Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów.Dostałem taką propozycje .Czy można jeszcze coś do tego dostać czy nie ma co przesadzać 🤣

 

WYBRANE USŁUGI:

 

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, HBO, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, Hustler HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów, Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy 24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 49,89  zł
 

Edytowane przez info41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

mam C+ Extra+ 4K, Mistrzowska Piłka, Eleven Sports, History HD/H2, Multiroom Standard, Ultrabox 4K. abonament niecałe 98 zł. już dzwonią i proponują to samo (co mi pasuje) ale za dychę więcej. a to mi już nie pasuje. usprawiedliwienie - inflacja (co nie dziwi). umowa do końca lipca. czy 108 zł to dobra cena? mam wątpliwości. już obecne prawie 100zł wydaje mi się nieco dużo, ale już nie chcę się o to szarpać. ktoś ma podobnie i utrzymał cenę? z góry dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, matt12345 napisał(a):

Obecnie mam:
PAKIET SUPERPREMIUM+ 4K - 109,99
VIAPLAY - 19

MISTRZOWSKA PIŁKA - 0

NAJEM 4K ULTRABOX+ Z DYSKIEM - 5

MULTIROOM STANDARD x 3 - 30

Umowa do sierpnia ale zaczynają dzwonić. Jaką cenę mogę uzyskać?

Trzeba się szykować na podwyżkę za Multiroom o 2 zł na każdym dekoderze i Viaplay Medium w cenie 19 (obecnie Total zapewne w tej cenie lub nadal Total, ale za 29). 

 

3 godziny temu, info41 napisał(a):

Witam Kolegów.Dostałem taką propozycje .Czy można jeszcze coś do tego dostać czy nie ma co przesadzać 🤣

 

WYBRANE USŁUGI:

 

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, HBO, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, Hustler HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów, Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy 24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 49,89  zł
 

Bez przesady. Oferta wyciśnięta na maksa.

 

2 godziny temu, kajagogoo napisał(a):

Witam.

mam C+ Extra+ 4K, Mistrzowska Piłka, Eleven Sports, History HD/H2, Multiroom Standard, Ultrabox 4K. abonament niecałe 98 zł. już dzwonią i proponują to samo (co mi pasuje) ale za dychę więcej. a to mi już nie pasuje. usprawiedliwienie - inflacja (co nie dziwi). umowa do końca lipca. czy 108 zł to dobra cena? 

[..]

A co jest dokładnie i za ile obecnie każdy pakiet? 

Edytowane przez JedynyTaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JedynyTaki napisał(a):

Trzeba się szykować na podwyżkę za Multiroom o 2 zł na każdym dekoderze i Viaplay Medium w cenie 19 (obecnie Total zapewne w tej cenie lub nadal Total, ale za 29). 

Kolega @cidik wrzucił, że dostał Superpremium+ 4k za 79,99. Czy to jest realne?
Za ile można wymienić multiroom na 4k? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matt12345 napisał(a):

Kolega @cidik wrzucił, że dostał Superpremium+ 4k za 79,99. Czy to jest realne?
Za ile można wymienić multiroom na 4k? 

Nierealne. To warunki tzw. umowy agentowej (pracowniczej).

Multiroom High Standard z dekoderem 4K bez dysku 20 zł/m, z dyskiem 25 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2024 o 12:42, kajagogoo napisał(a):

Witam.

mam C+ Extra+ 4K, Mistrzowska Piłka, Eleven Sports, History HD/H2, Multiroom Standard, Ultrabox 4K. abonament niecałe 98 zł. już dzwonią i proponują to samo (co mi pasuje) ale za dychę więcej. a to mi już nie pasuje. usprawiedliwienie - inflacja (co nie dziwi). umowa do końca lipca. czy 108 zł to dobra cena? mam wątpliwości. już obecne prawie 100zł wydaje mi się nieco dużo, ale już nie chcę się o to szarpać. ktoś ma podobnie i utrzymał cenę? z góry dzięki za opinie.

Miałem taki sam zestaw za niecałe 98zł ,mi proponowali przedłużenie bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bobt napisał(a):

obecnie Optimum+ 35pln umowa wygasa z końcem marca, wypowiedzenie już dawno wysłane i cisza, jest szansa na Optimum za 24.99 plus Canal+ za 5/10pln 

Ja dostałem w sobotę :

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł.HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów, Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Lepiej nie dostaniesz ,raczej nie ma szans .Razem 49 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JedynyTaki napisał(a):

@info41należałoby wspomnieć, że do tej pory miałeś pakiet Nowy Comfort+ za 22,50, dlatego tutaj była możliwość zaoferowania Optimum+ za 24,99. W przypadku kolegi powyżej takich szans nie ma.

a zejście do tańszego pakietu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MultiHouse - umowa główna do 07.2024, a dodatkowa do 04.2024

Chciałbym zrównać daty wygasania umów promocyjnych.

Jak to zrobić?

Co się stanie z umową dodatkową (w domyśle cenami), gdy ją przedłużę do 04.2024, a później nie przedłużę umowy głównej?

Wzrosną ceny, naliczą kary?

Czy można negocjować umowę poprzez email? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jacobi napisał(a):

MultiHouse - umowa główna do 07.2024, a dodatkowa do 04.2024

Chciałbym zrównać daty wygasania umów promocyjnych.

Jak to zrobić?

Co się stanie z umową dodatkową (w domyśle cenami), gdy ją przedłużę do 04.2024, a później nie przedłużę umowy głównej?

Wzrosną ceny, naliczą kary?

Czy można negocjować umowę poprzez email? 

Jedynym wejściem jest przejście na czas nieokreślony (trzeba zerknąć, jakie bedą ceny w tym okresie) na umowie dodatkowej i przedłużenie jej w lipcu razem z umową główną, żeby zrównać okresy umów. 

 

W przypadku zrezygnowania z umowy głównej, na umowie dodatkowej ceny wskoczą na znacznie wyższe. Ich wysokość jest określona w Regulaminach promocji MH. 

Edytowane przez JedynyTaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam dwie umowy pakiet extra plus za 15 zł do czerwca i extra plus canal 6 live, mistrzowska piłka, Multiroom standard, najem 4k iltrabox+ za 74,99 zł do sierpnia. Dzwonili do mnie z canal+ z propozycją pierwszej umowy za 25 zł i wciskają mi canal plusy których nie chcę ale konsultantka twierdzi że bez canal+ cena i tak będzie 25 i drugą umowę za 90 zł z dodatkiem canal seriale i jakieś sportowe których nie potrzebuję ale ta sama śpiewka co z pierwszą umową. Czy naprawdę nie ma już tych starych pakietów i nie da się zostać na obecnych warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...