Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W następnym miesiącu kończy mi się umowa. W tym tygodniu wyślę wypowiedzenie. Obecnie mam:

6xC+, extra+, multiroom, dekoder Pace PVR 500 GB za 72 zł/miesiąc.

 

1. Jakie warunki mogę wynegocjować? Czy jest szansa na ten sam pakiet tylko 8x C+ za 69 zł?

2. Obecnie mam umowę na 15 miesięcy. Czy jest szansa na taką samą czy teraz raczej 2 lata?

3. Jaki dekoder polecacie? Do 4K nie mam telewizora, a zastanawiam się czy Mediabox+ albo TurboBOX+ byłyby lepsze od Pace 500 GB?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2019 o 06:53, ircios napisał:

Sorry.... łycha działa..ale nie aż tak. Jest jeszcze Wifi Premiumbox, gdzie prawdopodobnie Pejsa można wymienić za free i 0/m. ? . Dekoder 4k za 10 zł dodatkowo? Do dzisiejszej oferty, to żart. Max 5 zeta do pakietu Start może warto.

@amigo007 Wifi Premiumbox brany był pod uwagę?

 

 

WiFi Premiubox konsultant mówił, że dają do multiroom. Czyli albo była opcja wymiany na mediabox za +3zł albo dekoder 4k ale wtedy cena za sam comfort+ to 39,99zł. Zostałem przy swoim PACE PVR za 0zł. Jestem tylko ciekaw czy teraz w tych 14 dniach były by inne/lepsze oferty. Czy tak jak mówił konsultant, już gorsze. Tego już nie sprawdzę, dopiero za kolejne 24 miesiące :-)

 

Robert mi stronę wcześniej radzono, aby brać albo dekoder 4k albo zostać przy PACE. Zostałem przy PACE PVR.

Edytowane przez amigo007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Random1989 napisał:

Czy jest możliwość podniesienia Startu za 19,99 do Comfortu za 22,50, max 25 zł w trakcie trwania umowy, która kończy się w 2020? Bo nie wiem, czy dzwonić i żebrać, czy dać sobie spokój, bo to bez sensu.

Wydaje mi sie, ze Comfort za 25 dostaniesz bez problemu przy podniesieniu abonamentu do wyzszego. Ja mialem wlasnie przed momentem telefon z nc+. Umowa konczy sie mi za 3 miesiace. I juz teraz proponuja mi Extra+ za 44,90 lub to co mam obecnie czyli Comfort za 25zl (i za tyle teraz mam).  

Kiedys juz mi dzwonili z oferta (chyba w polowie umowy) czy nie chce Extra za te 45 zl. Czyli wg mnie jak przechodzisz w góre to oni sie ciesza. W dol niekoniecznie.

 

I tu tez moje pytanie. Czy Comfort idzie wytargac taniej niz za te 25 zl (bez zabawy w wypowiadanie umowy itd)?

Edytowane przez ploomba
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, robert6723 napisał:

W następnym miesiącu kończy mi się umowa. W tym tygodniu wyślę wypowiedzenie. Obecnie mam:

6xC+, extra+, multiroom, dekoder Pace PVR 500 GB za 72 zł/miesiąc.

 

1. Jakie warunki mogę wynegocjować? Czy jest szansa na ten sam pakiet tylko 8x C+ za 69 zł?

2. Obecnie mam umowę na 15 miesięcy. Czy jest szansa na taką samą czy teraz raczej 2 lata?

3. Jaki dekoder polecacie? Do 4K nie mam telewizora, a zastanawiam się czy Mediabox+ albo TurboBOX+ byłyby lepsze od Pace 500 GB?

 

 

1.Nie ma.Extra+ z paczką 8C+ oferują za 79,99.Jak chcesz taniej to możesz poskładać ten pakiet np. do Extra za 44,99 dobrać paczkę 8C+ w cenie 25 zł,albo jeszcze taniej z comfortem+dopełnienie.

