Jump to content

waldemarr3

Users
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About waldemarr3

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też się pośpieszyłem Zleciłem wyłączenie obu opcji, Man Pack mi się pojawił z opisem 0 zł do końca stycznia, hbo brak. A w mailu od C+ takie info: "Szanowny Panie, informuję, że zgodnie z dyspozycją opcja HBO i HBO GO zostanie wyłączona z końcem bieżącego miesiąca. (...) Informuję również, że miesiąc aktywacji jest dodatkowo miesiącem darmowym. Jeśli opcja została uruchomiona 30 listopada to miesiącem aktywacji był listopad, a gdy 1 grudnia to miesiącem aktywacji jest miesiąc grudzień. "
 2. A kiedy najwcześniej zaczynają się oferty przedłużeniowe w trakcie 24 miesięcznej umowy ? Chodzi o Start i przejście na Comfort w cenach zbliżonych do tu podawanych (od 22-25/mc)
 3. Myślałem że muszę zamknąć temat obu dekoderów w te 7 dni, ale skoro nie, to zostawiam to na potem.
 4. Witam po wypowiedzeniu przedłużyłem na Superpremium 4K za 109,99 + 5 zł za najem dekodera 4K, multiroom standart 0 zł po Cyfrze, 1 karta wymieniona na cayman (ta do 4K), a z drugą coś nie pykło i nie odebrałem drugiego dekodera (mam dalej samego camaleona, a miałem do niego dostać wifiboxa), gość z apsu ma jeszcze dzwonić w sprawie tego dekodera, miał być za 0 zł przy opłacie 5 zł za najem 4K. I teraz pytanie - jak nic nie załatwię w ciągu 7 dni od daty przedłużenia umowy z tym drugim dekoderem i zostanę z samym cameleonem do końca jego dni jako singla (czyli max czerwiec 2020), to czy wtedy jak się zgłoszę po drugi dekoder do multiroomu to dostanę go za free, czy będzie dodatkowo płatny najem? czy teraz muszę wszystko mieć wyjaśnione w ciągu tych 7 dni od przedłużenia umowy ?
 5. Masz od nich 2 dekodery czy 1 a 2 swój? Ten superpremium+ to ten bez cinemaxów ? I czy przy wzięciu deka 4k jest dodatkowa opłata za C+4k, czy to już w tym jest? Mam teraz S+, 2 camele z Pace'm, wylaczylem dodatki, wypowiedzenie poszło, smsy z numerem końcówka .999 z Krakowa żeby dzwonić, umowa do 31.10 i się właśnie nad tym zastanawiam, co wziąć i czy jest szansa na multiroom z dekiem 4k i jako drugi ten pace z camelem i za ile.
×
×
 • Create New...