Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Obecnie mam Superpremium, hbo go, MR z 2xCameleon w tym do 1 karty Pace a druga na własnym sprzęcie. Wydzwaniają namawiają mimo ze umowa do listopada. Propozycja taka a chciałem To samo co mam plus Mistrzowska piłka i C+4K i wymiana Pace na dekoder 4K plus drugi dekoder HD w dzierżawę do MR (wtedy chyba też wymienią karty) i na maila propozycja taka przyszła. Nie widzę tam hbo go i nie wiem czy zawiera też C+4K plus dekoder 4K ani slowa o dzierżawie 2 deka. Warte to swojej ceny ?

 

Proponowane usługi

Pakiet Superpremium+

Eleven Sports

History HD_H2

MISTRZOWSKA PIŁKA

MULTIROOM STANDARD

NAJEM PVR

 

Proponowane promocje

Superpremium+ 119,99 zł 24 m, a po tym okresie 134,99 zł/m dla Abonentów

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Proponowany sprzęt WiFi Premiumbox+/PVR ADB4740SF

Opłata za 1 miesiąc usług 134,88 zł

umowa na 2 lata plus okres jaki pozostał

 

edit

chyba że ten zapis "WiFi Premiumbox+/PVR ADB4740SF" to 2 rozne dekodery.

Edytowane przez waldemarr3
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

mam prośbę, może ktoś będzie z Was znał odpowiedź.

Obecna moja umowa dobiega końca. Tym razem nie chciałbym się wiązać umową na dłużej stąd moje pytanie:

Jeżeli nie wypowiem umowy i ona przejdzie na czas nieokreślony (nie przyjmę warunków oferowanych przez konsultanta) to kwota do zapłaty miesięczna będzie wynosiła 48,99 zł za Extra+ a za dwa dekodery multiroom po 10 zł jak dotychczas czy opłaty będą wyższe (coś mi się kojarzy ze opłata standardowa za multiroom jest 20 zł/szt.)? Myślę, że pewnie musiałbym zrezygnować z tych Canal+ (2) bo to tez pewnie będzie dodatkowo płatne.

Dotychczasowa oferta:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+ (2) LIVE, MULTIROOM STANDARD
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 64,99 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

P.S.

Przy okazji podam co mi oferowano bez wysyłania rezygnacji (widzę, że to standard po lekturze kilku stron forum): 

Pakiet Extra+ 44,99 zł

MULTIROOM STANDARD (dwa dekodery po 10,00 zł każdy m-c)

HBO Go za 0 zł/6m-c

Umowa na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waldemarr3. Porównaj swoją ofertę z Superpremium z ofertami co dostali tutaj abonenci i pisali o nich. 

Ja twierdzę, że to oferta dno. 

Proponują Ci jeden dekoder. Chcesz 4k, to złóż wypowiedzenie, a może w listopadzie dostaniesz i to za free. Teraz jak byś chciał to pewnie aktywacja 99 i +15/m. dzierżawa. Do tego trzeba jeszcze wtedy doliczyć 10/m. za MR

 

Swoją drogą jeśli nic nie stosujesz do własnego sprzętu i jeszcze odbiera na karcie nc, to niestety w każdej chwili to może się skończyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poprzeglądałem te oferty które są wrzucane i rzeczywiście szału nie ma. W wakacje wypowiedzenie poleci, powyłączam wszystkie dodatki i z gołym superpremium zacznę się zastanawiać. 2 camel póki co lata w e2 ale napinki na MR nie ma. Jak będzie po rozsądnych pieniądzach to wezmę. Jak nie, to zrezygnuje z MR, a  kasę wydam na jakiegoś tvboxa na andku do tego TV (250 się coś kupi a 24x15zł za MR to wychodzi 360 zł), odpali się netflixa czy hbo go (poki jest w ofercie) plus naziemna i będę zadowolony.

Dzięki @ircios za ocenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem dwa telefony z propozycjami przedłużenia umowy w odstępie kilkudziesięciu minut. Dzwonią do mnie codziennie pomimo jasnej informacji, że umowy nie mam zamiaru przedłużać przed końcem wakacji (kończy się w październiku). 

Czy mogę cokolwiek zrobić żeby mi dali trochę spokoju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios cytując operatora "CENA PO RABACIE 5ZŁ/MIES. ZA ZGODY MARKETINGOWE". Może to tylko 5 zł miesięcznie. Ale miej taki "rabat" w 3-4 firmach i już Ci się robi 15-20 zł/mc dodatkowo. A kolega @the cable guy chyba chce przedłużyć, ale dopiero po wakacjach :)

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do października. Dzwonią od miesiąca. W końcu odebrałem i usłyszałem, że mogę utrzymać to co mam aktualnie w tej samej cenie. Konsultantka mało przyjazna. Od razu mi narzuciła, że to super oferta, nie ma co się zastanawiać, bo lepszej nie dostanę. Ja od razu powiedziałem, że nie podejmę decyzji o przedłużeniu wcześniej niż w połowie wakacji.

