Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie posiadam nowy start 9.99, canal plus 19.99, liga mistrzów 5zl, dekoder 4k 0zl, Kanał canal plus 4k 0zl.

Czy można będzie to utrzymać? 

Nawet z kanałów polsat sport premium mogę zrezygnować.

 

Wypowiedzenie nie wysłane, ale dzwonią i proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2024 o 14:15, rexxim napisał(a):

Dzień dobry,

 

jestem na wypowiedzieniu, umowa do 31.03.2024.

Mój obecny abonament:

Extra+   44,99

BBC Player   0

Mutliroom Standard   15

Canal+ 4K Ultra HD   0

Canal+   19,90

Najem dysk PVR 500GB   5

Najem 4K DUALBOX+   5

 

Prosze o kontakt w celu przedłużenia umowy na lepszych warunkach. Nie interesuje mnie długośc umowy, cena to klucz :)

 

W dniu 1.03.2024 o 14:19, JedynyTaki napisał(a):

Lepszych warunków nie będzie na to obecnie, trzeba się spodziewać 5 zł podwyżki za usługę Multiroom High Standard. 

Tak @JedynyTaki pisał, cenowo lepiej nie stało się. Dostałem poniższą ofertę i zaakceptowałem ją na 24 miesiące:

 

  • Extra+     44,99
  • CANAL+4K ULTRA HD  19,90
  • Multiroom Standard   20,00
  • Najem 4K DualBOX+   5,00
  • BBC Player   0,00
  • Cinemax na 3 mies.   0,00
  • Sundance na 6 mies.   0,00
  • Filmbox na 1 mies.   0,00

Sprzęt to dwa dekodery 4K DualBOX+, z czego główny jest z dyskiem 1TB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie  😀

Mam pytanie :

Czy udało komuś się przedłużyć umowę SuperPremium + 4K w cenie 109.99 z dekoderem 4K 0zl wynajem i 0zl dysk  ?

 

Dokładnie o tą eferte mi chodzi :

184 wyjątkowe kanały, w tym w tym 12 kanałów CANAL+ , 

HBO, HBO MAX, Eleven Sports oraz Ligę Mistrzów na Polsat Sport Premium

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2024 o 15:55, ziboto napisał(a):

Dzień dobry.

 

Na dziś posiadam:

Pakiet Extra+ 44,99 zł
HBO Max 5,00 zl
HBO 15,00 zl
MISTRZOWSKA PIŁKA 5,00 zl
Eleven Sports 11,90 zl
CANAL+ 19,90 zl
CANAL+4K ULTRA HD 0,00 zl
MULTIROOM STANDARD 5,00 zl
Najem 4K UltraBox+ 0,00 zl
Najem G9_DYSK 1TB 5,00 zl
Najem Dysk 0,00 zl

Całość 111zł

 

Po pierwszej rozmowie podwyżka za MR (posiadam 2xUltraBox z dyskami 1T) o 25zł.

Standardowe pytanie - co mogę ugrać?

 

Pozdrawiam

Tomasz

 

Podpisana umowa. Zrezygnowałem z Eleven,  dodano mi BBC VOD za free, pozostałe pakiety zostały. Cena pomniejszona o eleven - 99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, XMAREKK30 napisał(a):

Witam wszystkich serdecznie  😀

Mam pytanie :

Czy udało komuś się przedłużyć umowę SuperPremium + 4K w cenie 109.99 z dekoderem 4K 0zl wynajem i 0zl dysk  ?

 

Dokładnie o tą eferte mi chodzi :

184 wyjątkowe kanały, w tym w tym 12 kanałów CANAL+ , 

HBO, HBO MAX, Eleven Sports oraz Ligę Mistrzów na Polsat Sport Premium

Ja podpisałem z początkiem bieżącego m-c przedłużenie na SuperPremium + 4K w cenie 109.99 z dekoderem 4K 0zl i wynajmem dysku za 0zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay Medium, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje: Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), Viaplay Medium+ 29 zł/m dla Abonentów (08/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY : 138,99  zł

 

przepłaciłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, inspektor Barnaby napisał(a):

Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay Medium, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje: Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), Viaplay Medium+ 29 zł/m dla Abonentów (08/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY : 138,99  zł

 

przepłaciłem?

Mam doklanie to samo jesli chodzi o pakiet i sprzet ale zrobilem tak

optimum 25

pelny C+ 20

Dopelnienie do extra 10

hbo mx 20

mp 0

Dodaj to tego VP to wyjdzie taniej a przez 24 mies zaoszczedzisz sporo kasy

Dopelnienie dostaniesz za 10 po 2 mies od przedluzenie umowy na poczatek wciskaja za 15 lub 20

Pozdro i dzialaj

Edytowane przez arras74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,posiadam pakiet Extra z Canal+ z mistrzowską piłką za 35zł na module ,do tego druga umowa Relax+za 14,90 z dekoderem do sierpnia tego roku,czy ktoś już przedłużał umowę i na jakich zasadach w podobnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2024 o 07:38, domin107 napisał(a):

Dzwonią do mnie już coraz częściej. 

