Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.03.2024 o 18:30, arminvanpiekarz napisał(a):

Pakiet Extra+ Canal 45zł

Mistrzowska Piłka 0zł

HBO Max 20zł

Dekoder 4K 5zł

Dysk 5zł

Netflix 38zł

BBC player VOD 0zł

Filmboxy 0zł

Cena zacna za Extra+ z C+, żeby nie opłata za dekoder+dysk oferta LUX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

przyszła i na mnie pora. Wypowiedzenie złożone, umowa do końca marca

 

Obecnie mam pakiet za 29,99pln 

 

OPTIMUM+  24,99pln

CANAL+ FAMILY  0pln

MULTIROOM STANDARD 0pln

NAJEM 4K ULTRABOX+  5pln

NAJEM DYSK 0

 

w pierwszej propozycji DUK góra została podtrzymana + dostałem jeszcze propozycję za 19.9pln wszystkie CANAL +, ewentualnie zmiana na pakiet Extra za 44,90pln . Z tego co widzę lepiej się nie da.

 

Mam 3 pytania jednak 

1) Wynajem dekodera 5pln - nie da się tego zbić do gratisu ? 

2) W multiroomie mam drugiego dekodera tego szrota WIFI BOX+. Da się wymienić go na jakiś  inny model, tak żeby nic nie dopłacać ? Przedstawili mi dwa wyjścia, ale każde płatne (15pln lub 20 na miesiąc) 

2) Chciałbym poszerzyć ofertę o kanały sportowe C+, Eleveny, Polsat sport premium. Jak to najkorzystniej ogarnąć ? Taki pakiet Mistrzowska Piłka to jeszcze funkcjonuje ?

 

a może najlepiej będzie wziąć wszystkie kanały C+ na cały okres, a Eleveny i Polsaty uruchamiać na miesiąc (włącz/wyłącz) ?

  

 

dzięki za podpowiedzi. 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pakietu Extra+ to widziałem że ludzie mając taki Optimum+ mogli potem dokupić rozszerzenie do Extra za 10-15 zł, więc w sumie nie płaciłbyś za Extra 44,99.

 

1) Myślę że się da (ja zbiłem to na jednej umowie), a w szczególności jeśli faktycznie coś dobierzesz w pakietach sportowych i ogólnie zwiększysz płatność

 

2) O ile się orientuję to wszystko poza WiFi Boxem płatne niestety i to srogo

 

3) Canal+ to taniej niż te 19,9 co ci proponowali chyba nie ma. Mistrzowska Piłka to Polsat Sport Premium, zakres cen 5-30 zł, natomiast zaraz im się kończą prawa do LM, właśnie trwa przetarg. Jeśli Polsat wygra to oferowane ceny mogą wzrosnąć.

Eleven masz w cenach 11,9 (cała umowa), 13,9 (6 m-cy) i bez zobowiązania 15,9, więc tutaj włącz/wyłącz daje najniższą cenę

Edytowane przez Kyle
dubel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kyle napisał(a):

Co do pakietu Extra+ to widziałem że ludzie mając taki Optimum+ mogli potem dokupić rozszerzenie do Extra za 10-15 zł, więc w sumie nie płaciłbyś za Extra 44,99.

 

1) Myślę że się da (ja zbiłem to na jednej umowie), a w szczególności jeśli faktycznie coś dobierzesz w pakietach sportowych i ogólnie zwiększysz płatność

 

2) O ile się orientuję to wszystko poza WiFi Boxem płatne niestety i to srogo

 

3) Canal+ to taniej niż te 19,9 co ci proponowali chyba nie ma. Mistrzowska Piłka to Polsat Sport Premium, zakres cen 5-30 zł, natomiast zaraz im się kończą prawa do LM, właśnie trwa przetarg. Jeśli Polsat wygra to oferowane ceny mogą wzrosnąć.

Eleven masz w cenach 11,9 (cała umowa), 13,9 (6 m-cy) i bez zobowiązania 15,9, więc tutaj włącz/wyłącz daje najniższą cenę

dzięki za konkretne odpowiedzi. Spróbuje dobrać C+, dekoder za 0pln  i wycisnąć MP za 5pln (ciekawe czy się uda jeśli wcześniej nie miałem tego pakietu). Chyba MP warto wziąć na cały okres., jeśli by się udało za 5-10 pln/miesiąc, bo Viaplay się zawija przecież z PL i zapewne Polsat pokusi się jeszcze o LE i LK, a wtedy cenowo na pewno będzie drożej.  

