Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane usługi:

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Cinemax Pack, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO Max, Hustler HD, MEZZO, MISTRZOWSKA PIŁKA, SunDance HD, Viaplay Medium, Najem Dysk, najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje :

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Cinemax Pack 0 zł 3 m dla Abonentów (04/23), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard/High Standard 0 zł/m, 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (08/23) - L, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Viaplay Medium+ 19 zł/m dla Abonentów (08/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Propozycja przedłużenia na 24 miesiące za 120,79 zł. Wcześniej mieliśmy dodatkowo Cinemax oraz Filmbox z których nigdy nie korzystaliśmy i płaciliśmy ok 125 zł.

 

Co sądzicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj otrzymałem ofertę do akceptacji po wysłaniu wypowiedzenia. Do tej pory miałem to samo (teraz + 5 zł za HBO) i bez Viaplay na 6msc. 

Czy to dobra oferta? Czy też można i warto jeszcze powalczyć? Umowę mam do końca czerwca.

Pozdrawiam

 

"Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay Medium, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO Max 5 zł/m dla Abonentów (03/23), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), Viaplay Medium 0 zł 6 m dla Abonentów (02/24), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 3 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 3 zł/m dla Abonentów (04/22)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 90,99  zł"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciekmm napisał(a):

Zaultiroom masz wipsane 49 i 10 . Czy to oznacza 49zl za aktywacje i 10 miesiecznie ?

Multiroom mam za 0zł (mam go po cameleonie). Nie wiem co oznaczają te zapisy ale w warunkach mam 0zł bezterminowo do czasu dezaktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

Obecnie posiadam 2 umowy (do 30.05, jeszcze nie złożyłem wypowiedzenia, ale zamierzam to zrobić) - czy mam szanse utrzymać te ceny ?

Z góry dziękuję za podpowiedź :)

 

Podstawowa (144,99)

   Extra+ (44,99)
   Canal+ (19)
   HBO/HBO Max (20)
   Netflix 4K z rozszerzeniem (17+29)
   Canal+ 4K , Mistrzowska Piłka (0)
   Multiroom Std (15) - (2 x Ultrabox 4K z Caymanami)

 

Multihouse (40)

   Extra+ z Canal+ (35)
   Mistrzowska Piłka (0)
   najem Ultrabox 4K (5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam:

 

1. Umowa główna do 30.04.24

Pakiet Extra+ z CANAL+  35,00
Opcje dodatkowe VOD+ 0,00
CANAL+4K ULTRA HD  0,00
MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00
Czynsz najmu sprzętu  0,00

 

2. Umowa dodatkowa do 30.06.24

Nowy Start+ 14,99

Czynsz najmu sprzętu 0,00

 

Jestem abonentem od kilkunastu lat, kiedyś miałem Cameleony. Przeszedlem na moduł CAM i rozbili umowy na dwie. Chciałbym zachować warunki, na razie telefony z propozycjami podwyżki na każdej umowie o 10,00 (bez składania wypowiedzenia)

 

Co można ugrać po złożeniu wypowiedzenia? Te same opcje, zastanawiam się dodstkowo nad Netflix (proponują za 38,00)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy mi się 31.03.2024, wypowiedzenie złożone .

Obecnie mam:

Optimum + za 29.99

Canal Plus family za 0 zł

Multiroom standard za 20 zł

Najem dysk za 0 zł

Najem 4k ultrabox + za 0 zł

Proponują mi to samo za 15 zł więcej. Czy jest możliwość rezygnacji z jednego Multiroom podczas przedłużania umowy i pozostania przy 2 dekoderach, czy w ogóle warto przedłużać, czy pozostać w umowie na czas nieokreślony za 5 zł więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Jak to jest teraz z Multiroom Standard? jedni dostają za 0 zł a zdarzają się że 12zł doliczają. Mi też proponowali za 12 zł a do tej pory już ponad 10 lat miałem za free. Podziękowałem i złożyłem wypowiedzenie za takie traktowanie stałego klienta 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli miales MR po cyfrze to powinienienes utrzymac za 0. Ja dobieralem 2 lata temu za 0 i niestety teraz przy przedluzaniu jedyne co udalo mi sie wytargowac to zamiast 12 -> 10zł... Rozmawiałem z kilkoma konsultantami i nawet Krzysiek tu z forum mi napisał ze nie ma opcji zeby w moim przypadku dostac przedluzenie za 0... Moze gdybym dluzej powalczyl to bym dostal ale trafilem na super konsula z ktorym przedluzalem umowe i potwierdzil kilku krotnie ze w przypadku MR nie może nic zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, arielko napisał(a):

witam

Jak to jest teraz z Multiroom Standard? jedni dostają za 0 zł a zdarzają się że 12zł doliczają. Mi też proponowali za 12 zł a do tej pory już ponad 10 lat miałem za free. Podziękowałem i złożyłem wypowiedzenie za takie traktowanie stałego klienta 

 

Na poczatku wciskaja za 10 czy 12 ale pozniej dostaniesz tak jak miales za 0 Niedawno przedluzalem umowe i dostalem za 0

Edytowane przez arras74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pakiet Extra+ za 49,99 zł.

