Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz ja i tak przeciągłem akceptacje do dnia dzisiejszego, aczkolwiek nie chciałem czekać do ostatniej chwili z akceptacją bo nigdzie nie ma jakiegoś terminu czy informacji kiedy najpóźniej może ona nastąpić. Jeżeli dostaje fakturę a Extra+ z 6C+ za okres Styczeń 2018 powiniennem te kanały mieć jak wnioskuje do końca stycznia. Canal+ nie działa, aczkolwiek np kanały z Extra+ działają pomimo iż teoretycznie nie mam ich w ofercie bo mam Comfort+ a darmowy miesiąc miał być od lutego.

 

Czyli jak bym miał pakiet za 100zł i zszedł na Comfort+ za 22,50 w połowie miesiąca to wnioskuje iż 50zł idzie w d*pe?

 

Swoją drogą dziwna sprawa ogólnie z tym przedłużeniem, dostaje jakąś ofertę do akceptacji ale wcześniej muszę wycofać rezygnację. Jeżeli bym np zaakceptował zbyt późno to co zostanę na wcześniejszej ofercie i mam od nowa rezygnację wysyłać czekać 2 miesiące na efekt?

 

Czekam na fakturkę i zobaczymy :)

Możesz wyrazić chęć natychmiastowego uruchomienia nowego pakietu lub zastrzec, żeby był uruchomiony dopiero po zakończeniu obecnej umowy. nc+ nie robi tu problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P

 

@czerstwy - to ile teraz płaciśz miesięcznie? Zastanawiam się właśnie nad takim zestawem...

 

Panowie

Czyli z powyższego wynika, że najkorzystniej jest wynegocjować jak najtaniej comfort + ( za 20zł) następnie dobrać do tego za10zł Extra + . dalej paczkę 8xC+za 35 lub taniej i wychodzi taki zestaw za 65zł - zamiast 79zł

 

Ciekawe są te kombinacje.

 

Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilos, myślę że to u Ciebie wygląda tak:

 

Extra+ - 44,99 zł - 24 m-ce

Canal+ - 25,00 zł - 6 m-cy / następnie 40 zł, negocjacje lub wyłączenie

Eleven - 11,90 zł - 12 m-cy 

 

Co daje łącznie 81,89 zł. 

 

Zapytaj czy masz C+ w stałej cenie przez cały okres umowy żeby później nie było zgrzytu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nasir, da się zejść do 70,45 zł  ;)

 

Najpierw zejście do Comfort+ za 22,50 zł / 24 m-ce. Do tego dobrać Canal+ za 25,00 zł / 6 m-cy i Eleven w opcji włącz / wyłącz za 7,95 zł / m-c. Później dobrać dopełnienie do Extra+ za 15 zł i wychodzi powyższa kwota.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilos, myślę że to u Ciebie wygląda tak:

 

Extra+ - 44,99 zł - 24 m-ce

Canal+ - 25,00 zł - 6 m-cy / następnie 40 zł, negocjacje lub wyłączenie

Eleven - 11,90 zł - 12 m-cy 

 

Co daje łącznie 81,89 zł. 

 

Zapytaj czy masz C+ w stałej cenie przez cały okres umowy żeby później nie było zgrzytu :P

 

 

81,80 ZŁ + HBO ZA DARMO NA 6 MSC , I UMOWA STAŁA NA 24 LUB 15 MSC

 

 Pomyślcie co będzie jak wyślę wypowiedzenie - to dostanę za 71,80

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do końca kwietnia 2018 Extra+ C+6 najem PACE za 69,90 zł. Na ICA widnieje opłata prognozowana za maj 2018 76,90 zł. Oznacza to, że przy przejściu umowy na czas nieokreślony będę płacił tylko 6 zł więcej, więc czy jest sens łączyć sie na kolejne 2 lata dla takiej oszczędności? Tak mogę w każdej chwili zrezygnować z 1-miesięczynm okresem wypowiedzenia (gdy nie będzie już co oglądać z piłki nożnej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

81,80 ZŁ + HBO ZA DARMO NA 6 MSC , I UMOWA STAŁA NA 24 LUB 15 MSC

 

 Pomyślcie co będzie jak wyślę wypowiedzenie - to dostanę za 71,80

Niżej nie dostaniesz, bo podane przeze mnie stawki są już praktycznie najniższe co mogą Ci sztampowo zaproponować. Jak chcesz ~70 zł to musisz już sam kombinować jak to opisałem koledze @Nazir.

Mam do końca kwietnia 2018 Extra+ C+6 najem PACE za 69,90 zł. Na ICA widnieje opłata prognozowana za maj 2018 76,90 zł. Oznacza to, że przy przejściu umowy na czas nieokreślony będę płacił tylko 6 zł więcej, więc czy jest sens łączyć sie na kolejne 2 lata dla takiej oszczędności? Tak mogę w każdej chwili zrezygnować z 1-miesięczynm okresem wypowiedzenia (gdy nie będzie już co oglądać z piłki nożnej).

Patrz tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-stałych-abonentów-nc-wyłącznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bieżących-ofert-nc/?p=1341075

Mógłbyś jeszcze dostać 6 m-cy HBO. Darmowymi miesiącami chyba dawno się nikt nie chwalił.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nasir, da się zejść do 70,45 zł  ;)

 

Najpierw zejście do Comfort+ za 22,50 zł / 24 m-ce. Do tego dobrać Canal+ za 25,00 zł / 6 m-cy i Eleven w opcji włącz / wyłącz za 7,95 zł / m-c. Później dobrać dopełnienie do Extra+ za 15 zł i wychodzi powyższa kwota.

