Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.03.2024 o 08:48, zdankan napisał(a):

Cześć,

 

Obecnie posiadam następujący pakiet:

SUPERPREMIUM+ 4K

SERIES FUN

HISTORY HD / H2

MISTRZOWSKA PIŁKA

MULTIROOM STANDARD

2 x 4K ULTRABOX+ (jeden z dyskiem twardym)

 

Całość za 127,98 zł.

 

Obecnie na wypowiedzeniu do końca kwietnia.

 

Czy ma ktoś taką opcję taniej? Ile można jeszcze zejść w dół przy przedłużeniu umowy?

 

Z góry dziękuję za Waszą podpowiedź.

 

Pozdrawiam, Paweł 

Hej, rozumiem że taniej się już nie uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kriss444 napisał(a):

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Moduł CAM ECP 10zł

Wybrane promocjeOptimum+ za 29,99 zł 24 m a po tym okresie za 33,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 61,79  zł

W jaki sposób dostać taką ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2024 o 06:50, brzozzz napisał(a):

Witam, 

przyszła i na mnie pora. Wypowiedzenie złożone, umowa do końca marca

 

Obecnie mam pakiet za 29,99pln 

 

OPTIMUM+  24,99pln

CANAL+ FAMILY  0pln

MULTIROOM STANDARD 0pln

NAJEM 4K ULTRABOX+  5pln

NAJEM DYSK 0

 

 

 

Ostatecznie  umowa przedłużona na następne 24m. Dobrałem C+ za 19.90, dzięki temu zszedłem z dekodera na 0pln i dobrałem Mistrzowską piłę za 5pln. Ja jestem zadowolony. Dzięki za podpowiedzi. 

 

OPTIMUM+  24,99pln

C+ 19,90 pln

Mistrzowska Piłka 5 pln

CANAL 4k 0 pln

MULTIROOM STANDARD 0pln

NAJEM 4K ULTRABOX+  0pln

NAJEM DYSK 0

BBC player 0 pln

+

Hustler  do końca września 0 pln

HBO  do końca kwietnia 0 pln

Dopełnienie do Extra do końca kwietnia - 0 pln

 

Razem 49,89 pln

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Album2738 napisał(a):

W jaki sposób dostać taką ofertę?

Nawet specjalnie nie musiałem negocjować. Z Canal Plus sami zeszli z ceną. Jedynie uparli się że relax za 20 zł i c+ 4k z 5 na 10zł. Po odrzuceniu tych warunków za pół godziny zadzwonił inny konsultant i zaproponował optimum 30 a 4k za 0..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, brzozzz napisał(a):

 

Ostatecznie  umowa przedłużona na następne 24m. Dobrałem C+ za 19.90, dzięki temu zszedłem z dekodera na 0pln i dobrałem Mistrzowską piłę za 5pln. Ja jestem zadowolony. Dzięki za podpowiedzi. 

 

OPTIMUM+  24,99pln

C+ 19,90 pln

Mistrzowska Piłka 5 pln

CANAL 4k 0 pln

MULTIROOM STANDARD 0pln

NAJEM 4K ULTRABOX+  0pln

NAJEM DYSK 0

BBC player 0 pln

+

Hustler  do końca września 0 pln

HBO  do końca kwietnia 0 pln

Dopełnienie do Extra do końca kwietnia - 0 pln

 

Razem 49,89 pln

 

Pozdr

Multiroom standard za 0 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie mam : optimum , C+,eleveny, mistrzostwa piłka , HBO +Max, viaplay total, Netflix ,  dekoder Ultravox HD z dyskiem . Place 124 zł . 

 Pierwsza oferta 150 zł z viaplay ale ten niższy pakiet . Myślicie że można utrzymać to co mam  za te same pieniądze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mateusz14422 napisał(a):

Multiroom standard za 0 zł?

coś w tym dziwnego ? Multiroom za 0pln to akurat "wywalczone" było pewnie z 10 lat temu, także nawet nazywa się odpowiednio, bo multirrom za 0pln to standard ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tańszej ceny za Superpremium+, w składaku taniej raczej nie będzie. 