Aktualnie mam i proponują, aby przy tym zostać za 85zł:
Extra + z 6C+, MR, wynajem dekodera, Eleveny. Umowa na kolejnych 15 miesięcy, jeśli dobrze pamiętam.
Ja z tych, którym zależy głównie na sporcie. Patrząc na to co NC+ może zaoferować kibicom to sam zaoferowałem konsultantce 50 zł za dotychczasowe usługi.
Nie przystała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziś kończy mi się umowa po 15 miesiącach. Miałem:

Comfort+ 27,50zł

C+8x 25zł

MR Standard 0zł (MediaBox i mydelniczka)

Eleven (włącz/wyłącz) śr. 7,95zł

HBO i HBOGO 20zł

 

Daje to rachunek 80,45zł

 

Propozycja z dziś:

umowa na 24 miesiące

Comfort+ 22,50 zł

C+8x 25zł

MR Standard 0zł (wymiana mydelniczki na nową, aktualna uruchamia się ponownie codziennie sama podczas oglądania)

Eleven (włącz/wyłącz) śr. 7,95zł

HBO za darmo na 2 miesiące

dopełnienie do Extra+ 1 mies za darmo, później +10zł

 

Daje to rachunek 65,45zł miesięcznie po podwyższeniu dopełnieniem do Extra+ (bez dopełnienia 55,45zł).

 

Dobra oferta czy kończyć zabawę z nc+ bądź czekać jeszcze po wyłączeniu sygnału na coś lepszego? Można dostać jeszcze coś darmowego? Wymienić dekodery na lepsze w dobrej cenie? Jakieś bonusy?

 

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), Multiroom St andard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 5 zł/m dla Abonentów (04/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 70,45  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanko:

Kończy mi się darmowy miesiąc dopełnienia do Extra+. Dziś sam zadzwoniłem i oferta była ... 25 zł, którą kategorycznie odrzuciłem. Po chwili konsultantka zaproponowała dodatkowy miesiąc za 0 zł i od lipca 15 zł.

Wydawało mi się, że dostawali tu ludzie dopełnienie za 10 zł. Oczywiście konsultantka twierdzi, że te promocje się skończyły (zawsze tak mówią). Stąd moje pytanie:

1. Ktoś dostał ostatnimi czasy taką ofertę?

2. Czy jak "nie dopełnię" dziś, czyli w ostatnim dniu, to mogę dopełnić po tym okresie darmowym? W każdym momencie, czy te oferty za 10, 15 zł są tylko w okresie obowiązywania promocji? Nie dopytałem tego podczas rozmowy.

Dzięki wielkie za info.

Edytowane przez Brooklyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ircios napisał:

Przeczytaj Co napisałeś. Kisiel z wodą.  Jeśli chodzi Ci o dopełnienie do E+ Za 10zł to masz odpowiedź nad Twoim postem. To samo tyczy się C+ za 25.

 

Przeczytałem i nie rozumiem czego nie rozumiesz?

Napisałem C+, chodziło mi o Comfort+. to Cię zmyliło? Skasowałem, teraz jaśniej?

Widzę rzeczywiście klika postów wyżej, że ktoś dostał ofertę dopełnienia za 10 zł, podczas przedłużania umowy. Tyle, że mi jak przedłużałem też mówili 10 zł, a jak zadzwoniłem dziś tj. po miesiącu, to było już 25 zł za dopełnienie do Extra+. Ostatecznie zeszło do 15, ale mniejsza o to.

W takim razie pozostaje kwestia - czy w każdym czasie mogę dopełnić do Extra+, nawet jak już promocja za 0 zł się skończy i Extra+ mi już odłączą i zostanę z samym Comfort+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Vsat napisał:

@ircios cytując operatora "CENA PO RABACIE 5ZŁ/MIES. ZA ZGODY MARKETINGOWE". Może to tylko 5 zł miesięcznie. Ale miej taki "rabat" w 3-4 firmach i już Ci się robi 15-20 zł/mc dodatkowo. A kolega @the cable guy chyba chce przedłużyć, ale dopiero po wakacjach :)

Właśnie, raczej przedłużę umowę, ale teraz i tak przez wakacje praktycznie nie będę uruchamiał dekodera. 

Zależy mi na jak najniższej cenie za Start + i krótkiej umowie. Obecnie jest to 17.99 zł na umowie 12 miesięcy.

Pakiety jak C+ czy MP wolę sobie dobierać.

Da się ugrać taniej niż 17.99 zł na dodatkowe 12 miesięcy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...