2. Umowa na na 2 lata. Przy krótszej umowie będzie drożej.

3. Poczytaj wcześniejsze posty bo dosłownie kilka dni temu była na ten temat dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dziś do Krakowa (jak czynię co miesiąc) z ciekawości i... w tym miesiącu znalazła się oferta - to co mam (Extra, 6 C+) za 72,50 zł na 15 miesięcy, ale już nie ma Eleven za 50% ceny na 12 miesięcy, HBO na 5 miesięcy, darmowych miesięcy, a dekoder 4K za 15 zł i 49 zł aktywacji... Co ciekawe nie mogę wziąć tego pakietu za 69,99 zł na 24 miesiące. Rzeczywiście nie oferują HBO od stycznia? Na tych dodatkach (poza Eleven - tu mogę się bawić we włącz/wyłącz) szczególnie mi nie zależy ale jeśli dają to dlaczego akurat ja mam nie dostać.

Konsultantka, już chyba z automatu, mało uprzejma. Zatem do usłyszenia w lutym!

Update. Zadzwoniłem włączyć Eleveny na zwykłą infolinię. Dwa przekierowania i mam to co chciałem bez darmowych miesięcy (pozostało zbyt dużo czasu do końca umowy) plus do tego dwa dodatkowe C+ i C+ VOD za 5 zł/6 mies. (no ale to oferta standardowa).

Edytowane przez torre24
Nowa oferta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem do pakietu podstawowego Comfort+ w NC+ Dopeł. do Extra+ w promocyjnej cenie za 10 zł do końca trwania umowy. Opłaty dopiero od nastepnego miesiąca czyli od 1 lutego. Początkowo nie było dla mnie ofert poniżej ceny 15 zł ale potem po rozmowie z kierownikiem się udało w promocji otrzymać Dopeł. do Extra+ za 10 zł. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@torre24  Do umów na 15m zazwyczaj można dostać hbo z hbo go na maks. 2m na Free.Od extra za 44.99 na 24m można dostać hbo z hbo go na 5m za free

7 godzin temu, Random1989 napisał:

Czy jest możliwość podniesienia Startu za 19,99 do Comfortu za 22,50, max 25 zł w trakcie trwania umowy, która kończy się w 2020? Bo nie wiem, czy dzwonić i żebrać, czy dać sobie spokój, bo to bez sensu.

Jeśli umowę masz do 2020r. To małe szanse,że dostaniesz Comfort a taniej niż za 29.99(10zl dopelnienie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Random1989 napisał:

Czy jest możliwość podniesienia Startu za 19,99 do Comfortu za 22,50, max 25 zł w trakcie trwania umowy, która kończy się w 2020? Bo nie wiem, czy dzwonić i żebrać, czy dać sobie spokój, bo to bez sensu.

Nie, comfort za 34,99 ewentualnie dopełnienie za +10 zł. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, czarny_figa napisał:
Do umów na 15m zazwyczaj można dostać hbo z hbo go na maks. 2m na Free.Od extra za 44.99 na 24m można dostać hbo z hbo go na 5m za free
Jeśli umowę masz do 2020r. To małe szanse,że dostaniesz Comfort a taniej niż za 29.99(10zl dopelnienie)

Ja chciałem umowę na 24 mies. Ale do dziś tylko za 79,99 zł z 8xC+. Dopiero dziś drugi konsultant ogarnął temat. W związku z tym, że przedłużyli umowę na Premiership to dwa lata mi teraz nie straszne. A następny aneks wezmę krótszy jeśli kolejny przetarg nie będzie rozstrzygnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Pisałem już kilka tygodni wcześniej ale przypomnę się. Moja umowa kończy się z końcem lutego. Obecnie posiadam.