 

Jaka później jest kwota za ten C+ po 6 miesiącach?

Czy jest to 6xC+ czy 8xC+?

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej zabawa dla bardzo cierpliwych.

 

Jak ktoś ma od kilku lat Extra+ oraz 6xC+ - to nawet wypowiedzenie nie pozwoli zejść do 22,5zł za Comfort i dalej "lepienie" extra oraz 8xC+.

 

Chyba, ze komuś się udało?

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało. W ten poniedziałek a umowę miałem do końca stycznia. Kwestia cierpliwości i nie wierzyć w to co mówią że się nie da :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Extra+ oraz 8xC+ oraz Eleven i jedyny co mogą mi zaproponować konsultanci to ten sam pakiem za 95zł. Czy to infolinia ogólna czy DUK w Krakowie nikt nie chce słyszeć o niższym pakiecie. Trochę dziwne podejście do klienta to raczej my powinniśmy decydować jaki pakiet chcemy wybrać ale widocznie NC+ wie lepiej.

 

Zabawny Pan konsultant starał się mnie przekonać przez 15 minut że dużo lepsze filmy i serial są na C+ niż na netfixie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Extra+ oraz 8xC+ oraz Eleven i jedyny co mogą mi zaproponować konsultanci to ten sam pakiem za 95zł. Czy to infolinia ogólna czy DUK w Krakowie nikt nie chce słyszeć o niższym pakiecie. Trochę dziwne podejście do klienta to raczej my powinniśmy decydować jaki pakiet chcemy wybrać ale widocznie NC+ wie lepiej.

 

Nie licz że dostaniesz niższy pakiet wcześniej niż parę dni przed zakończeniem umowy, cierpliwie czekaj w ostatnie dni dzwonią codziennie. Na koniec mówisz że chcesz Comfort+ za 22,50zł/mc i bez żadnego tłumaczenia dają od ręki. Tylko tak jak piszę czekaj cierpliwie do ostatnich dni, ja dostałem na dwa dni przed odcięciem sygnału. Wcześniej miałem Extra+ z 6xC+ za 69,90zł/mc. Wcześniejsi konsultanci próbowali wymyślać że muszę połaczyć z telefonem lub internetem, że muszę na 6miesięcy dokupić C+, jak się okazało nic nie musiałem.

 

 

Zabawny Pan konsultant starał się mnie przekonać przez 15 minut że dużo lepsze filmy i serial są na C+ niż na netfixie :)

 

Mnie mówili że jakość mają lepszą.

 

 

Podaj ofertę, którą Ci zaproponowali.

 

 Z oferty Extra+ wraz z 6C+ za 69,90zł/mc na ofertę Comfort+ za 22,50zł/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dziwniejsze dostaje SMS-y, że mam się skontaktować z nr krakowskim w celu wybrania najlepszej dla siebie oferty a na infolinii się dowiaduje ze dzwonili do mnie od września do wczoraj i już nie ma dla mnie ofert. To w jakim celu wysyłają te wiadomości? Nie wspominając o braku możliwości wymiany dekodera albo rozszerzenia multiroomu o dodatkowy dekoder.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Rozumiem, że można zejść na Comfort za 22,5zł.

 

 Tylko, gdybyś chciał w tych samych negocjacjach

 

1) najpierw zejść z   --  Extra+ wraz z 6C+ za 69,90zł/mc  --   na ofertę Comfort+ za 22,50zł/mc

2) następnie ponownie dobierać extra + ( w tej samej rozmowie) za 15zł

3) oraz dobrać C+ za 25zł 

 

to będzie praktycznie niemożliwe.

 

Zapewne, następnym razem jak skończy Ci się umowa, będziesz mógł z tego Comfortu+ pokombinować w opisany wyżej sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co na chwile obecną się nie orjentowałem, aczkolwiek nie sądzę że jak zadzwonię na infolinię w celu zwiększenia pakietu i dokupienia C+ będzie jakiś problem. Problem jest zejść z ceny, dokupić opcje dodatkowe zawsze jakaś promocja się znajdzie. Co do rozszerzenia z Comfort+ do Extra plus gdzieś nawet czytałem że można za 10zł wyrwać. Pamiętaj także iż miesiąc włączenia jest zawsze za darmo a ty płacisz za kolejny pełny miesiąc, tak więc włączając go dzisiaj płacisz dopiero za marzec czyli jak by nie było 1/2 ceny. W którymś roku w trakcie umowy zadzwoniłem do DUK i udało mi się dokupić filmboxy za 5zł/mc na pół roku. 

 

Pamiętaj o jednym oni mają kilka wariantów promocji, niejednokrotnie jak nie chciałem pierwszej przedstawiali kolejną na lepszych warunkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Panowie proszę o podpowiedź z tym podbiciem zestawu. Mam obecnie Extra+ z 6xC+ za 69,90zł/mc oraz opcje ManPack 5zł, MR 0 zł. Umowa do lutego. 

 

Gdybym walczył o Comfort+ za 22,50zł/mc na 24 m-ce to dobieram do tego Canal+ za 25 zł przy negocjacjach czy miesiąc pożniej i czy to jest cena za Canały cennikowa czy do walki i podobnie z dobraniem dopełnieniem do Extra+ za 15 zł miesiąc pózniej czy odrazu przy negocjacjach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...