Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Podpowiedzcie czy to co mam obecnie warto w ogóle zmieniać.

Mam:

Canal Plusy za 19,90

Nowy Comfort+ za 22,50

Co miesiąc do zapłaty 42,40 .

Umowa kończy się z końcem czerwca,potem opłata w prognozie wzrasta do 46,40 i przechodzę na okres nieoznaczony.

Jedyne czego mi trzeba to zmiana dekodera na najnowszy (może być bez dysku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym multiroom to jakaś ściem

Raz wołają 15 raz 12 a już widziałem że ktoś miał za 10, a nawet 5 i spotkałem się że ktoś pisał że za 2 zł

Chcą wydębić dodatkowe pieniążki.

Mi powiedzieli że tylko Ci po cyfrze mają za free

Miałem za free chyba już ponad 10 lat a teraz mnie chcą oskubać na dodatkową kasę

Złożyłem już wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, rkordys napisał(a):

Witam. Posiadam teraz multiroom standard po cyfrze za 0zl. Przy przedłużeniu umowy chcą mi go wcisnąć za 12zl i twierdzą że taniej się nie da. Jest szansa uzyskać go dalej za 0zl?.

Pozdrawiam.

@rkordys Oczywiście, że możesz utrzymać bez problemu Multiroom za free, jeśli dawniej był MR za free po dawnej Cyfrze+. Tylko Abonenci co mieli dawniej bezpłatny Multiroom z dawnej Cyfry+, to mogą mieć go nadal utrzymany bez opłat miesięcznych przy kolejnych przedłużeniach umowy. Do kiedy masz umowę i masz złożoną rezygnację ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego? Tak w ogóle jesteś już po wymianie niezależnego MR z dawnej Cyfry+ na ten po WiFi łączony gdzie dekodery muszą się ze sobą widzieć, czy dopiero przed Tobą te zmiany przy przedłużeniu? Jaki masz sprzęt obecnie?

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam  pytania do szanownych forumowiczów. Opiszę krótko moją sytuację.

Posiadam 2 umowy.

 

1. Pakiet entry 9.99 + dekoder 4k bez dysku za 5zł

2. Pakiet optimum za 49.99 + dekoder 4k bez dysku za 5zł.

 

Chciałem zostawić tylko umowę nr 2 z lepsza cena za optimum 24.99 lub 29.99 i dekoder za 5zl ( czytałem ,że ciężko zrabatowac przy zejściu z pakietu). Wypowiedzenie wysłane.Odbylem z 10 rozmów i cały czas słyszałem,że można zrobić maksimum 39.99 za optimum + 5 dekoder, aż do wczoraj...

    Zadzwonił naprawdę kumaty i konkretny konsultant. Z rozmowy wyszło,że też czyta forum i załatwi coś " spod lady". Namawia mnie,że przedłużymy umowę nr 1 ( dla mnie nie problem,bo takie same dekodery).Zaproponował dwie opcje 

1.Relax za 14.99 

2. Relax z c+ seriale i filmy za 19.99

W obu przypadkach dekodery zrabatowane do 0!!!

 

Powiedziałem,że zależy mi na optimum.Konsultant obiecał,że po miesiącu darmowego dopełnienia do optimum postara się  załatwić dopełnienie na stałe za 10zl. Dla mnie oferta bajeczna,ale mówił,że to późniejsze załatwianie dopełnienia to "dżentelmeńska umowa". Bardzo naciskał na przedłużenie umowy w trakcie rozmowy.Uprosilem o kontakt na poniedziałek,bo muszę przemyśleć.Pytania do Was :

 

1. czy kupował ktoś z was dopełnienia do optimum?

2. Jaka była tego cena?

 

oferta bardzo dobra pod warunkiem,że uzyskam dopełnienie.Troche żałuję,że nie przedłużyłem.Konsultant powiedział,że nie daje mi gwarancji oferty w poniedziałek. Zaskoczyło mnie jego podejście, bo kombinował jakby był forumowiczek żeby była dobra oferta :) co doradzacie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze nie chcial dac od razu Optimum za 24.99 chociaz 2 lata temu miałem podobną sytuacje. Nie chcieli zejsc z Extra do comfortu ale zeszli z extra do relax za 14.99 a potem dobrałem sobie dopełnienie za 10zł ktore pojawiło się w strefie klienta. Ja bym proponował wziecie samego pakietu relax za 14.99 chyba ze chcesz jeszcze te filmowe C+ za 5zł bo to rowniez dobra cena. 

Zanim zaakceptujesz przeczytaj to co dostaniesz na maila czy faktycznie jest tak jak mowil konsul i dekoder za 0. Dopełnienie do Optimum powinienes dostac za zero w pierwszym miesiacu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, siwy1997 napisał(a):

Witam. Mam  pytania do szanownych forumowiczów. Opiszę krótko moją sytuację.

Posiadam 2 umowy.

