Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Nie wprowadzam. Też miałem w ICA taka samą kwotę po przejściu na czas nieoznaczony, ale im blizej konca umowy to sie zmienia.

To ty się kolego mylisz.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Co ty opowiadasz? Rok przed końcem obowiązywania umowy miałem +4 zł, i rok później po zakończeniu umowy i przejściu na czas nieoznaczony pozostało +4 zł i tak właśnie płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również rośnie dokładnie o 4 zł i kwota od kilku miesięcy jest stała mimo dobieranie różnych dodatków.Umowa na czas nieokreślony ma jednak też minusy.Nie można korzystać z promocji typu +miesiąca.

 

Sam mam zagrychę co robić tzn. przedłużać czy nie.Teraz mam Comfort za 19,90 i dopełnienie za 10 zł.Jeśli przedłużę Comfort+ za 22,50 nie wiem czy dostanę ponownie rozszerzenie za 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Superpremium (99,99 PLN), wifi premiumbox (5PLN), hbo go (10 PLN) - razem 114,99.

Umowa była na 2 lata, termin mija z końcem lipca. Wypowiedzenie złożone.

Ze względu na prawa do piłki niznej nie chce nowej umowy na 2 lata i od pół roku słyszę tylko, ze przy umowie na 12 miesięcy to samo mogę mieć za 119,99.

 

Czy jest szansa wyrwać coś lepszego na 12 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie umowa sie kończy wraz z ostatnim dniem lipca i dzisiaj zaproponowali: 6xC+ Multiroom + HBO (6 miesięcy) za 82 z groszami na 15 miesięcy. Oferta została odrzucona bo ani HBO mnie nie interesuje ani umowa na 15 miesięcy tylko na rok. Pani mówiła ze na rok nie maja i chwaliła sie przedłużeniem umowy z NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem wcześniej umowy na 12 m-cy zaczynają się od pakietu Superpremium+. Niestety taka polityka firmy. 

 

Umowa na 15 m-cy to najkrótszy okres jaki możesz dostać w niższych pakietach. Czyli zaproponowała Ci standardową stawkę jak za taki pakiet: Extra+ z 6 x Canal+ = 72,50 zł i Multiroom za 10 zł. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tym HBO - można jednak dostać samo "HBO GO" bez 3xHBO?

Nie. Możesz zakupić albo samo 3×HBO albo 3×HBO wraz z opcją GO. Opcję GO można dokupić posiadając "gołe" HBO. Natomiast nie ma opcji w NC+ posiadania (zakupienia) samej opcji GO.

 

@PanKazio drogo jeśli mówimy o ofercie na 24 miesiące. Comfort 22,50zł i 8×C+ 25zł oraz HBO wraz z opcją GO za 25zl co razem daje 72,5zł :).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tym HBO - można jednak dostać samo "HBO GO" bez 3xHBO?

Kolega który tak napisał przedłużał umowę na pakiet Superpremium+, a ten już sam w sobie zawiera pakiet 3 x HBO :)

U operatora opcja zakupu samego GO nie jest dostępna w prost przeciwnie do serwisu HBO GO. 

@PanKazio drogo jeśli mówimy o ofercie na 24 miesiące. Comfort 22,50zł i 8×C+ 25zł oraz HBO wraz z opcją GO za 25zl co razem daje 72,5zł :).

Dokładnie. Walcz o Comfort+ za 22,50 zł, bo to podstawa dobrej oferty / ceny :)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od Ciebie, bo to ty tak naprawdę dyktujesz warunki. Powiedz co chcesz i za ile, tzn. to co Ci napisaliśmy. Wiadomo, że będą się burzyć, bo muszą. Jednak oświadcz im, że niech dzwonią dopiero jak będzie dla Ciebie taka oferta. 

 

Przypominam: 

 

1) Comfort+ za 22,50 zł / 24 m-ce.

 

2) Paczka Canal+ 25 zł / 6 m-cy (później dzwonisz i przedłużasz w tej samej cenie do końca lub na kolejne 6 m-cy).

 

3) HBO z GO za 25 zł. Chociaż wcześniej bywało też za 20 zł. 

 

Zrobisz jak uważasz. Chcesz płacić więcej... twoja sprawa. My tylko podpowiadamy ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...