Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.03.2024 o 08:55, brzozzz napisał(a):

Tak dla pewności.

Dekoder nie wiem ja bez Canal+ mam za 5 a dysk za darmo albo odwrotnie. Do multi roomu 20 i nie było inaczej. A Piłkę można wytargać w tej cenie jak weźmiesz Canale. Zależy jeszcze na jakiego konsula trafisz. Do mnie dzwonili z DUK.

W dniu 10.03.2024 o 01:25, adamkas napisał(a):

a użytkownik Krzysiek widzę już nieobecny.

Albo dostał bana albo zmienił nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak wygląda sprawa z tym pakietem optimum? Piszecie że nie można go już dostać za 25zl. Mam aktualnie entry 5zł + dop. Do relax za 10 zł. Dostałem propozycję relax za 20zł. Czy jest dalej możliwość dostać go za 15zł z dop. Do optimum za 10? Jeszcze pytanie za ile można dostać pakiet cinemax przy przedłużeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kriss444 napisał(a):

Czy jest dalej możliwość dostać go za 15zł z dop. Do optimum za 10? Jeszcze pytanie za ile można dostać pakiet cinemax przy przedłużeniu?

@kriss444 Tak jak masz teraz pakiet Entry+ z Dopełnieniem do Relax+ za łącznie 15 zł/m, to po złożonej rezygnacji w dziale utrzymania powinno Ci się udać dostać pakiet Relax+ za 14,99 zł/m jako odpowiednik Twojej oferty.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam już HBO.  Żona chciała cinemax-y. Z relax nie chcieli zejść za 15 ale zaproponowali optimum za 30. Dodatkowo miałem canal+ za 28 4k za 5. Teraz za to samo udało mi się zejść na 20. Reszta bez zmian czyli PSP za 0 oraz eleveny za 12 zł. Także biorąc pod uwagę że optimum jest za 35 myślę że oferta jest nie najgorsza. Teraz pytanie, bo umowę mam do sierpnia a dzisiaj zaakceptowałem i na maila przyszła nowa i jest tam zapis że te 30zł za optimum jest do końca sierpnia 2024 a później od września 34 zł. Zadzwoniłem na infolinię i poinformowali mnie że później też jest 30 tylko tak wysyłają standardowo. Trochę się martwię bo dotychczas byłem w UPC i tam 24 miesiące liczyło się od akceptacji nowej umowy a nie końca starej. Zapomniałem że dołożyli mi na pół roku viaplay ale kazałem usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, moja umowa kończy się w sierpniu 2024 roku, obecnie płacę 76,79 zł za Optimum+, CANAL+, CANAL+ Family, Canal +4k, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA i wynajem dysku. Nie chcę niczego zmieniać. Czy ta cena jest dobra? Czy istnieje szansa na obniżenie ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa również za niedługo się kończy 

Pakiet extra z canal+ 84,99 zł 

Viaplay 0,00 zł 

Mistrzowska piłka 0,00 zł 

Canal+ 4k 0,00 zł 

Eleven sports 10 zł 

Najem dualbox+ 4k 5 zł 

Razem 99,99 zł

Interesuję mnie ciągle to samo no chyba że dorzucą coś za rozsądną cenę. Można będzie coś zejść z pakietu głównego? Bo zapewne podwyżki viaplay nie uniknę. Jestem w stanie zaakceptować to samo lub max te 10 zł podwyżki ale chciałem złapać rozeznanie bo wiadomo, że najlepiej zostać przy tej samej kwocie lub najlepiej kwocie jeszcze mniejszej. 

Edytowane przez Seba001018
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akutalnie posiadam:

Superpremium 4K 109.90 zł

Mistrzowska piłka 0 zł 

2x multiroom - pierwszy za 0 zł,  drugi za 10 zł

Dekoder 4K z dyskiem - 0zł

 

Całość 119.90

 

Wypowiedzenie wysłane , umowa do końca marca. Chciałbym zostawić to co jest. Jaką mogę wynegocjować najniższą cenę ? Lub ewentualnie o co jeszcze mogę powalczyć w tej cenie co jest 119.90 ? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kriss444 napisał(a):

No właśnie mam już HBO.  Żona chciała cinemax-y. Z relax nie chcieli zejść za 15 ale zaproponowali optimum za 30. Dodatkowo miałem canal+ za 28 4k za 5. Teraz za to samo udało mi się zejść na 20. Reszta bez zmian czyli PSP za 0 oraz eleveny za 12 zł. Także biorąc pod uwagę że optimum jest za 35 myślę że oferta jest nie najgorsza. Teraz pytanie, bo umowę mam do sierpnia a dzisiaj zaakceptowałem i na maila przyszła nowa i jest tam zapis że te 30zł za optimum jest do końca sierpnia 2024 a później od września 34 zł. Zadzwoniłem na infolinię i poinformowali mnie że później też jest 30 tylko tak wysyłają standardowo. Trochę się martwię bo dotychczas byłem w UPC i tam 24 miesiące liczyło się od akceptacji nowej umowy a nie końca starej. Zapomniałem że dołożyli mi na pół roku viaplay ale kazałem usunąć.

Zobacz w dokumencie pdf ktory otrzymales na maila jak masz dokladnie wpisany pakiet Optimum. Za 30 czy za 34.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciekmm napisał(a):

Zobacz w dokumencie pdf ktory otrzymales na maila jak masz dokladnie wpisany pakiet Optimum. Za 30 czy za 34.