- Extra+ z Canal - 94,99
- Multiroom Standard - 10,00
- WiFi PremiumBox - 5,00
- Eleven Sports - 11,90
- MultiMan Pack - 20,00
- HBO - 20,00
- HBO GO - 5,00
- SunDance HD - 2,99

Łącznie wszystko wychodzi mnie ok 169 złotych z groszami miesięcznie. Wypowiedzenie wysłane przed świętami i zarejestrowane w systemie. Wcześniej były telefony od konsultantów po kilka razy dziennie ale nie odbierałem bo stwierdziłem, że nie ma to sensu skoro i tak nie ma dla mnie oferty, którą chcę. Na ICA tez obecnie nie ma nic ciekawego - jedynie pakiety jakie mi tam oferują przy przedłużeniu to Superpremium+ za 114,99 na 24 miesiące albo VIP+ za 139,99 i VIP Max za 179,99.

 

Chciałbym dostać ofertę jak poniżej:

 

- Extra+ z Canal i HBO za 79,99
- Multiroom Standard
- WiFi PremiumBox
- Eleven Sports
- HBO GO
- pakiet Mistrzowska piłka

- Cinemax

 

Za wszystko to chciałbym płacić nie więcej niż 100-110 złotych miesięcznie. Myślicie, że jest szansa wynegocjować taka ofertę przy moim obecnym pakiecie? Odbierać telefony i rozmawiać już z nimi teraz albo przeczekać jeszcze do lutego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybki odzew. A jestem chociaż w stanie wynegocjować i dostać pakiet Extra z Canal+ za 94,99, które obecnie płacę i dorzucić do tego te HBO w tej cenie?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@roju Niestety nie. Najtaniej

 Extra+ z Canal +    za 79.99 + 20 zł HBO z HBO Go.

Ewentualnie:

Superpremium za 99.99 i HBO Go za 5 zł (czasami udaje się za 0 zl).

Odebrać telefon lub zadzwonić do DUK nie zaszkodzi.Do 6 stycznia ma być oferta "świąteczna". Jest szansa, że jak będziesz się  powoływać na nią to uzyskasz warunki ze strony, które są korzystniejsze, niż standardowe oferty.

Edytowane przez czarny_figa
Crossposting, dodatkowo niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

DUK dzisiaj zaproponował przedłużenie 24mce od lutego:

Extra+ z 8x C+ - 79,99 zł,

Eleven -  7,95 zł na 12 miesięcy,

HBO bez Go, Fox Play, National Geo Play, Liga mistrzów, Multiroom, Pace PVR, Wifibox+ - 0 zł.

 

Wydaje się, że to dobra oferta. Potwierdźcie, proszę. :-)

Do tej pory płaciłem 96,89 zł za to samo z HBO Go, którego nie potrzebuję.

Pani twierdzi, że Liga Mistrzów jest od dzisiaj gwarantowana przez całą umowę, bo podpisali umowę z Polsatem. Czy to prawda?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę....Wziąłbym to, co oferują ci powyżej z pocałowaniem ręki, ale jak się okazuje po rozmowach z konsultantem, dla mnie nie ma takich ofert. :sad:

Cóż, jeśli nic się nie zmieni w tej kwestii i będą nadal uparci to będę musiał poczekać do końca umowy i podpisać kolejną jako nowy abonent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że umowa kończy mi się z końcem stycznia ( wypowiedzenie wysłane) a nie miałem jeszcze zadnego telefonu postanowiłem samemu zadzwonic i posłuchać jakie mają dla mnie propozycje. Do tej pory comfort+ 6 canal + najem dekodera 4k 82,50. Miła pani zapytała jaka umowe chciałbym dostać, odpowiedziałem że podobną ale w niższej cenie. Po chwili usłyszałem, że może mi pani zaoferować comfort z canal za 69 zł + 15 zł za dekoder. Czyli 84 wiec drożej niż do tej pory. Podziękowałem grzecznie, i się zastanawiam jak to jest że niektórzy dzwonią sami i mają dobre oferty a dla innych sa oferty z kosmosu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...