Jakie zrobić kolejne kroki i w jaki sposób (strefa czy infolinia), aby uzyskać pełny pakiet w jak najniższej cenie?

 

Jak zadzwonię o pakiet to:
1. Canal+ powinienem zdobyć za 19,99 zł ?

2. Multi Man Pack + Eleveny + Adventure za 25 zł ?

3. H/H2 za 2,99 zł ?

4. Filmbox za 10 zł ?

5. Cinemax za 10 zł ?

6. HBO123 + MAX - jak tu wygląda sprawa ?

7. Polsat Sport Premium lepiej brać w Polsacie (mam podstawowy pakiet S) czy w Canal+ ?

 

Czy będzie jeszcze czegoś brakowało do pełnego pakietu ?

Proszę o radę jak to zrobić, pakiet S lub S+Rozrywka z Polsatu mógłbym zostawić do uzupełnienia ewentualnych braków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam:

Pakiet Extra+ z CANAL+ 84,99 zł
HBO Max 5 zł

HBO 20 zł

Viaplay 19 zł

Filmbox Pack 5 zł

SERIES Fun 0 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0 zł

Eleven Sports 11,90 zł

Multiroom Standard 0 zł

Najem Dysk 5 zł

Najem 4K UltraBox+ 0 zł

Łącznie 150,89 zł

 

Proponowana oferta:

 

Wybrane usługi:

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay Medium, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje:

Extra+ z CANAL+ 95 zł 24 m dla Abonentów (01/24) - L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł 2 m i 25zł/m dla Abonentów (06/19), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), Viaplay Medium+ 19 zł/m dla Abonentów (08/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 130,9  zł

 

Warto, czy zaczekać na coś lepszego, ew. wysłać wypowiedzenie? Umowa do końca czerwca, więc jeszcze trochę czasu zostało i na razie mi się nie śpieszy.

 

Ktoś się orientuje co oznaczają te liczby MR 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem abonentem Canal+ już bardzo długo jeszcze z czasów Platformy N. Obecnie posiadam pakiet Nowy Comfort+ z umową na 15 miesięcy do 10.2024 za 22,50 zł. Zaczęły się już telefony o przedłużenie umowy. Dostałem kilka propozycji przedłużenie tego co mam na 24 miesiące za 25 złotych, Optimum+ za 40 złotych na 24 miesiące albo Relax+ za 20 złotych. Sprawa jest tego typu że telewizji oglądam już bardzo mało, nie tyle co kiedyś. Z doświadczenia wiem że na infolinii siedzą ludzie niekompetentni więc skontaktowałem się z DUK a tam powiedzieli że to co mam za 25 złotych mogą mi dać, Optimum+ za 35 złotych a Relax+ za 15 złotych i teraz pytanie czy przedłużać tą umowę czy rezygnować w ogóle ? Dziękuję pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

aktualnie posiadam pakiet

HBO i HBO GO 20 zł dla Abonentów

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/mdla Abonentów

Wymiana na 4K UltraBOX+ bez dysk za 0 zł + najem 5 zł/mdla Abonentów

Extra+ 49,99 zł

Filmbox Pack 5 zł/ dla Abonentów

 

Łącznie 79,99zł

 

Umowa kończy się 31.05.2024, wypowiedzenie przesłane.

 

Chciałbym zostać przy tym co jest ewentualnie zamienić HBO na C+. Miałem dwa telefony - pierwszy to utrzymanie obecnej oferty, ale o 10zł drożej, drugi to oferta z C+ za 109,99zł. Obie odrzuciłem.

Pytanie do Was - czy da się coś ugrać by pozostać przy obecnych warunkach umowy i tej cenie? Ewentualnie czy macie jakieś inne kombinacje, które dałoby się wynegocjować? Nie zależy mi na netflixach, viaplayach itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś w ostatnim czasie robił przedłużenie podobnej oferty?

 

Obecnie:

- Pakiet Extra+ 44,99 zł

- MULTIROOM STANDARD 15,00 zł

- Najem Dysk 0,00 zł

- Najem 4K UltraBox+ 0,00 zł

Łącznie za wszystko miesięcznie płacę 59,99 zł za dwa dekodery 4K UltraBox+ w tym jeden z dyskiem, umowa do 08.2024 - ale dzwonią już teraz o przedłużenie.

Pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego 63,99 zł.

 

Co bym chciał osiągnąć?

Dobrać netflixa, z tego co czytałem tu cena sztywna 38 zł

 

Na co można obecnie liczyć?, co można dobrać w sensownej cenie?

O co teraz można powalczyć jako bonusy/ ewentualnie za sensowną dopłatę?

A może najsensowniej zostać na okresie nieoznaczonym za to 63,99?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...