Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, the cable guy napisał:

Właśnie, raczej przedłużę umowę, ale teraz i tak przez wakacje praktycznie nie będę uruchamiał dekodera. 

Zależy mi na jak najniższej cenie za Start + i krótkiej umowie. Obecnie jest to 17.99 zł na umowie 12 miesięcy.

Pakiety jak C+ czy MP wolę sobie dobierać.

Da się ugrać taniej niż 17.99 zł na dodatkowe 12 miesięcy? 

Pytanie czy się da przedłużyć na 12 miesięcy.Kwestię opłacalności pomijam, bo każdy robi jak chce.Osobiście wolałbym 24 miesięczna umowę za 9,90 niż 12 za 17,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

obecnie Confort+ za 22,50 koniec umowy wypowiedzenie wysłane. 

 

Na jaka najtańsza opcje Confort mogę liczyć ? 

 

Dekoder Pace karta Cameleon. 

 

Obecnie miałem jeszcze gratis KinoSwiat na 24 m za 0zl 

 

czy tez mogę liczyć na jakaś opcje dodatkowo na kilka m za 0zl ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, to jeszcze jedna sprawa. Odrzuciłem ofertę dopełnienie do Extra+ za 25 zł, potem za 15 zł i chciałem za 10 zł.

Konsultant powiedział, że promocja taka jest, ale nie przysługuje każdemu. Nie każdy spełnia warunki. Sprawdził i powiedział, że mi ona nie przysługuje. Zapytałem co to za warunki, których nie spełniam. Odpowiedział, że .... to tajemnica handlowa i nie może mi powiedzieć ?

Ktoś wie, co to za warunki? Coś napomknął tylko, że pakiet Comfort+ mam w bardzo niskiej cenie (23 zł). Chodzi o płeć, nazwisko, lokalizację? :) Czy tylko taka paplanina?

 

Edytowane przez Brooklyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak dopełnienie Comfort do Extra?. Jest dopełnienie Extra+ do Comfort za 10zł. Jeśli Ty tak mówisz jak piszesz tutaj, to nic dziwnego, że konsul nie chce Ci dać tego co chcesz ?  

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ircios napisał:

Nie ms czegoś takiego jak dopełnienie Comfort do Extra?. Jest dopełnienie Extra+ do Comfort za 10zł. 

Dobrze, Panie skrupulatny, masz rację. Poprawiłem :)

Może wiesz coś na temat tajemniczych warunków, które przysługują nielicznym? O co im chodzi, że ja nie dostanę za 10 a Ty dostaniesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, do2411 napisał:

Czym się różni Comfort+ od Nowy Comfort+?

Do tej pory miałem Comfort+. Niby przy przedłużaniu miał taki pozostać, a widzę w mailu, że jest opisany jako "Nowy Comfort+".

 

Ponawiam pytanie, mógłby mi ktoś wyjaśnić jaka jest różnica? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2x camele, wypożyczony pace i wykupiony od nc sagemcom.
Czy jak przedłużę umowę z tymi camelami to przy wymianie kart zostanę z jednym tunerem i mr nie będzie mi działał ?
Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane.

Czy podczas przedłużenia umowy ktoś miał podobną sytuację i zapewnili, że mr będzie działał bez dodatkowych opłat, po wymianie kart ?

Edytowane przez PuchaczRolny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, do2411 napisał:

 

Ponawiam pytanie, mógłby mi ktoś wyjaśnić jaka jest różnica? 

Nowy Comfort+ został wykastrowany z kanałów MTV Music SD i BBC First HD a dodali za to BBC Lifestyle HD. MTV Music SD i BBC First HD są teraz dostępne od pakietu Extra+. Szkoda kanału BBC First HD w pakiecie Comfort+ ale jest to celowe jak widać niestety by atrakcyjniejszy i lepszy kanał był od wyższego pakietu. :-(

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, PuchaczRolny napisał:

Mam 2x camele, wypożyczony pace i wykupiony od nc sagemcom.
Czy jak przedłużę umowę z tymi camelami to przy wymianie kart zostanę z jednym tunerem i mr nie będzie mi działał ?
Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane.

Czy podczas przedłużenia umowy ktoś miał podobną sytuację i zapewnili, że mr będzie działał bez dodatkowych opłat, po wymianie kart ?

 

Aktualnie jak masz na umowie jednego PACEa i 2xkarty to wydawane są dekodery do drugiej karty bezpłatnie. Podejdź i wybierz w punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2019 o 18:19, the cable guy napisał:

Dziś miałem dwa telefony z propozycjami przedłużenia umowy w odstępie kilkudziesięciu minut. Dzwonią do mnie codziennie pomimo jasnej informacji, że umowy nie mam zamiaru przedłużać przed końcem wakacji (kończy się w październiku). 

Czy mogę cokolwiek zrobić żeby mi dali trochę spokoju?

A u mnie odwrotna sytuacja wypowiedzenie złożone koniec marca ( w salonie) umowa do końca czerwca i cisza żadnego telefonu z ofertą dla mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Obecnie posiadam Comfort+ z 8xCanal+ za 64,99zł bez dopełnienia...Umowa do października bez wypowiedzenia, chyba nie ma co liczyć na lepsze warunki?

Za ile teraz ten sam pakiet przy utrzymaniu mogę dostać ? Ewentualnie z dopełnieniem do Extra jaka różnica w cenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta przedłużeniowa z modułem CI+ jaką otrzymałem:

 

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów,

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m,

Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów,

HBO GO 5 zł/m dla Abonentów,

Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów,

Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów,

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19),

Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów,

Moduł CAM 1 zł dla Abonentów

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 135,99  zł

 

Wg mnie rozsądna a co wy o tym sądzicie - Akceptować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Comfort+, płacę 65zł z dekoderem mediabox i wszystkimi zgodami. 

 

Umowa wygasa 31/07, wypowiedzenie już wysłane, dziś dostałem SMS, że proszą o pilny kontakt ale oczywiście czekam aż sami zadzwonią. 

Myślicie, że jest szansa na utrzymanie aktualnego pakietu w tej samej cenie + wymiana dekodera na 4K + pakiet z Ligą Mistrzów? Ewentualnie obniżenie ceny? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...