Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, ircios napisał:

 

 

@cactus

Nic nie będziesz musiał kupować. Chcą abonenta to muszą sami dać. 

 

Ale ja umowe podpisuje dzisiaj i na dzis nie potrzebuje dekoderow. W przyszłym roku wyłączą mozliwosc odbioru na tunerach obcych i wtedy zostane na lodzie tak? W trakcie trwania umowy nikt mi nie da dekodera, tymbardziej że tam mam w systemie jakies stare Pace'y...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Smuti napisał:

Witam, co myślicie o takiej ofercie na przedłużenie umowy

Extra+ z CANAL+ , C+ 4K, HBO+GO, Eleven Sports, Mistrzowska piłka, Multiroom standard dekoder 4K + Wifibox za niecałe 107 zł. Myślałem o przejściu do Orange ale to chyba dobra oferta.

Mógłbyś rozbić tę ofertę na składowe? 

Extra+ C+8 HBO - 79.99 zł

HBO GO - 5zł

Eleven Sports - 11.90zł

PSP/LM - 0zł na cały okres umowy? 

MR Std - 10zł

C+4k - 0zł?

Dekoder Ultrabox 4k - 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, NobelM napisał:

Mógłbyś rozbić tę ofertę na składowe? 

Extra+ C+8 HBO - 79.99 zł

HBO GO - 5zł

Eleven Sports - 11.90zł

PSP/LM - 0zł na cały okres umowy?  

MR Std - 10zł

C+4k - 0zł?

Dekoder Ultrabox 4k - 0zł? 

To co pamiętam

Extra+ C+8 HBO - 79.99 zł (bez cinemax i FilmBox)

HBO GO - 5zł

Eleven Sports - 11.90zł

MR Std - 10zł 

Dekoder 4K chyba 15 zł, aktywacja 0 zł

C+4k - 0zł

PSP/LM nie pamiętam na jaki okres

Abonament 121,89, w tym 3 m-ce gratis = 106,65 zł / m-c, umowa na 24 m-ce

Edytowane przez Smuti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkoma minutami z ciekawości zadzwoniłem do DUK Kraków, miły konsultant spytał co by mnie mogło zatrzymać przy NC+ ? Wypaliłem od razu że chcę ofertę świąteczną+ Multi Man Pack, była rozmowa z kierownikiem i udało się ;)

 

Extra+ Canal+ 99,99 zł/m

HBO i HBO GO 0 zł/m

Cinemax 0 zł/m

Filmbox 0 zł/m

Mistrzowska Piłka 0 zł/m

Fox Play 0 zł/m

Nat Geo Play 0 zł/m

Multi Man Pack 20 zł/m

Wifi Premium Box 5 zł/m

Multiroom 10 zł/m

 

Podsumowując moje zobowiązanie: 134,99 zł już od grudnia. Umowa do 28.02.2021r.

 

Oferta zaakceptowana, takie warunki chciałem dostać ;) jestem zadowolony a już miałem wizję przejścia do CP ;)

Życzę cierpliwości innym w negocjacjach :)

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra + Canal+ (6) Live, HBO. Jaką ofertę przedłużeniową można realnie uzyskać? Umowa do końca grudnia, wypowiedzenie złożone. Obecnie cena 70 zł. Jaka powinna być za ten pakiet cena? Dzięki za info.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś ostatnio przy przedłużeniu dostał 3x HBO w cenie 79,90 z pakietem Extra i 8 C+ nie mając do tej pory HBO w pakiecie? Kolejny twierdzi, że nie ma i nie może, ale zamiast tego da mistrzowska piłkę za zero. 

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, do 1/2019:

Extra, C+8 za 79,99

HBO za 0 zł

HBOgo za 5 zł

MR za 0 zł, 2xPace, Cameleony

 

Oferta 1 na 24 mce:

To samo co wyżej

Mistrzowska Piłka za 10 zł (Ha.Ha.)

