Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o poradę osób, które przedłużyły ostatnio umowę na pakiet jaki mam obecnie tj. Extra z 6x Canal, 2 dekodery Pace z multiroomem, z opłatą 72,50. Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca tego miesiąca. Zależy mi na Hbo najlepiej na caly okres umowy i 8 C+, obecnie przedstawione oferty to:

1. Extra z 6 Canal+ i Hbo do końca lipca za 69zł lub 8x Canal z hbo tylko do konca lipca za 79zł,  

2. Extra z 6 Canal+ i Hbo na 24mies. za 89.90,

3. Extra z 8 Can+ z Hbo za 99.90 o tego filmboxy i Cinemaxy na 24 mies.

Czy jest możliwość na tańszą opcję z

8 Canal+ i hbo na caly okres umowy? Dziękuję z góry za rady bo już się gubię w tych ofertach i propozycjach, czy faktycznie nie dają lepszych ofert?

Edytowane przez bunia
Pomyłkowo wpisana kwota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Tenat z HBO jest wałkowany od dawna i można już zakończyć opowiwści o tym kto dostanie w dobrej cenie, a kto nie. Opcja jeszcze,  to jak pisał @giecik.

No właśnie tak jest wałkowany, że nic konkretnego z poprzednich wpisów nie wynika, bo to co było w grudniu chyba już jest nieaktualne...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od niedawna znów intensywnie przeglądam ten wątek, bo zbliża się (nieuchronnie znów!) akcja "wywierania presji/skłaniania NC+ do traktowania stałego klienta zdecydowanie lepiej aniżeli nowego klienta".
Większość z wpisów jest dość skomplikowana (widać niższe pakiety, dobierania itd), co zrozumiałe - w myśl zasady, że klient ma zawsze płacić nie mniej niż do tej pory płacił.

Do tej pory mamy pakiet Superpremium+, Filmbox Pack, kanał Mezzo i Pace PVR (z Cameleonem) za 124,99zł. Symulacja przewiduje 134,99zł od marca. Stosowne wypowiedzenie złożone w odpowiednim terminie. Zaczęły się już dość częste telefony z Krakowa.
Na co Waszym zdaniem mogę liczyć - nie ukrywam, że moim celem jest status quo odnośnie oferty programowej (być może dodać Eleven, ale niekoniecznie - piłka nożna nie jest ważna), ale zdecydowana obniżka ceny do poziomu psychologicznego 99zł. Pace już się wysłużył i jestem skłonny wymienić go na nowy (choć telewizora 4K nie mam jeszcze).
Czy taka obniżka waszym zdaniem jest możliwa ?

Edytowane przez qlex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jakid napisał:

Dostałem taką propozycje 
Nowy dekoder 4K aktywacja 49 zł abonament 5 zł miesięcznie
pakiet extra + 44,99 
Razem miesięcznie 49.99 
Jak oceniacie BRAĆ ??

dotychczasowa oferta 
nbox nc+ dekoder 
pakiet extra plus za 44.99 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2019 o 14:19, bunia napisał:

Witam, bardzo proszę o poradę osób, które przedłużyły ostatnio umowę na pakiet jaki mam obecnie tj. Extra z 6x Canal, 2 dekodery Pace z multiroomem, z opłatą 72,50. Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca tego miesiąca. Zależy mi na Hbo najlepiej na caly okres umowy i 8 C+, obecnie przedstawione oferty to:

1. Extra z 6 Canal+ i Hbo do końca lipca za 69zł lub 8x Canal z hbo tylko do konca lipca za 79zł,  

2. Extra z 6 Canal+ i Hbo na 24mies. za 89.90,

3. Extra z 8 Can+ z Hbo za 99.90 o tego filmboxy i Cinemaxy na 24 mies.

Czy jest możliwość na tańszą opcję z

8 Canal+ i hbo na caly okres umowy? Dziękuję z góry za rady bo już się gubię w tych ofertach i propozycjach, czy faktycznie nie dają lepszych ofert?

 Według mnie straszna drożyzna... Zobacz na moją ofertę w podpisie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecna umowa wazna do grudnia 2019. Mam Extra+ z 6C+ za 72,50 zl, do tego multiroom na dwie karty, dekoder za free i Eleveny za 7,95 zl. Za wszystko 80,45 zl. Dzwonilem,zeby przedluzyc z darmowa MP za free i niby ok, ale za Extra z 6C+ chca teraz 79,99 zl. Da rade utrzymac ten Extra z 6C+ na obecnych warunkach, czyli 72,50?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę w zeszłym tygodniu na następujących warunkach: 

 

1) Comfort+ - 29.99 zł / 15 m-cy

2) Canal+ - 25.00 zł / 15 m-cy

3) Eleven - 11.90 / 15 m-cy 

4) Canal+ 4K UHD - 0,00 zł / 15 m-cy 

5) Ultrabox 4K - 0,00 zł aktywacja / 0,00 zł opłata miesięczna

6) Dopełnienie do Extra - 2 miesiące za darmo (do tej pory miałem za 10 zł, ale zastanawiam się czy później włączać ponownie, gdyż oglądam z tego pakietu jedynie Eurosport 2 HD oraz Motowizję HD i to w dodatku rzadko, więc temat do przemyślenia).  

