Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam pytanie moja umowa kończy się ostatniego lutego a wypowiedzenie wysłałem 1 lutego i nie wiem własnie czy nie za póżno wysłałem to wypowiedzenie ?

 

 

Faktycznie rezygnację wysłałeś zbyt późno, w takim przypadku rozwiązanie umowy nastąpi z skutkiem na koniec marca. Prawdopodobnie cena za marzec będzie ciut większa - sprawdzisz w moim nc+ w prognozach płatności. 

 

Generalnie aby uniknąć takich przypadków polecam wysyłać sobie wypowiedzenie z dużym wyprzedzeniem, ja np wysłałem 4 miesiące wcześniej. Po to aby już nie musieć o tym pamiętać, znam osoby że po przedłużeniu umowy od razu wysyłają wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca kwietnia , wypowiedzenie wysłane

obecnie: EXTRA+ (6C+) za 74,9 + ELEVENY, bez MR = łącznie ~90 zł (wcześniej eleveny w promo za pół ceny a samo extra+)

 

Chciałbym:

EXTRA+ (mus)

ELEVENY (mus)

HBO 

+ewentualnie C+8

 

do jakiej kwoty realnie można za to zejść?

nie chcę schodzić do comfort+ i nie potrzebuje MR

 

z tego co czytałem EXTRA+ z paczką C+8 ok. 80 zł można dostać, Eleveny 7,5 zł (?), HBO 20 zł? taniej nie idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na 15 msc z pakietem dotychczasowym w cenie 74,99 zł + miesiąc Multi Man Packa za 20zł z możliwością odłączenia po 5 miesiącach.

 

 

No proszę, a wszyscy twierdzą, że extra+ oraz C+ 8x to koszt 79zł.

 

Oczywiście można taniej ale trzeba  kombinować zbijając do comfortu itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najniższa kwota za Extra+ z Canal+ (6) to 69,99 zł, do tego Eleven Sports za 11,90 zł. Całość 81,89 zł. Możesz też wziąć Eleveny w opcji włącz-wyłącz za 7,95 zł/m-c. Na niemal każdej stronie jest taka informacja, wystarczy tylko poczytać.

 

Możesz do tego dostać jeszcze HBO na 6 m-cy za 0 zł.

Edytowane przez lukas88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy.Umowa do końca kwietni.Dzisiaj telefon i romowa xz miła konsultantka.Oferta przesłana na maila.Uwazam że nie jest zła i ciezko bedzie cos ciekawego ugrac.Dodatkowo 2zeta m-c za Wifi premium box 

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  81,89 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet ComfortCANAL+(6)LIVE130, HBO, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, SunDance HD, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom) Wybrane promocje Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł 6m dla Abonentów, HBO GO 0 zł 2 m i potem 5zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z warszwskiego numeru, że w zwiazku z koniecznością wymiany moich kart proponują przedłużenie i wymianę sprzętu. Extra + 8C+ Eleven + Premium Box i Wifi Box za 91,89 na 24 miesięcy lub na 15 miesięcy +2,50.

Obecnie Extra + 6 C+ multiroom + jeden dekoder Pace. Kończy się w maju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie, to mój pierwszy post na tym forum. Z końcem marca kończy mi się umowa w NC+ (pakiet comfort+ z nagrywarką). Dostałem propozycję 34,90 z nagrywarką. Przeglądając wątek znalazłem informację, że możliwa do wynegocjowania jest kwota 22,50, rozumiem że nie obejmuje ona nagrywarki? Powinienem negocjować z konsultantem kwotę 27,50? Pozdrawiam i z góry przepraszam że pasożytuję na Waszej wiedzy :) Nie jestem pasjonatem TV sat, niewiele wiem na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie, to mój pierwszy post na tym forum. Z końcem marca kończy mi się umowa w NC+ (pakiet comfort+ z nagrywarką). Dostałem propozycję 34,90 z nagrywarką. Przeglądając wątek znalazłem informację, że możliwa do wynegocjowania jest kwota 22,50, rozumiem że nie obejmuje ona nagrywarki? Powinienem negocjować z konsultantem kwotę 27,50? Pozdrawiam i z góry przepraszam że pasożytuję na Waszej wiedzy :) Nie jestem pasjonatem TV sat, niewiele wiem na ten temat. 

22,50 zł przy 24 miesięcznej umowy to cena za sam pakiet. To czy będziesz musiał dodatkowo płacić dekoder w dużej mierze zależy od tego jaki dokładnie ten dekoder masz (napisałeś tylko, że z nagrywarką) i czy wcześniej płaciłeś za niego najem. Ja np mam wifipremiumbox, płaciłem za niego 5 zł co miesiąc i tak zostało, ponieważ podczas negocjacji konsultant się upierał, że nie może mi zrabatować go do 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...