Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W obecnej sytuacji, gdy komuś się kończy umowa, a opłata na czas nieokreślony wzrasta minimalnie to lepiej zostać na nim i czekać na rozwój sytuacji z KORONA niż pchać się w kanały sportowe na których obecnie i oby nie w przyszłości, oglądać powtórki powtórek i narzekać że się płaci i nic z LIVE .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zdecydowałem na przedłużenie. 101,89

Wybrane usługi

 

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, NAJEM PVR

Wybrane promocje

 

Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m d la Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

 

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

Edytowane przez Capricorn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam. Propozycja Extra+ 8xCanal+ + HBO + HBO GO + Liga Mistrzów + 2x multiroom (3 telewizory) za 114,99 zł. Czy można ugrać coś minimalnie lepszego? Czy możliwa jest ewentualna wymiana dekodera głównego na 4k i dwóch dodatkowych na Wifiboxy?

Czy możliwa jest opcja: Superpremium+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 99,99 zł  + 2x multiroom pozostałość po nc+ za 0 zł. Czy taki pakiet jest do ugrania? Ewentualnie w opcji z 4k za 10 zł więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj taka oferta

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, HBO GO, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów< /font>
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

pytanie mam o fox play i  national  geogfaphic play bo widzę, że większość dostała to za 0zł /m  u mnie taka propozycja nie padła, 

Po zalogowaniu na ICA w zakładce poszerz ofertę mam w ofercie promocyjnej m.in  Fox Play  w podglądzie oferty jest coś takiego:

"Opcja FOX Play w promocyjnej cenie 0 zł  do końca obowiązywania Umowy, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji FOX Play 0 zł/m dla Abonentów".

czyli wychodzi ,że jeśli sama sobie włączę  będzie za 0 na cały czas umowy, ale w prognozach płatności mam :maj - czerwiec 69,99 a potem już 94,99

jak to rozumieć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja dorzucę swoje.
Umowa do końca kwietnia teraz extra+ 49 i MR premium po N za 0
chce teraz comfort+ z tym MR oczywiście, wypowiedzenie wysłane, dziś pierwszy tel. za comfort+ I MR życzą sobie 35 zł ja na to, że dam 22,5 a oni oczywiście że niema takiej oferty i żebym podał nr abo. kto taką ma. Narazie zrezygnowałem.
Może ktoś podrzuci na PW nr abo z umową za 22.5

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pawel napisał:

Zgodnie z opisem 0 zl do końca umowy.

czyli mimo że przez tel. nie dostałam tego to mogę sobie sama włączyć tak?

I już ostatnie pytanko w ICA mam,  że dzisiejsza oferta ma status aktywowana ,a w e-mailu ABY AKTYWOWAĆ OFERTĘ, KLIKNIJ  akceptuj 

Edytowane przez Kleopatra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant po prostu Ci nie zaproponował Fox Play, ale jeśli masz możliwość aktywacji to tak jest, sprawdź szczegóły oferty.

Co do przedłużenia. Konsultant pewnie od razu aktywował ofertę, ale możesz poprosić aby tylko wysłał maila takiego jak dostałaś i wtedy masz możliwość dokładnego zapoznania się z ofertą i ewentualnie odrzucić, gdyby jednak coś było nie tak.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...