Godzinę temu, Arkon napisał(a):

Dziś przedłużyłem umowę 

Entry+ Canal+ 45 zł

BBC Player 0zł

Eleven 11,90

Mistrzowska Piłka 0

Viaplay Medium 0 zł za 6 miesięcy

Ultrabox 0

Dysk 1TB 5 zł

Viaplay za 0 zł jest odpowiednią ceną. :) 

 

Mistrzowską piłkę dostałeś za free na cały okres (2 lata) umowy ? Miałeś wcześniej ? Nie było problemu z uzyskaniem takiej ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, brzozzz napisał(a):

Witam, 

przyszła i na mnie pora. Wypowiedzenie złożone, umowa do końca marca

 

Obecnie mam pakiet za 29,99pln 

 

OPTIMUM+  24,99pln

CANAL+ FAMILY  0pln

MULTIROOM STANDARD 0pln

NAJEM 4K ULTRABOX+  5pln

NAJEM DYSK 0

 

w pierwszej propozycji DUK góra została podtrzymana + dostałem jeszcze propozycję za 19.9pln wszystkie CANAL +, ewentualnie zmiana na pakiet Extra za 44,90pln . Z tego co widzę lepiej się nie da.

 

Mam 3 pytania jednak 

1) Wynajem dekodera 5pln - nie da się tego zbić do gratisu ? 

2) W multiroomie mam drugiego dekodera tego szrota WIFI BOX+. Da się wymienić go na jakiś  inny model, tak żeby nic nie dopłacać ? Przedstawili mi dwa wyjścia, ale każde płatne (15pln lub 20 na miesiąc) 

2) Chciałbym poszerzyć ofertę o kanały sportowe C+, Eleveny, Polsat sport premium. Jak to najkorzystniej ogarnąć ? Taki pakiet Mistrzowska Piłka to jeszcze funkcjonuje ?

 

a może najlepiej będzie wziąć wszystkie kanały C+ na cały okres, a Eleveny i Polsaty uruchamiać na miesiąc (włącz/wyłącz) ?

  

 

dzięki za podpowiedzi. 

pozdr

Mi wymienili wifiboxy na premiumboxy bez opłat. Napisałem reklamację na brak nc+go ,rozpatrzyli pozytywnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, brzozzz napisał(a):

dzięki za konkretne odpowiedzi. Spróbuje dobrać C+, dekoder za 0pln  i wycisnąć MP za 5pln (ciekawe czy się uda jeśli wcześniej nie miałem tego pakietu). Chyba MP warto wziąć na cały okres., jeśli by się udało za 5-10 pln/miesiąc, bo Viaplay się zawija przecież z PL i zapewne Polsat pokusi się jeszcze o LE i LK, a wtedy cenowo na pewno będzie drożej.  

Mistrzowską piłkę dostałeś za free na cały okres (2 lata) umowy ? Miałeś wcześniej ? Nie było problemu z uzyskaniem takiej ceny ?

Tak na cały okres, wcześniej miałem to samo za 55 zł bez Viaplay i BBC Player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Zaakceptuj  Entry w cenie Optimum to też nie będziesz miał problemu z MP za free😂

no fakt, nie zauważyłem tego, a tu praktycznie 20 zeta "są do przodu". 

Pytanie w takim razie czy dobierając do swojego optimum pakiet C+ jest szansa wyzerować opłatę za dekoder i dobrać MP np. za 5 PLN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak cieszyć się z viaplay 6 miesięcy za free x podbitą w komos ceną pakietu podstawowego 
ja będę chciał zejść z 

Ekstra+ 44,99
C+19,90
C+4k 0
Mistrzowska Piłka 0
Viaplay total 5 
eleven 11,99
multiroom 15
Na 
Optimum+ 24,99
Canal++netflix standard za 48zł
multiroom 20

Pewnie będę musiał przejść na nieokreślony zrezygnować z paczki c+ żeby w strefie abonenta pojawił się pakiet c++netflix  za 48zł i wtedy negocjować ale mimo wszystko warto
Stracę c+4k Mistrzowską i viaplay jednak viaplay wychodzi z polskiego rynku oferta filmowa c+ schodzi na psy a w 4k pokazują już tylko magazyny sportowe i kiepskie mecze ekstraklasy.....
Jeśli Polsat utrzyma prawa do LM to wtedy wykupie pakiet sportowy w polsat box go za 40zł i będę miał dostęp do wszystkich kanałów sportowych (eleven+polsat sport+polsat sport premium polsat box go  +oferta sportowa c+ w ramach umowy sat. )

Viaplay 6 miesięcy za free może dostanę od T-mobile za przedłużenie umowy na telefon.  a po tych 6 miesiącach viaplay zniknie z polskiego rynku. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2024 o 06:50, brzozzz napisał(a):

Witam, 

przyszła i na mnie pora

Mam identycznie to co Ty. Wczoraj przedłużone. Zostaje jak jest plus gratisy. Canale na 3 miecha,HBO na miecha i Hustler chyba na 6. Resztę co mi trzeba włącz-wyłącz.

