższym rachunkiem i bez gwarancji LM, więc jak rozumiem jeśli nc nie przedłuży LM to ja sobie będę mógł zejść z abonamentem? Otóż nie, także podziękowałem. Pozostaje wypowiedzenie.
×
×
 • Create New...