 

Sumarycznie: 66,89 zł. 

 

Gdybym mógł sobie pozwolić na umowę 24 miesięczna - możliwa zmiana miejsca zamieszkania w 2020 - to walczyłbym o pakiet główny za 22,50 zł.  

 

Przy "składaku" jaki mam "Mistrzowska piłka" za 20 zł na całą umowę albo włącz / wyłącz za 30 zł (średnio 15 zł / m-c). Mam póki co kod z Ipli działający do końca obecnego sezonu, więc nie miałem parcia na walkę o LM. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder 4K dostałem w ramach "wymiany" (chociaż fizycznie nie musiałem zdawać sprzętu), gdyż miałem dotychczas własnościowy moduł CAM CI+. 

 

Co do Canal+ 4K UHD to dniach skorzystałem z promocji na facebooku, gdzie wystarczyło się zgłosić i włączali / zbijali opłatę za ten kanał do 0,00 zł i na przedłużeniu otrzymałem za tyle samo ;)

 

Odnośnie Ligi Mistrzów to do mojego składaka dostępne są tylko opcje za 20 zł na cały okres umowy lub 30 zł bez zobowiązania. 

 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego 2019. Wypowiedzenie wysłane w grudniu. Dzisiaj przeglądając ICA znalazłem dla siebie taką ofertę przedłużenia:

 

- pakiet SuperPremium+ (114,99zł/24m)

- HBO

- Cinemax

- Fox Play (0zł/24m)

- Nat Geo Play (0zł/24m)

- Mistrzowska piłka (0zł/24m)

- Eleven Sport (15,99zł/24m)

- HBO GO (0zł/2m potem 5zł/m)

- najem Wifi PremiumBox+ z kartami Cameleon (5zł/24m)

- Multiroom (10zł/24m)

 

Łącznie wszystko wychodzi 145,89 przez 2 miesiące, potem 150,89 do końca umowy. Obecnie mam pakiet Extra+ z Canal+ za który łącznie z dodatkowymi opcjami płacę 169,89 miesięcznie. Co sądzicie o takiej ofercie? Być może udało by się w jeszcze DUK obniżyć opłatę za Eleveny na 7,95 na 12 miesięcy albo za 11,90 na 24 miesiące i HBO  GO za 0zł z 2 do 5 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca wypowiedzenie umowy mam napisane i chce je wysłać w tygodniu.

Na chwilę obecną posiadam:

Pakiet Superpremium + 109,99

Cinemaxy 0 zł

Hbo Go 5zł/mc

Multiroom 0 zł

Razem 115,98zł /mc

 

przy 12msiącach proponowano mi w tej samej kwocie dodatkowe kilka kanałów niestety nie pamiętam jakie.

 

przy umowie na 24mce proponowano mi to :

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Adventure TV HD, CINEMAX, FOX Play, Fightbox HD, Filmbox Pack, H2, HBO GO, HISTORY HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Sportklub, SunDance HD, NAJEM HD
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,98 zł

 

 

Z cyfrą plus (nc+) jestem już pewnie ponad 10 lat.

 

Jak myślicie po wręczeniu wypowiedzenia wymyślą coś ambitniejszego ?

Czy po wręczeniu wypowiedzenia jest pewność 100% że zadzwonią i zaproponują "coś" fajnego?

Czy ja chwile przed końcem umowy po wręczeniu wypowiedzenia mogę sam zadzwonić i rozmawiać o dalszej współpracy ?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2019 o 15:00, odja napisał:

Dają możliwość przedłużenia ze względu na kanały PSP. Ja miałem do kwietnia 2020 roku i przedłużyli mi do 2021 z kanałami PSP za 5 zł. 

 

W dniu 1.02.2019 o 14:59, ircios napisał:

@NobelM Co za bajki piszesz?. Ja przedłużyłem umowę w czerwcu ubiegłego roku, która wygasa 28 lutego tego roku?

 

 

Pod który numer dzwoniliście albo z którego numeru do Was dzwonili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...