Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To moje pierwsze przedłużenie umowy w Canal+, więc nie mam wprawy. Umowę mam do końca lutego, już dzwonili od początku września, ale nie mieli dla mnie nic ciekawego. Prosiłem, żeby na razie nie dzwonili i przestali, ale dziś zadzwonili, tym razem z Krakowa (nie zdążyłem odebrać). Chciałbym trochę zejść z ceny. ;)

Obecnie: Comfort+ 39,99 zł + dopełnienie do Extra+ 10 zł, 10x Canal+ 25 zł, Eleven 11,90 zł, MediaBox 5 zł, Multiroom 10 zł. Razem 101,89 zł.

Zależy mi raczej na tym samym. No chyba, że jakieś kombinacje z MP, HBO, Cinemax byłyby korzystniejsze. ;)

Niżej Canal+ nie dostanę, Eleven pewnie też ciężko, multiroom chyba też, dopełnienie do Extra+ też pewnie nie. Macie jakieś propozycje z doświadczenia? Łatwiej dostać w korzystnej cenie Extra+ czy Comfort+, a później dopełnienie?

Edytowane przez fan tv
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to zaoszczędzi ok 15-20 zł. No ale jak ma wskoczyć na droższe samo E+ to i może zaoszczędzi 5?

Tylko dlaczego nie napiszesz, że Mboxa może mieć za free przy aneksowaniu.? Chyba nie wiesz o takich sprawach nie za wiele. 5 zeta za tego dziadka płacić to chyba nieporozumienie, prawda?

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pawel napisał:

Zależy kiedy spełniłeś warunki.Jeśli w miesiącu otwarcia konta zrobiłeś przelew i wykonałeś płatność blikiem bo kartę wysyłają po kilku tygodniach premia 100 zł powinna wpaść w kolejnym miesiącu. Natomiast premia 50 zł za polecenie po spełnieniu warunków w trzech kolejnych miesiącach.Czyli w czwartym najszybciej.

 

Przelew na 1000 zł oraz transakcje Blikiem zrobiłem 2 dnia od założenia konta czyli w 23 października. A i teraz codziennie korzystam z konta i wpłacana jest kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta  z dziś, którą zaakceptowałem - poprzednio taka sam - wypowiedzenia nie wysyłałem - kontakt z mojej strony - karty po cyfrze+ :

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, Eleven Sports, FOX Play, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 81,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Edytowane przez trzciona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2019 o 18:27, mcdjtk napisał:

Dostałem to co chciałem bez wysyłania wypowiedzenie i w rozmowie z numerem warszawskim 022.

Superpremium 4k z wymianom dekodera na 4k i multiroomem po cyfrze za łącznie 109,99zł. :)

 

Otrzymałem propozycję przedłużenia i zmiany pakietu na Superpremiu 4K jak kolega, z utrzymaniem multiroom po cyfrze 109,90zł. Konsultant twierdził, że nie ma możliwości wymiany dekodera na 4K za 0zł. Liczą 5zł za wynajem przez cały okres minimalny trwania umowy. Ukłonem w stronę abonenta ma być 0zł za aktywację dekodera. W odniesieniu do tego co proponują nowemu abonentowi to mają poczucie humoru (48zł różnicy na całości umowy, za 20 lat ... )

 

Edytowane przez krzys.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ponawiam pytanie bo nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Obecnie pakiet Start za 19,90, opcja Canal + 25 zł, najem mediabox 5 zł. Umowa do 31.12.2919. Wypowiedzenie złożone. Proszę o pomoc, czy jest możliwość wynegocjowania samego Start za 9,90 i wymianę na wifipremiumbox bez czynszu? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Edytowane przez Templariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, krzys.r napisał:

 

Otrzymałem propozycję przedłużenia i zmiany pakietu na Superpremiu 4K jak kolega, z utrzymaniem multiroom po cyfrze 109,90zł. Konsultant twierdził, że nie ma możliwości wymiany dekodera na 4K za 0zł. Liczą 5zł za wynajem przez cały okres minimalny trwania umowy. Ukłonem w stronę abonenta ma być 0zł za aktywację dekodera. W odniesieniu do tego co proponują nowemu abonentowi to mają poczucie humoru (48zł różnicy na całości umowy, za 20 lat ... )

 

U mnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Templariusz napisał:

Witam
Ponawiam pytanie bo nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Obecnie pakiet Start za 19,90, opcja Canal + 25 zł, najem mediabox 5 zł. Umowa do 31.12.2919. Wypowiedzenie złożone. Proszę o pomoc, czy jest możliwość wynegocjowania samego Start za 9,90 i wymianę na wifipremiumbox bez czynszu? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Masz jakieś oferty w ICA ?Umowa do kiedy ?Na 9,90 może być ciężko zejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Umowę mam do końca roku, wypowiedzenie złożone.

Obecnie extra + z  c+ za 100  i ost dobrany 4k za 10 dekoder glowny plus multiroom 25 razem 135zł

Wiem ze fatalne warunki mialem ale 2 lata temu uparlem sie na dekoder 4k , a starym nie chciali dawac wiec wzialem nowa umowe na takich warunkach...

W  zwiazku z tym w rozmowach nie bardzo chca dawac to wszystko za 80 zł tak jak im to przedstawilem.

Interesuje mnie extra z c+10 , 4k  i mp , do tego mam dekoder4k i dodatkowy- wyoram to za 80?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...