Eleven za 7,95 zł na 12 mcy lub za 11,90 z możliwością wyłączenia

 

Oferta 2 na 24 mce:

Extra, C+8

HBO+go

Cinemax

Filmbox

Eleven za 7,95 zł na 12 mcy lub za 11,90 z możliwością wyłączenia

Mistrzowska Piłka za tzw 0 zł, o ile przedłużą

Multiroom bez zmian

Cena: 99,99 zł.

 

Na tę drugą ofertę powiedziałem konsultantowi że przecież wie że LM jest dla mnie ważna, a tu mogę wtopić z wyższym rachunkiem i bez gwarancji LM, więc jak rozumiem jeśli nc nie przedłuży LM to ja sobie będę mógł zejść z abonamentem? Otóż nie, także podziękowałem. Pozostaje wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Można wyrwać to co jest napisane prawie  na każdej stronie.  Dzięki za przeczytanie i nie zadawanie kolejnych zbędnych pytań. 

OK, rozumiem. Zadałem konkretne pytanie. Każdy ma inne oferty. Chcę wiedzieć, ile ta oferta programowa dla stałego klienta jest warta. Czy 70 zł za to to dużo, czy mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,  mam propozycje nowej umowy za 71, 89 + 3 miesiące gratis na poniższe warunki.  Prośba o zerknięcie czy warto ją podpisać, czy można jeszcze coś dodatkowo uzyskać. Dzięki za odpowiedź. 

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+ (6)LIVE, HBO (do końca kwietnia 2019), Dopełnienie do Extra+ (do końca grudnia), Eleven Sports, HBO GO (do końca kwietnia 2019) MISTRZOWSKA PIŁKA (do maja 2019)
Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł24 m, a po tym okresie 66,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Wariant napisał:

Pakiet Extra + Canal+ (6) Live, HBO. Jaką ofertę przedłużeniową można realnie uzyskać? Umowa do końca grudnia, wypowiedzenie złożone. Obecnie cena 70 zł. Jaka powinna być za ten pakiet cena? Dzięki za info.

Ja dokładnie to samo jakiś miesiąc temu dostałem bez wypowiedzenia za 69 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś to Comfort za 22,50 zł, dopełnienie do Extra na miesiąc gratis, paczka C+ na 3 miesiące gratis, HBO gratis na dwa.

Nie wiem, czy akceptować bo nie mam pewności, że dostanę dopełnienie za 10 zł, a teraz tak mam.

Od listopada umowa na czas nieokreślony za 33,90 zł za Comfort + dopełnienie do Extra.

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bobo235 napisał:

Ja dokładnie to samo jakiś miesiąc temu dostałem bez wypowiedzenia za 69 zł.

Jest też możliwość umowy na czas nieokreślony za 77 zł, więc chyba nie warto podpisywać aneksu na czas określony. Dają to samo w tej samej cenie i nic więcej. Jakie są Wasze opinie ,co do takiego rozwiązania? Jedyny plus, że w każdym momencie można rozwiązać umowę.

Edytowane przez Wariant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ver11 napisał:

Oferta z dziś to Comfort za 22,50 zł, dopełnienie do Extra na miesiąc gratis, paczka C+ na 3 miesiące gratis, HBO gratis na dwa.

Nie wiem, czy akceptować bo nie mam pewności, że dostanę dopełnienie za 10 zł, a teraz tak mam.

Od listopada umowa na czas nieokreślony za 33,90 zł za Comfort + dopełnienie do Extra.

Co myślicie?

Ja bym brał.Tyle, że mnie jakoś nie chcą czegoś podobnego zaoferować  a widzę, że też miałeś wcześniej Comfort+ za 19,90. Mnie akurat na dopełnieniu do Extra nie zależy.Właśnie mi je dzisiaj wyłączą.W miejsce dopełnienia wziąłem sobie Rodzinny w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że to tak zadziała?

Cytat
Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 22,5 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Bo jednak jest konkretnie 3 podane np. w przypadku C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...