Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet. To samo tyczy się np włączanych dodatkowo kanałów. Działają a można z nich zrezygnować w 13-14 dniu.

Przedłużałem umowę dodali mi usługi i dodatkowe kanały. Rozmyśliłem się i odstąpiłem od umowy w ciągu 14 dni i umowa wróciła do stanu sprzed przedłużania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ 8xCanal+ + HBO + HBO GO + Liga Mistrzów + 2x multiroom (3 telewizory) za 114,99 zł. Czy można ugrać coś minimalnie lepszego? Czy możliwa jest ewentualna wymiana dekodera głównego na 4k i dwóch dodatkowych na Wifiboxy?

Superpremium+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 99,99 zł  + 2x multiroom po nc+ 0 zł. Czy taki pakiet jest do ugrania? Ewentualnie w opcji z 4k za 10 zł więcej?

Edytowane przez fr86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie wirusa,gdzie jutro może Cię już nie być po co coś przedłużać? Płacić za kanały sportowe ,gdzie raczej do końca sezonu i tak nie będzie żadnego sportu na żywo.Dekodera i tak nie wymienicie, 90 % punktów jest zamkniętych,a jak jest otwarty to mają stare graty na wymianę...Wycofać wypowiedzenie i w prognozach płatności jest napisane ile będzie rachunek,przeważnie jest to 4-8 zł więcej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kontynuowana. Z 45 zl za pakiet Start + oraz pakiet Canal + udało się ostatecznie zejść na kwotę 34.99 zl. Oczywiście rezygnacja złożona wcześniej. Jeszcze tydzień temu taniej niż 42.50 zl nie dało się według Pani konsultantki. Eleven na razie nie dobierałem skoro ligi są zawieszone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ircios napisał:

Będzie taka bida przez kryzys wywołany wirem, że większość ludzi nie będzie zawracało sobie głowy płatna tv.

Z ręką w nocniku to operatorzy mogą się obudzić.

Zgadzam się w 100%. Nie warto teraz przedłużać. Nie chcę być złym prorokiem ale będzie tyle bankructw i takie bezrobocie, które ja pamiętam z lat 90-tych (20%), że operatorzy będą musieli zejść z cenami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się dzisiaj... czyli 31.03.2020... wczoraj dostalem SMSa na Extra+, C+ i HBO+HBOgo za 89,99... chcialem jeszcze wymiany dekodera za PEACE 250B na jakis normalny... ale twierdza, ze teraz sie nie da bo korona wirus... mimo mojej deklaracji, ze moge poczekac na wymiane ok. 2 tyg. bo wiem co teraz sie dzieje... wytrzymalem 8 lat to i wytrzymam 2 tyg. z tym dekoderem...

 

jak cos pociagne z siatki i netflixa...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mikoko napisał:

Nawet. To samo tyczy się np włączanych dodatkowo kanałów. Działają a można z nich zrezygnować w 13-14 dniu.

Przedłużałem umowę dodali mi usługi i dodatkowe kanały. Rozmyśliłem się i odstąpiłem od umowy w ciągu 14 dni i umowa wróciła do stanu sprzed przedłużania

Ale wtedy za te 13-14 dni płacisz za tę umowę/kanały jak rozumiem,czy nie płacisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem ostatni dzień umowy i jednak przedłużyłem

Teraz mam Comfort + , HBO i HBO GO, MR, CANAL PLUS(8) Man PAck za 99,99 msc z umową na 15 msc-y  chciałem wymienić dekoder na ultrabox 4k ale z wiadomych przyczyn nie ma wymiany. Postawnowiłem że najwyżej wypowiem umowę z zachowaniem terminu 14 dni i wrócę do rozmów. Teraz na święta to głupota resetować cały TV z kanałów tym bardziej w zaistniałej sytuacji, gdzie prawie nie ruszamy się z domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

moja umowa kończy się....dziś,więc dobrze by było podjąć jakąś decyzję. Może ktoś z forum cos podrzuci lub zaproponuje. 

Do tej pory:

Comfort,Canal+ (8),Eleven,Mistrzowska Pilka,MediaBox = 84,40zł 

Propozycje z dziś

1) to co mam na czas nieokreslony = 88,40zl 

2) Extra,Canal+(8),HBO,HBO GO= 89,99zl/ 15msc

3) Comfort,Canal+(8),Eleven,MP = 81,00zł/24 msc

4) Comfort, Canal+(6),Eleven,MP = 71,89 zl/24 msc

czekac na cos wiecej czy raczej juz nic nie ugram ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, tentezzajety12 napisał:

Witam

moja umowa kończy się....dziś,więc dobrze by było podjąć jakąś decyzję. Może ktoś z forum cos podrzuci lub zaproponuje. 

 

 

 

Poczekaj do jutra po zakończonej umowie należą ci się przynajmniej 1- miesiąc gratisy w klejonej umowie i dyktujesz warunki co chcesz - a jak nie puść ich na drzewo sami zadzwonią masz na to 14-dni do zwrotu sprzętu.

Edytowane przez verte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marippo1738 napisał:

Dzisiaj miałem ostatni dzień umowy i jednak przedłużyłem

Teraz mam Comfort + , HBO i HBO GO, MR, CANAL PLUS(8) Man PAck za 99,99 msc z umową na 15 msc-y  chciałem wymienić dekoder na ultrabox 4k ale z wiadomych przyczyn nie ma wymiany. Postawnowiłem że najwyżej wypowiem umowę z zachowaniem terminu 14 dni i wrócę do rozmów. Teraz na święta to głupota resetować cały TV z kanałów tym bardziej w zaistniałej sytuacji, gdzie prawie nie ruszamy się z domów.

Trzeba było wycofać wypowiedzenie - przejść na czas nie określony - 4 zł więcej.

I czekać co zaproponują za kilka - kilkanaście dni. Można też wtedy zadzwonić do DUK NC+ i pogadać co by zaproponowali żeby z umowy na czas nieokreślony wrócić na umowę na abonament.

Na czasie nieokreślonym masz 1 miesiąc wypowiedzenia umowy w razie co.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...