Jump to content

Vsat

Users
 • Content Count

  462
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Dobra

About Vsat

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie. Główny dekoder autoryzuje dodatkowy.
 2. Najpierw to musiałby wejść dekoder 4K. Niby są moduły, ale dla "mas" musi być dekoder.
 3. W nc+/PC+ kiedykolwiek te kanały były? Nie przypominam sobie. Usunęli z oferty ponad 6 lat temu, kiedy to wprowadzali nc+. Edit: dopiero teraz zobaczyłem newsa na głównej SK. Rozumiem, że chodzi o usunięcie wspomnianych wyżej kanałów z listy. Tak czy tak nigdy nie były one dostępne w ofercie nc+/PC+, mieli do nich dostęp tylko klienci dawnej Cyfry z nieprzedłużonymi umowami, pewnie dlatego kanały zostały usunięte z listy.
 4. @ircios miał chyba na myśli zachowanie MR Premium, nie samego dekodera. @Salon Canal+, czy w takim układzie klient nie zapłaci przypadkiem aktywacji za MR Standard?
 5. A dlaczego miałyby nie działać? Jeśli masz wykupione, to działają.
 6. @ircios nie zwróciłem na to uwagi, a masz rację. 🤣 PS. Po co? Nie widzisz, jaki to innowacyjny produkt? Anteny już nie trzeba 🤣🤣🤣
 7. Ponad miesiąc po rebrandingu, a dalej gdzieniegdzie na www można znaleźć informację o "nc+"... Przy zakupie oferty: Pomijam już fakt pisania przy antenie tekstu kiedy przy zamówieniu można wybrać tylko wifibox+ lub CAM CI+. Mylące dla klienta nieznającego tematu.
 8. Wszyscy mu już to powtarzali kilkukrotnie...
 9. A jaką masz instalację? Jednokablową, dwukablową, unicable, wideband? Może dekoder ściąga VOD i dlatego dysk pracuje. Im "uboższa" instalacja antenowa tym dłużej może to trwać.
 10. Dziękujemy za informacje. Jak moglibyśmy bez niej przeżyć?!
 11. A jak chcesz oglądać ZAKODOWANY CANAL+ w Polsacie? Możesz oglądać C+ Sport 3 i 4, jeśli sobie go wykupisz. Lub inne kanały grupy C+, jak akurat mają awarię kodowania, jak tego 26 czerwca.
 12. Dzięki! Wracając do sprawy @patryszq weź ten konwerter od Polsatu czy w cenie 69 zł czy 129 zł lub 109 zł (zestaw antenowy, jeśli w Twojej umowie nie ma samego konwertera) i tak bardziej Ci się to opłaci, niż sam konwerter ze sklepu.
 13. Sprawdziłem jeszcze w dwóch poprzednich aneksach i tam też mam te zapisy. Pan "Specjalista" pisze niestety bzdury. @OlafS jaką masz na tym aneksie cenę tego konwertera Unicable? Bo ja mam aneks z czasów, gdy jeszcze samych konwerterów nie sprzedawali
×
×
 • Create New...