Jump to content

czarnuch

Users
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About czarnuch

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Czyli mając neostradę 80 mb nie musze obawiać sie spadku prędkości łącza ?
 2. Witam , mam pytanie odnoście multiroomu premium. Aktualnie posiadam dekoder Ultrabox 4k podłączony do instalacji antenowej 1 kablem. Chciałbym zamówić dodatkowy dekoder do pokoju rodziców. Czy możliwe jest, aby działał multiroom podłączając dodatkowy dekoder tylko po Wi-Fi lub pod router? Czy to, że dekoder główny podłączony jest tylko jednym kablem antenowym, nie będzie przeszkodą?
 3. Możliwe jest dobranie samego HBO GO, czy trzeba dobrać całą paczkę kanałów HBO?
 4. W ICA mam własnie ofertę taką sama jaką usłyszałem od konsultantki. Coś czuje że nic ciekawego nie zaproponują i chyba im podziękuje za współprace.
 5. Jako że umowa kończy mi się z końcem stycznia ( wypowiedzenie wysłane) a nie miałem jeszcze zadnego telefonu postanowiłem samemu zadzwonic i posłuchać jakie mają dla mnie propozycje. Do tej pory comfort+ 6 canal + najem dekodera 4k 82,50. Miła pani zapytała jaka umowe chciałbym dostać, odpowiedziałem że podobną ale w niższej cenie. Po chwili usłyszałem, że może mi pani zaoferować comfort z canal za 69 zł + 15 zł za dekoder. Czyli 84 wiec drożej niż do tej pory. Podziękowałem grzecznie, i się zastanawiam jak to jest że niektórzy dzwonią sami i mają dobre oferty a dla innych sa oferty z kosmosu.
 6. Panowie za ile można wyciągnąć nowy comfort z 6 canal+ ? Obecnie płace za comfort z canalem i dekoderem 4k 82 zł.Umowa do konca stycznia wypowiedzenie wysłane. Mozliwe jest uzyskanie nowej umowy na kwote nie wiekszą niż 60 zł ?
×
×
 • Create New...