 

Multiroom w promocyjnych cenach jest nadawany do końca okresu oznaczonego Umowy, nie można z niego zrezygnować. Chyba, że ktoś zdecyduje się płacić cenę standardową z cennika, wtedy jest możliwość rezygnacji w dowolnym momencie. 

Edytowane przez JedynyTaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo to nie jest standardowa cena usługi Multiroom Standard.

 

Usługa jest widoczna w przesłanych warunkach w tabelce w sekcji Wybrane promocje, co oznacza, że została nadana na nią promocja obowiązującą do końca okresu oznaczonego Umowy. 

Edytowane przez JedynyTaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To dlaczego w przypadku innych opcji w dokumencie są wpisane widełki czasowe wymagalnosci opłaty np HBO max 3zł od 01.05.2024 do 30.04.2026 i 3zł od 01.05.2026 do czasu deaktywacji ?  To samo przy pakiecie Superpremium 99.99zl od 01.06.2024 do 30.05.2026 i 114.99 od 01.05.2026 do czasu dezaktywacji ?

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób uzyskać najlepszą cenę za pakiet, w którym będzie TVN24 oraz jak najwięcej sportu, piłki nożnej (must have to liga hiszpańska i angielska oraz eurosport, F1 mile widziana)? Obecnie płacę 135 zł i mam EXTRA+ HBO MAX VIAPLAY MISTRZOWSKA PIŁKA ELEVEN SPORTS CANAL+ 4K

Umowa do końca marca, wypowiedzenie złożone

Jeśli są tu jacyś konsultanci, to zapraszam do kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na mnie.

Umowa do końca kwietnia.

Wypowiedzenie złożone.

Aktualnie posiadam:

Start+ 9,99zł

Dopełnienie do comfort 10zł

C+ 19,90zł

C+ 4K 0zł

Najem ultrabox+ 4K 0zł

Najem dysku 0zł

Razem 39,89

 

Chcę wywalić dopełnienie do comfort i jak sie da wyrwać mistrzowską piłkę za 0zł.

 

Da radę?

Chyba że jakoś inaczej to ugryźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, tunnel666666 napisał(a):

Czas na mnie.

Umowa do końca kwietnia.

Wypowiedzenie złożone.

Aktualnie posiadam:

Start+ 9,99zł

Dopełnienie do comfort 10zł

C+ 19,90zł

C+ 4K 0zł

Najem ultrabox+ 4K 0zł

Najem dysku 0zł

Razem 39,89

 

Chcę wywalić dopełnienie do comfort i jak sie da wyrwać mistrzowską piłkę za 0zł.

 

Da radę?

Chyba że jakoś inaczej to ugryźć?

@tunnel666666 Spokojnie uzyskasz odtworzenie Twojego pakietu głównego Nowy Start+ w cenie 9,99 zł/m. Jest to jedyny stary pakiet w ofercie, który można otrzymać na odtworzenie na kolejny okres umowy, jeśli miało się go wcześniej. Paczkę CANAL+ z CANAL+ 4K też bez problemu otrzymasz na tych samych warunkach. Co do Mistrzowskiej Piłki nie wiem czy się uda za 5 zł/m, bo mogą najniżej proponować 10 zł/m. Na pewno do oferty możesz otrzymać kolekcję BBC Player w gratisie na całą umowę.

 

 

15 godzin temu, maciekmm napisał(a):

Pakietu start juz nie dostaniesz. Odpowiednik to Relax i niestety na pewno nie bedzie on za 9.99

@maciekmm Pakiet Nowy Start+ to jedyny ze starych pakietów w ofercie, który można otrzymać na odtworzenie na kolejny okres umowy, jeśli Abonent do tej pory taki pakiet posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...