Jump to content

Vsat

Users
 • Content Count

  550
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90 Świetna

About Vsat

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardziej subskrypcja. Coś jak Netflix. Zobacz sobie, jak to działa we Francji na mycanal.fr.
 2. Teraz pracują nad myCANAL/myCANAL+/CANAL+ GO. Moim zdaniem to jest właśnie przyszłość ofert pre-paid.
 3. 11 letnie? Żeby tylko... Chyba, że masz na myśli mydelniczki
 4. Super, czyli faktycznie można go legalnie kupić na Allegro, czy OLX bez wiązania się umową. Dzięki za odpowiedź.
 5. Czy boxa w T-Mobile kupuje się na własność? Pytam, bo wiem, że w PLAY (PLAY NOW TV BOX) jest tylko na wypożyczenie na czas trwania umowy.
 6. O EVOBOX PVR też już zapomnieli a to podobno "flagowy" dekoder.
 7. Vsat

  Abonament RTV

  Czyli w teorii mając stary TV (nawet już HD) bez MPEG-4 nie musimy płacić? Wszak bezpośrednio nie odbierze on TV naziemnej.
 8. W APS są dostępne oferty, których na www nie ma. Przykładem jest Premium Max z PSP za 110 zł. Nie wiem, czy przypadkiem na infolinii też nie ma "szerszej" oferty, podobnej jak w punktach.
 9. Vsat

  Abonament RTV

  Czyli de facto płacimy jednak TVP, ale za pomocą pośrednika.
 10. Vsat

  Abonament RTV

  To skoro abonament RTV rzekomo nie jest na TVP, to dlaczego TVP ma dostać w tym roku równowartość 1,95 mld zł z tytułu cyt. "sumy ubytku wpływów abonamentowych wynikającego ze zwolnień oraz niewypłaconej dotąd części rekompensaty ubytku wpływów abonamentowych, który wynika z nieuiszczania opłat abonamentowych przez osoby ustawowo zwolnione od tego obowiązku w latach 2018 i 2019."? źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-i-polskie-radio-rekompensata-za-abonament-rtv-z-budzet-panstwa-w-2020-roku-wyniesie-1-95-mld-zl
 11. Od jakiegoś czasu zauważam coraz więcej clickbaitowych tytułów na satkurier.pl. Przykład: https://satkurier.pl/news/188200/formula-1-na-canal-do-2022.html - nawet napisałem o tym w komentarzu, niestety nie został on (jeszcze) zaakceptowany. Tytuł "Formuła 1 na Canal+ do 2022" - wywołuje pierwszą myśl, jakoby działo się to w polskim CANAL+, a nie francuskim. Inne przykłady: https://satkurier.pl/news/187606/wkrotce-dwa-nowe-kanaly-w-canal.html https://satkurier.pl/news/187155/wystartuja-canal-premier-league-i-canal-top-14.html https://satkurier.pl/news/186914/grupa-canal-z-prawami-do-ligi-europy-uefa.html I tak się zastanawiam, czy to celowe działanie (czyli właśnie clickbait), czy nie? Widać to najwyraźniej przy artykułach dotyczących C+, bo wiadomo, że to operator, który jest w więcej, niż w jednym kraju. Jeżeli to nie jest celowe działanie, to zgłaszam taką sugestię, aby już w tytułach pisać, czy chodzi o francuski, czy o polski C+.
 12. No to jest wymienione "nowa płyta główna i lepszy procesor".
 13. Różnice wymienione są na pierwszej stronie tego wątku
×
×
 • Create New...