Umowa do sierpnia

Proponują mi to co mam w stopce + cały canal+. Proponowali za 114 zł.

 

Ja im odpowiedziałem, że mogę wrócić do rozmów gdy będzie gwarancja:

- pakietu MAX bez reklam

-  pozostania Serie A i Ligi Mistrzów na kolejne lata

Kolejny raz dzwonili i tym razem 112 zł proponowali.

 

A ja ciągle jestem w rozterce ze względu na to co zrobią z pakietem MAX i Ligą mistrzów.

Boję się, że jak teraz przedłuzę to potem będą miał gorszą sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz umowe do sierpnia to co za problem wstrzymac sie do sierpnia? MAX startuje w czerwcu - bedziesz mial dokladna wiedze na temat tego, co zrobia z tym pakietem. Do sierpnia tez juz na pewno bedzie wiadomo, co z Liga Mistrzow i Serie A. Gdzie tu problem? Jest dopiero marzec...

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, domin107 napisał(a):

Kolejny raz dzwonili i tym razem 112 zł proponowali.

 

A ja ciągle jestem w rozterce ze względu na to co zrobią z pakietem MAX i Ligą mistrzów.

Boję się, że jak teraz przedłuzę to potem będą miał gorszą sytuację.

Tak jak wspomniał przedmówca, masz jeszcze czas.

 

To, co zrobią z pakietem Max zależy w głównej mierze od decyzji właściciela serwisu, czyli WBD. W zakresie Ligi Mistrzów informacje dotyczące dostępności tych rozgrywek zostaną przekazane w najbliższych tygodniach, a może i dniach ;)

Edytowane przez JedynyTaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KiriKiri napisał(a):

Hej, bez wypowiedzenie umowa do 31.03.24 teraz extra+ Canal+ HBO i Max za 99zł da się zejść niżej cenowo? bo tak to mi wzrośnie na czas nie określony 108,99zł + 35zł za Hbo i max 

Może i się da coś ugrać ale lepiej będzie jak je złożysz nawet teraz  bo w razie czego tylko miesiąc zapłacisz za beztrminówkę.

Edytowane przez Kiler
Usunięto część niezwiązaną z tematem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na lojalizację z umową Sierpień 2024. 

Obecny stan:

  • Extra z Canal+ (8) - 79,99 zł
  • History/H2 - 2,99 zł
  • Najem dekodera + dysk - 10 zł 
  • Multiroom Standard (Nowe zasady) - 10 zł / reklamacja

Obecnie było do zapłaty: 102,98 zł

Konsultant do którego dzwoniłem przed chwilą zaproponował mi taką ofertę:

  • Extra z Canal+ (8) - 94,99 zł
  • History/H2 - 2,99 zł
  • Najem dekodera + dysk - 10 zł
  • Multiroom Standard (Nowe zasady) - 15 zł, bo jest Dualbox+ jako dodatkowy 
  • Filmbox pack - 0 zł do końca umowy

Zaproponowana kwota to: 122,98 zł. Mam pytanie, czy obecnie da się zostawić ten pakiet w cenie 107,98 zł lub mniejszej czy czekać do końca umowy lub zrobić wypowiedzenie. Zależy też zrobieniu składaka typu Extra+ - 49,99 zł, Canal+ - 19,99, History/H2, Najem Dekodera i Multiroom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 13:29, adamam napisał(a):

Viaplay będę brał o opcji włącz/wyłącz

Będę wdzięczny za informację jak to funkcjonuje. Jeśli będąc zalogowany na konto, w opcjach dodatkowych wybiorę Viaplay za 39,00 zł, to później np. po dwóch miesiącach mogę wyłączyć na miesiąc i tak do końca umowy? Nie widzę u siebie żadnych okienek do odhaczania opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywujesz usługę na początku miesiąca, następnie po 1 lub 2 dniach składasz rezygnacje z usługi. Obciążą cię za miesiąc aktywacji 0 zł i pełna kwota usługi za kolejny miesiąc. I taka procedura co 2 miesiące

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obecnie: Entry z Canal+ i Netflix (50 zł), HBO (20), CANAL+4K ULTRA HD (0), Eleven Sports (11,90), HBO Max (0), MISTRZOWSKA PIŁKA (0), Viaplay (19), MOVIES Fun (0), Opłata najem N9 UltraBox+ (0). Całość - 100,90 zł. Koniec umowy w sierpniu.

 

Chcę utrzymać obecne warunki. Bez złożonego wypowiedzenia (takowe złożę pewnie bliżej czerwca) jak dotychczas trzy oferty (110,90, 115,90 i ponownie 115,90). Oczywiście przekonują, że będzie tylko drożej.

 

Da się dostać to samo za 100,90 lub mniej niż 110,90? Można wyrwać BBC Player za 0 do tego zestawienia? Proszę o podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...