Cytat

Wybrane promocjeOptimum+ za 29,99 zł 24 m a po tym okresie za 33,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

To dostałem w 1 mailu. 

Natomiast po zatwierdzeniu w 2 przyszło to samo ale z tabelką dot. prognozy.

Optimum+ 

29,99 zł Od 01/04/2024

do 31/08/2024
33,99 zł Od 01/09/2024
do czasu dezaktywacji usługi.

W strefie abonenta jest tak samo jak w tej tabelce czyli od września 34 zł. Konsultant jednak na infolinii zapewniał mnie że w strefie błędnie jest to napisane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na swoje konto W strefie c+ do historii ofert. Nastepnie kliknij na szczegóły oferty i zobacz jaka kwote masz wpisana przy Optimum. Zjedz w dół i sciagnij plik pdf z tej oferty. Jesli bedziesz mial w nim poprawna cene to glowa spokojna. Ja mam w tej chwili w historii ofert w szczegolach oferty wpisany Comfort za 29.99 ale w dokumencie pdf i w obecnej ofercie mam 24.99

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michal190622 napisał(a):

Akutalnie posiadam:

Superpremium 4K 109.90 zł

Mistrzowska piłka 0 zł 

2x multiroom - pierwszy za 0 zł,  drugi za 10 zł

Dekoder 4K z dyskiem - 0zł

 

Całość 119.90

 

Wypowiedzenie wysłane , umowa do końca marca. Chciałbym zostawić to co jest. Jaką mogę wynegocjować najniższą cenę ? Lub ewentualnie o co jeszcze mogę powalczyć w tej cenie co jest 119.90 ? 

 

 

 

Taniej się nie da obecnego zestawu. Superpremium+4K jest oferowany w najtańszym wariancie za 109,99 zł/m.

1 godzinę temu, kriss444 napisał(a):

 

Możesz wrzucić screena z tej tabelki? To niemożliwe :)

Edytowane przez JedynyTaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciekmm napisał(a):

Wejdz na swoje konto W strefie c+ do historii ofert. Nastepnie kliknij na szczegóły oferty i zobacz jaka kwote masz wpisana przy Optimum. Zjedz w dół i sciagnij plik pdf z tej oferty. Jesli bedziesz mial w nim poprawna cene to glowa spokojna. Ja mam w tej chwili w historii ofert w szczegolach oferty wpisany Comfort za 29.99 ale w dokumencie pdf i w obecnej ofercie mam 24.99

Dzięki za zainteresowanie. Zrobiłem tak i mam w tym pdf jak w drugim mailu. Optimum za 30zł na 24 miesiące pod spodem tabelka i tak jak pisałem wcześniej 30 zł do 31.08.24 a później 34zł. No nic najwyżej będę składał reklamację w UPC zawsze uwzględniali to co było ustalone w rozmowie telefonicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz taką ofertę umowa do końca maja ile teraz można się spodziewać 

Pakiet Extra 

Hbo +Hbo max 

Canal +

Mistrzowska piłka 

Razem 89.99

Jeszcze kartę camelona posiadam czy nadal będzie dostępna czy coś kombinują. 

Edytowane przez paszczak7005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dwie umowy obecnie

* Pierwsza do 30.04:

Pakiet extra z 6xcanal+

WiFi premiumbox+

Razem 35 zł 

* Druga do 30.06

Pakiet extra + canal+(6)live

Ultrabox 4k

Razem 69,99 zl

Proszę powiedzieć czy po złożeniu wypowiedzenia jest szansa na utrzymanie zawartości i cen na dotychczasowym poziomie?

Obecnie proponują podwyżki odpowiednio o 10 i 20 zl dla tych abonamentów 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą otrzymałem ofertę telefoniczną:

Optimum+ - 49 zł
Canal+ - 25 zł
History2 - 2.99 zl
BBC Player - 0 zl
Canal + 4k - 0 zl
Najem dekodera - 10 zl
Umowa na 24 m
87.98 zl miesiecznie - umowa do końca czerwca

 

Czy aby otrzymać lepszą ofertę należy wysłać wypowiedzenie?

Z tego co widzę to można otrzymać dużo lepszą ofertę.

Edytowane przez Album2738
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Album2738 napisał(a):

Przed chwilą otrzymałem ofertę telefoniczną:

Optimum+ - 49 zł
Canal+ - 25 zł
History2 - 2.99 zl
BBC Player - 0 zl
Canal + 4k - 0 zl
Najem dekodera - 10 zl
Umowa na 24 m
87.98 zl miesiecznie - umowa do końca czerwca

 

Czy aby otrzymać lepszą ofertę należy wysłać wypowiedzenie?

Z tego co widzę to można otrzymać dużo lepszą ofertę.

 

Optiumum+ można mieć za 34,99 a Canal+ za 19,99.

 

Najem też dużo 10. Mogli dać na 5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kriss444 napisał(a):

Czyli mam zostawić tak jak jest i nie pisać reklamacji? Konsultant na infolinii zapewniał mnie że tak zawsze piszą na maila a w prognozach też jest to standard zaś rachunek za wrzesień przyjdzie w ustalonej cenie.

Ja mam tak w tabelce, a w tej drugiej jak masz ?

 

IMG-6041.jpg
IMG-6039.jpg

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Moduł CAM ECP 10zł

Wybrane promocjeOptimum+ za 29,99 zł 24 m a po tym okresie za 33,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 61,79  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...