Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można dostać Eleveny z zobowiązaniem w trakcie trwania umowy za mniej niż 10zł? Kiedyś proponowano mi 12 miesięcy za free i 12 po 16zł. Są może jeszcze tego typu promocje? Wiem, że można włączyć i wyłączyć, ale gdyby wyszło na to samo, to bym się zobowiązał.
Bywają oferty za 7.95zł na 12m, dostępne jedynie jak do końca umowy masz więcej niż 12m.
Dzisiaj dostałem telefon o przedłużenie umowy i Pani zaproponowała 8x Canal+ Extra+ za 89,99zł. Wydaję mi się, że to dosyć sporo...
Jeśli chciałbym 6x Canal+, Extra + oraz multiroom to w jakiej cenie mogę dostać?
6xC+ Extra 69.99zł.
MR 10zł, chyba że teraz masz MR za 0zł, to wtedy dalej za 0.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pawel napisał:

Osobiście nie wydaje mi się prawdziwa ta oferta na 5 miesięcy przed końcem umowy.

oczywiscie,ze fejk.Zastanawiam sie czy @jackq sciemnia,czy dzwonil do niego jakis cwaniaczek z jakiegos zewnetrznego call center.

Po 1 nie bylo od bardzo dawna miesiecy gratisowych na cala umowe i w listopadzie na pewno takiej promki nie wlaczyli(nie licze standardowych ofert,ktore sa teraz na pakiety start-extra)

Po 2 8xcanal plus ? teraz albo 6 albo 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmowa z miłą panią, propozycja taka:

 

Comfort - 34,90 zł 
Canal+ - 25,00 zł 

Canal+ 4K - 0,00 zł 
HBO i HBO GO - 20,00 zł 
Dekoder 4K - 0,00 zł 

 

79,90zł na całą umowę 24msc

 

Dodatkowo jeśli chcę to:
Kolekcja Fox Play 5 zł
Kolekcja Nat Geo Play 5 zł 

 89,90zł na całą umowę 24msc

 

lub

 

Extra + - 44,90 zł 
Canal+ - 25,00 zł 

Canal+ 4K - 0,00 zł 
HBO i HBO GO - 20,00 zł 
Dekoder 4K - 0,00 zł 

Kolekcja Fox Play 0 zł
Kolekcja Nat Geo Play 0 zł 

 

89,90zł na całą umowę 24msc

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem identyczną ofertę co kolega. Zamiast Superpremium za 99.99 mogę na 24 miesiące otrzymać Pakiet Ekstra, 10x C+, HBO i GO, MR z Pace bez opłat. W sumie 89.90. Jeszcze nie zaakceptowałem. Mam jeszcze kilka dni do końca umowy.

Edytowane przez igal
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, roberttosat napisał:

A wktórym miejscu Ci napisali ze zmieniają mtr?

 

W sumie nie napisali :) bardziej miałem na myśli to że po nieuniknionej wymianie kart zginie bezpowrotnie układ który mam obecnie rozwiązany w domu po pokojach ze splitterem i dekoderami Ferguson :( 

1 godzinę temu, igal napisał:

Dostałem identyczną ofertę co kolega. Zamiast Superpremium za 99.99 mogę na 24 miesiące otrzymać Pakiet Ekstra, 10x C+, HBO i GO, MR z Pace bez opłat. W sumie 89.90. Jeszcze nie zaakceptowałem. Mam jeszcze kilka dni do końca umowy.

Wydaje mi się że można jeszcze powalczyć o dodatki trzymając do samego końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. nie jestem tu od wczoraj :P

Oferta była z punktu, dzwonił "pracownik" u którego zazwyczaj wymieniam sprzęt itp. Wiele razy rozmawialiśmy na tematy ofert i wie, że zawsze poluje na najkorzystniejszą opcję. Jak wspomniał, ma nowa ofertę przedświąteczną i zaproponował to co wspomniałem. Oferta jak powiedziano na "to co mam aktualnie" a mam 8C+ i liczę, że tak pozostanie, mam też hustlera, którego przy ostatnim przedłużaniu dostałem.

Przejadę się jutro do punktu bo oferta wydaje się być korzystna. Dopytam o szczegóły.

Jakby ktoś miał namiar na temat forum z alternatywnym rozwiązaniem "po lipcowym" to też jestem zainteresowany (lan czy jakiś inny sharing).

Edytowane przez jackq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam obecnie Pakiet Extra+ z Canal+ oraz History HD/History 2 HD (2,99PLN) i dekoder: turboBox+/PVR ADB 5720SX za łączną sumę: 82,98 PLN.

Czy jestem w stanie wynegocjować:

Extra + - 44,90 zł 
Canal+ - 25,00 zł
HBO i HBO GO - 20,00 zł 
Dekoder Mediabox+ - 0,00 zł 

za 89,90 PLN

Na 4K nie liczę, bo nie mam TV 4K. Ewentualnie History HD/History 2 HD w tej cenie by się przydało. Mam tuner i kartę Conax po N-ce.

 

 

 

 

Edytowane przez kapciu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Przed chwilą dzwonili i zaproponowali mi coś takiego, umowa 24 m-ce :
Pakiet Extra+ z CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, MISTRZOWSKA PIŁKA - 79,99 zł/mc
Dekoder 4k - 5 zł/mc
Łącznie - 84,99 zł/mc
 
Ok ?
Ok. Możesz próbować zbić dekoder do 0zł, ale nie wiadomo czy się uda. Jeżeli zależy Ci na Extra, pełnej paczce C+ i MP, to taniej się nie da. Możesz do tego poprosić o HBO z HBO GO w prezencie na 5m.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką ofertę otrzymałem:

 

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18),

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m,

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów,

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

Wymiana Turbobox na Ultrabox 4K 5zł/m

Razem 106,89 zł/m

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...