 

1. Pakiet entry 9.99 + dekoder 4k bez dysku za 5zł

2. Pakiet optimum za 49.99 + dekoder 4k bez dysku za 5zł.

 

Chciałem zostawić tylko umowę nr 2 z lepsza cena za optimum 24.99 lub 29.99 i dekoder za 5zl ( czytałem ,że ciężko zrabatowac przy zejściu z pakietu). Wypowiedzenie wysłane.Odbylem z 10 rozmów i cały czas słyszałem,że można zrobić maksimum 39.99 za optimum + 5 dekoder, aż do wczoraj...

    Zadzwonił naprawdę kumaty i konkretny konsultant. Z rozmowy wyszło,że też czyta forum i załatwi coś " spod lady". Namawia mnie,że przedłużymy umowę nr 1 ( dla mnie nie problem,bo takie same dekodery).Zaproponował dwie opcje 

1.Relax za 14.99 

2. Relax z c+ seriale i filmy za 19.99

W obu przypadkach dekodery zrabatowane do 0!!!

 

Powiedziałem,że zależy mi na optimum.Konsultant obiecał,że po miesiącu darmowego dopełnienia do optimum postara się  załatwić dopełnienie na stałe za 10zl. Dla mnie oferta bajeczna,ale mówił,że to późniejsze załatwianie dopełnienia to "dżentelmeńska umowa". Bardzo naciskał na przedłużenie umowy w trakcie rozmowy.Uprosilem o kontakt na poniedziałek,bo muszę przemyśleć.Pytania do Was :

 

1. czy kupował ktoś z was dopełnienia do optimum?

2. Jaka była tego cena?

 

oferta bardzo dobra pod warunkiem,że uzyskam dopełnienie.Troche żałuję,że nie przedłużyłem.Konsultant powiedział,że nie daje mi gwarancji oferty w poniedziałek. Zaskoczyło mnie jego podejście, bo kombinował jakby był forumowiczek żeby była dobra oferta :) co doradzacie?

 

 

Zaproponował Ci przedłużenie pierwszej umowy, ponieważ masz tam pakiet za 9,99zł i nawet podwyższenie tego pakietu do Relax+ w cenie minimalnej, czyli 14,99zł to jednak "upgrade" umowy, a to ważne dla konsultanta. W jego przypadku będzie się liczyć, że dokonał przedłużenia, na wyższą kwotę. W przypadku drugiej umowy dokonałby "downgrade" umowy, a to nie działa dobrze dla jego prowizji. :) 

 

Ale i tak super, że wyszedł z taką inicjatywą. 

 

Ja bym przedłużył. Na jednej z umów miałem Optimum+ za 24,99zł. Mam możliwość dopełnienia do Extra+ za 20zł miesięcznie - to oferta ze Strefy C+. Po pierwszym miesiącu promocyjnym pakiet Extra+ automatycznie się wyłączył. Ale dzwoniła do mnie konsultantka z propozycją pozostawienia tego pakietu za 15zł. Jak mówiłem, że nie jestem zainteresowany to sama zaproponowała zejście do 10zł miesięcznie. 

Więc się da. Tylko, że nie ukrywam, że osoby korzystające z tego dekodera nie chciały Extra+, bo wszystkie kanały, które potrzebują są już w Optimum+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@reniferek334 próbować przejść na sam Entry+ za 9,99zł i potem dobrać na infolinii CANAL+ za 19,99zł. Oczywiście należy pamiętać, że pozbawiasz się również kanałów Eleven i Polsat Sport Premium. 

Oczywiście obowiązkowo wypowiedzenie i najlepiej negocjować w ostatnim miesiącu umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2024 o 12:19, lukx95 napisał(a):

@rkordys Oczywiście, że możesz utrzymać bez problemu Multiroom za free, jeśli dawniej był MR za free po dawnej Cyfrze+. Tylko Abonenci co mieli dawniej bezpłatny Multiroom z dawnej Cyfry+, to mogą mieć go nadal utrzymany bez opłat miesięcznych przy kolejnych przedłużeniach umowy. Do kiedy masz umowę i masz złożoną rezygnację ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego? Tak w ogóle jesteś już po wymianie niezależnego MR z dawnej Cyfry+ na ten po WiFi łączony gdzie dekodery muszą się ze sobą widzieć, czy dopiero przed Tobą te zmiany przy przedłużeniu? Jaki masz sprzęt obecnie?

Witam. Mam wymieniony ok. 2 lata temu dekoder główny z turboboxa na dekoder ultrabox+ 4k i karte cayman. Do multiroomu Mam dalej ten złom wifibox+ z kartą cameleon. Wypowiedzenie złożone. Czyli rozumiem że mam cierpliwie czekać bliżej końca umowy i powinienem utrzymać multiroom za 0zl?. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rkordys napisał(a):

Witam. Mam wymieniony ok. 2 lata temu dekoder główny z turboboxa na dekoder ultrabox+ 4k i karte cayman. Do multiroomu Mam dalej ten złom wifibox+ z kartą cameleon. Wypowiedzenie złożone. Czyli rozumiem że mam cierpliwie czekać bliżej końca umowy i powinienem utrzymać multiroom za 0zl?. Pozdrawiam.

