Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak znowu zeszli z ceny extra+8C+multiroom za 69. Wcześniej konsultant gadał że taniej nie będzie, a dzisiaj już jest. Poczekam jeszcze te pare dni.

 

hmmm... ja też dziś dostałem w/w wiadomość sms. Ciekawe czy nie jest to jakiś łamaniec np. 12m-c 69,99zł + 12m-c 89,99zł...

Edytowane przez shadok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet VIP+ za 139,90 i informację jaką otrzymałem to że za dekoder 4K musiałbym płacić 15 zł/mc. Z tego wniosek, że dekoder 4K do wszystkich pakietów jest płatny.

 

Wysłane z mojego SM-A700F przy użyciu Tapatalka

 

Bo chcesz go wybrać w trakcie umowy. Przy przedłużeniu jest za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mela, to maks jaki można dostać.

 

47,50 zł = Comfort+ - 22,50 zł / 24 m-ce + Canal+ x8 - 25,00 zł przez 6 m-cy

62,50 zł = Comfort+ - 22,50 zł / 24 m-ce + Canal+ x8 - 40,00 zł po 6 m-cach / można negocjować żeby zostać przy 25,00 zł lub wyłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak znowu zeszli z ceny extra+8C+multiroom za 69. Wcześniej konsultant gadał że taniej nie będzie, a dzisiaj już jest. Poczekam jeszcze te pare dni.

 

Czy można prosić o jakieś bliższe informacje np czy było składane wypowiedzenie, do kiedy była umowa lub inne? Sam mam 2 x pace + multiroom (obecnie mam 6xcanal+ i płacę 69,90 umowa do końca lutego). Miła konsultantka twierdzi że taki pakiet to i owszem ale razem z comfort + a nie extra. Na moją sugestię, że dziś ktoś dostał taką propozycję dopomina się o nr umowy żeby mogła sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak znowu zeszli z ceny extra+8C+multiroom za 69. Wcześniej konsultant gadał że taniej nie będzie, a dzisiaj już jest. Poczekam jeszcze te pare dni.

Chyba źle usłyszałeś. Z 6 C+ jest taka cena, albo źle zrozumiałeś oferte.np łamana.

 

Czy można prosić o jakieś bliższe informacje np czy było składane wypowiedzenie, do kiedy była umowa lub inne? Sam mam 2 x pace + multiroom (obecnie mam 6xcanal+ i płacę 69,90 umowa do końca lutego). Miła konsultantka twierdzi że taki pakiet to i owszem ale razem z comfort + a nie extra. Na moją sugestię, że dziś ktoś dostał taką propozycję dopomina się o nr umowy żeby mogła sprawdzić.

Wypowiedzenie to podstawa, ale i ono nie pomoże aby dostać za mniej niż 69,90 za Extra z 6 C+, MR przy umowie na 24 m. To jest minimum.Konsuli nie słuchaj co mówią. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przedłużyłem na tych samych warunkach na jakich miałem + dobrałem do tego HBO na 6 miesięcy.

Dekoder póki co bez zmian bo bez sensu jest za niego płacić jak się jeszcze nie ma tv z 4K :D

Aczkolwiek powiedziano mi, że to, że teraz jest on za 15 zł/mc nie oznacza, że za pół roku będzie za 0 zł

Jest to świeża sprawa, ledwie od listopada i może ulegać zmianom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dziś z konsultantem ws. mojej umowy (Extra+6C+Multiroom po Cyfrze za 69,90) która kończy się w styczniu. Na moją sugestię, że chce zejść do gołego pakietu Comfort za cenę poniżej 30 zł zaproponował mi go za 22,50 ale z zastrzeżeniem, że muszę do niego dobrać HBO ze zobowiązaniem na 12 m. za 25 zł. Da się to jakoś obejść, by jednak przedłużyć umowę na goły Comfort? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...