4 godziny temu, brzozzz napisał(a):

dobierając do swojego optimum pakiet C+ jest szansa wyzerować opłatę za dekoder i dobrać MP np. za 5 PLN ?

Powiedzieli mi,że tak. Inaczej nie wyświetla się oferta.

Godzinę temu, _Artek_ napisał(a):

Nie ma to jak cieszyć się z viaplay 6 miesięcy za free

Zlituj się nad nami. Masz jeszcze z osiem miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, _Artek_ napisał(a):

Nie ma to jak cieszyć się z viaplay 6 miesięcy za free x podbitą w komos ceną pakietu podstawowego 
ja będę chciał zejść z 

Ekstra+ 44,99
C+19,90
C+4k 0
Mistrzowska Piłka 0
Viaplay total 5 
eleven 11,99
multiroom 15
Na 
Optimum+ 24,99
Canal++netflix standard za 48zł
multiroom 20
 

@_Artek_ Zmieniło się teraz niedawno i pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m obecnie możliwy tylko na odtworzenie w tej cenie. Teraz nie ważne, czy przechodzisz z Entry+ w górę, czy z Extra+ w dół, to pakiet Optimum+ będzie za 34,99 zł/m.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Artek_ napisał(a):

No nie bardzo cały bo viaplay tylko 6 miesięcy za 0. 

Czyli przez pół roku cała piłka, a potem tak jak pisałeś może już nie być Viaplay, miejmy nadzieję. Ja bym nigdy nie podpisał lojalki na Netflixa, także każdemu według potrzeb. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukx95 napisał(a):

@_Artek_ Zmieniło się teraz niedawno i pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m obecnie możliwy tylko na odtworzenie w tej cenie. Teraz nie ważne, czy przechodzisz z Entry+ w górę, czy z Extra+ w dół, to pakiet Optimum+ będzie za 34,99 zł/m.

Jeśli to prawda to zostawię na nieokreślonym
ekstra+ 49,99
canal+ 19,90
multiroom za 15zł
Zobaczę jak długo c+ da mi to pociągnąć, tak jak tu już ktoś napisał mam jeszcze sporo czasu, a opcji na rynku dużo.... np biorąc orange iptv w grudniu dostanę 6x0 światłowód+6x0 orange iptv więc oferta też nie jest taka zła. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie sie dziś odezwali a umowa do sierpnia. 

Co proponują ?

To co obecnie czyli Extra+CANAL+(6)LIVE,Eleven Sports,Mistrzowska Piłka,History HD_H2,WiFi Premiumbox+,HBO MAX

i dodatkowo pełna paczka c+ z seriale, sport i discovery, filmboxy i uwaga viaplay za 6 miechów za free.

Całość wyniesie 130 zł. Czyli podwyżka o 20 zeta.

Odmówiłem

Wypowiedzenie nie wysłane.

Czekam aż wyjaśni się sprawa z LM (według konsultanta to formalność)i  zmiana hbo max na max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Pytanko. Czy komus udalo sie zejsc z Superpremium za 99zl na Extra i dobrac opcje c+ czy hbo ? Wczoraj brałem udzial przy przedłuzaniu nie swojej umowy i raz proponowali Extra z c+ za 99zl ( dziwna cena... ponoc jak dla nowych) a drugim razem Extra za 60zl + hbo za 25 + c+ za 25... Ostatecznie stanelo na pozostaniu przy tym samym ( superpremium za 99 ) i pogodzeniu sie na podwyzke za multiroom. Czy z multiroom mozna zrezygnowac w dowolnym momencie umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Obecnie posiadam następujący pakiet:

SUPERPREMIUM+ 4K

SERIES FUN

HISTORY HD / H2

MISTRZOWSKA PIŁKA

MULTIROOM STANDARD

2 x 4K ULTRABOX+ (jeden z dyskiem twardym)

 

Całość za 127,98 zł.

 

Obecnie na wypowiedzeniu do końca kwietnia.

 

Czy ma ktoś taką opcję taniej? Ile można jeszcze zejść w dół przy przedłużeniu umowy?

 

Z góry dziękuję za Waszą podpowiedź.

 

Pozdrawiam, Paweł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Stasio777 napisał(a):

Powiedzieli mi,że tak. Inaczej nie wyświetla się oferta.

Tak dla pewności. Dobierając C+ za 19.90pln otwiera się opcja darmowego dekodera i darmowej Mistrzowskiej Piłki (czy raczej za 5pln ?)   czy tylko samego dekodera ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...