@rkordys Miałeś wcześniej dekoder turboBox+ z dawnej n-ki? Na pewno ten model, a nie inny? Jeśli tak to Ty nie masz Multiroomu po dawnej Cyfrze+ i go nie miałeś. Z tego wynika, że od początku masz łączony Multiroom po WiFi na zasadach z dawnej platformy n, które to zasady Multiroom przyjęło do stosowania nc+, a teraz CANAL+. W tym przypadku może być problem z odtworzeniem bezpłatnego Multiroom, bo nie miałeś niezależnego MR z dawnej Cyfry+. Spróbuj zapytać w salonie CANAL+, czy salon będzie mógł Ci odtworzyć bezpłatny Multiroom do nowej oferty przedłużeniowej. Ewentualnie też zobacz sobie w Strefie CANAL+ w zakładce "Płatności" --> "Prognoza płatności" na ile Ci się prognozuje opłata za abonament na pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego, bo może Ci się bardziej opłaci przejść na czas nieoznaczony umowy z bezpłatnym Multiroom na obecnych warunkach parę złotych drożej.

 

 

  

8 godzin temu, k05 napisał(a):

Dla nowych Entry+ przez rok za 10zł, potem za 15zł, więc myślę, że w ostatnim miesiącu wypowiedzenia jest do zdobycia za 9,99zł przy przedłużeniu. 

@k05 Pakiet Entry+ nie jest dostępny w cenie 9,99 zł/m nawet w ostatnim miesiącu umowy. Obecnie istnieje tylko jedna oferta na ten pakiet za 10 zł/m przez pierwszy rok i potem drugi rok za 15 zł/m. Jest to jedyny pakiet, gdzie cena dla nowego i stałego klienta jest taka sama.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i [beep]#$ z moją ofertą.Zadzwonila dzisiaj niemiła konsultantka,która propono lata mi zupełnie inne oferty.Relaxa najtaniej za 24.99. powołałem się na poprzednią rozmowę,że miałem lepsze warunki.Powiedziala,że jak miałem taką propozycję i nie wziąłem to moja strata.Myslicie,że bliżej końca umowy zmiękną ? Żałuję,że nie wziąłem wtedy oferty ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, siwy1997 napisał(a):

Zadzwonila dzisiaj niemiła konsultantka,która propono lata mi zupełnie inne oferty.Relaxa najtaniej za 24.99. powołałem się na poprzednią rozmowę,że miałem lepsze warunki.Powiedziala,że jak miałem taką propozycję i nie wziąłem to moja strata.

@siwy1997 Ofertę miałeś naprawdę wyjątkową rzeczywiście spod lady, bo teraz są tylko oferty standard jak sam wiesz, a niższe ceny głównie na odtworzenie. Ja bym zadzwonił do DUK i poprosił innego konsultanta, który się zgłosi aby przesłał wiadomość do konsultanta, z którym rozmawiałeś w danym dniu o danej godzinie, aby do Ciebie oddzwonił, ponieważ byłeś umówiony z tym konkretnym konsultantem na konkretną ofertę i miałeś się zastanowić do poniedziałku i jesteś zdecydowany. Nie podawaj innym konsultantom oferty jaką dostałeś, tylko poproś aby tamten konsultant do Ciebie oddzwonił celem załatwienia sprawy do końca.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lukx95 napisał(a):

 

 

 

  

@k05 Pakiet Entry+ nie jest dostępny w cenie 9,99 zł/m nawet w ostatnim miesiącu umowy. Obecnie istnieje tylko jedna oferta na ten pakiet za 10 zł/m przez pierwszy rok i potem drugi rok za 15 zł/m. Jest to jedyny pakiet, gdzie cena dla nowego i stałego klienta jest taka sama.

A Entry+Sport ile kosztuje dla stałego? Tańszy jest niż dla nowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam dwia pakiety w tym jeden w ramach wymiany za multiroom.

Pakiet 1 głowny z WIFI PREMIUMBOX+:

PAKIET EXTRA+CANAL+(6)LIVE - 69.99zł

MISTRZOWSKA PIŁKA - 0,0zł

ELEVEN SPORTS - 11,90zł

Pakiet 2 z modułem CAM: 

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ - 35,00zł

MISTRZOWSKA PIŁKA - 0,0zł

ELEVEN SPORTS - 11,90zł

 

Cena za całość: 128,79zł

Na jakie ceny mógłbym liczyć zostając obecnie przy podobnych pakietach (przy wysłanym wypowiedzeniu)

Na tą chwile konsultanci krzyczą mi za to 148zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...