Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przedłużyłem ofertę na 24mc

- Extra+ 6C+

- Eleveny

- 5 x FilmBox

- HBO na 6 mc gratis

- dodatkowe eurosporty na czas olimpiady

- MR

- 2x PVR Pace z cameleonami i konsultantka zapewniała mnie kilka razy bo specjalnie dopytywałem i powiedziała że do końca umowy mam zagwarantowane że nie wymienią mi cameleonów.

To wszystko za 86,89zł/mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dziś z konsultantem ws. mojej umowy (Extra+6C+Multiroom po Cyfrze za 69,90) która kończy się w styczniu. Na moją sugestię, że chce zejść do gołego pakietu Comfort za cenę poniżej 30 zł zaproponował mi go za 22,50 ale z zastrzeżeniem, że muszę do niego dobrać HBO ze zobowiązaniem na 12 m. za 25 zł. Da się to jakoś obejść, by jednak przedłużyć umowę na goły Comfort?

Naciągacz! Skoro system mu pozwala za 22,50 to może dać goły. Sam sobie to wymyślił. Buahahahahaaa.

Edytowane przez Barti
Usunięto zdublowaną treść postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dziś z konsultantem ws. mojej umowy (Extra+6C+Multiroom po Cyfrze za 69,90) która kończy się w styczniu. Na moją sugestię, że chce zejść do gołego pakietu Comfort za cenę poniżej 30 zł zaproponował mi go za 22,50 ale z zastrzeżeniem, że muszę do niego dobrać HBO ze zobowiązaniem na 12 m. za 25 zł. Da się to jakoś obejść, by jednak przedłużyć umowę na goły Comfort? 

 

Dziś oferta: Comfort za 29,90 zł na 24 miesiące + dotychczasowy Multiroom (dwie karty Cameleon) za 0 lub Comfort za 22,50 + 8xC+ za 25 zł na pół roku, potem można wyłączyć. Do tego pakiet Extra do końca lutego za darmo, "odblokowane" dodatkowe Eurosporty na czas Igrzysk oraz HBO na 2 miesiące. Opcjonalnie Filmbox za 5 zł na całą umowę lub HBO za 20 zł. 

Edytowane przez Masters147
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dniu dzisiejszym zakończyłem negocjację, dostałem Comfort+ za 22,50zł/mc w umowie na 24mce. Wydaje mi się iż jest to jeden z mądrzejszych wyborów z perspektywy cena / jakość. Oczywiście paru kanałow z pakietu Extra+ będzie mi brakować, aczkolwiek łatwo sobie to można uzupełnić wtedy kiedy będzie taka potrzeba. Biorąc pod uwagę iż tak na prawdę powtórki to chleb powszedni na wszystkich kanałach, możliwość ręcznego kompletowania oferty z miesiąca na miesiąc wychodzi optymalnie biorąc pod uwagę iż miesiąc aktywacji mamy za darmo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItajcie

 

Dostałem ofertę przedłużenia. Umowa (na 12 msc) dotychczasowa do 31.03.2018:

 

8* Canal+ EXTRA

HBO 6 msc gratis

Eleven Sports 

Multiroom CAMELEONY

PACE PVR

 

Razem  91 zł

 

Jest szansa przejścia na Dekoder 4K - ale jeszcze nie teraz, może w lutym.

 

 


Wczoraj przedłużyłem umowę. Do tego zamiana Mediaboxa na dekoder 4K z aktywacja 49 zł i najmem za 0 zł.

 

TAYSSg.jpg

 

Jaki masz Pakiet? Bo o tobie rozmawialiśmy z konsultantką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila telefon od nc+ i taka oferta zaakceptowana przeze mnie:

Extra+ 6C+ 69,90zl

Eleven na 12 mcy 8zl

HBO 6 mcy gratis potem rezygnacja lub nowe negocjacje (była możliwość 12 mcy 12,50zl)

HBO GO 5zl

Umowa na 24 miesiące.

Całość 82,85zl na miesiąc

 

Byla możliwość dobrac jeszcze na cala umowe pakiet Filmboxow za 5zł

Nr z ktoego dzwonili to 122953920

Edytowane przez chomikwasz
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz Pakiet? Bo o tobie rozmawialiśmy z konsultantką.

 

Miałem VIP+. I teraz też mam VIP+. Pakiet nic mi się nie zmienił.

Edytowane przez Barti
Cytując post, cytujemy tylko ten fragment postu, do którego się odnosimy. Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam Extra+ z 6xC+ + najem dekodera WifiPremiumBOX za 5 PLN, łącznie płacę 74,90 PLN. Dodatkowo przez rok miałem za 25 PLN HBO + HBO GO. Jest szansa coś ciekawego ugrać? Jak każdy nie chcę płacić więcej, max 100 PLN. Wypowiedzenie wysłane. Umowa do końca lutego, telefony już dzwonią, średnio raz dziennie z numeru 22 3586219.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem umowę do końca stycznia, dopiero dzisiaj się przyznali i zgodzili na Comfort+ za 22,50zł/mc (na wypowiedzeniu, dwa dni przed wygaśnięciem umowy), tak więc wysyłaj wypowiedzenie i czekaj do ostatnich dni a nawet kilka dni po odcięciu sygnału. Na to że się ugną szybciej i bez wypowiedzenia umowy raczej bym nie liczył. W tym roku są strasznie uparci i kombinują na różne sposoby. Czekaj na telefony z Krakowa nie Warszawy :)

Edytowane przez seb235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle usłyszałeś. Z 6 C+ jest taka cena, albo źle zrozumiałeś oferte.np łamana.

 

Wypowiedzenie to podstawa, ale i ono nie pomoże aby dostać za mniej niż 69,90 za Extra z 6 C+, MR przy umowie na 24 m. To jest minimum.Konsuli nie słuchaj co mówią.

 

10694861_Screenshot_2018-01-29-16-52-55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...