Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@marcinello83, spójrz na moją sygnaturę.

 

Na twoim miejscu zszedłbym do Comfort+ za 27,50 zł (15 m-cy) + paczka CANAL+ na 6 m-cy za 25,00 zł / dalej 40 zł, negocjacje lub wyłączenie. 

 

Po klepnięciu umowy dzwonisz na ogólną infolinię i dobierasz / walczysz o dopełnienie za 10 zł do Extra+.

 

Eleven w zobowiązaniu za 11,90 zł lub w opcji włącz / wyłącz za 7,95 zł.

 

Da się to wyszarpać za kwotę mniejszą niż 75 zł. ;)

 

Udało Ci się wywalczyć dopełnienie do Extra za 10 zł?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne podwójne cytowanie treści innego postu. Treść swojego postu zamieszczamy pod obszarem cytowania treści innego postu, a nie w nim. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć na uwadze że zawsze mogą wyłączyć promocje C+ za 25/40 czy extra 10. Ja mam C+ za 25 zł do końca umowy ale takiej promocji od roku nie ma.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć na uwadze że zawsze mogą wyłączyć promocje c+ za 25/40 czy extra 10. Ja mam c+ za 25 zł do końca umowy ale takiej promocji od roku nie ma.

Mylisz się, dzwoniłem w piątek do nich celem przedłużenia promocji na c+ i konsultant powiedział że na dziś ma w systemie 8c+ za 25zl na cały okres umowy, natomiast po 6 promocyjnych miesiącach większość ofert dalej pozostaje w kwocie 25zk a max 30

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Uzyskałem tę samą informację. Dodatkowo 10pln za dopełnienie do extra jak najbardziej realne. Ewentualnie włącz/wyłącz 15pln/m-c. Przy kwocie 22,50 za comfort to i tak się kalkuluje, zamiast 44,90 za extra.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr mam na camelach po cyfrze, deki pace oraz dsi87 wiem wiem nic szczególnego ale mi to wystarcza też za 0zl.man packa z kilkudziesięciu grudniowych rozmów był dostępny tylko u jednego konsultanta reszta przy comforcie nie mogła go za 5zl dać, extra dopełniłem po tygodniu, canale dostałem od razu,i jak już pisałem wczesniej 2m free

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze poradźcie jak zagrać z dekoderem, obecnie turbo box, TV 4K już jest więc chciało by się docelowo dekoder 4K, do gołego comfortu na przedłużenie mi raczej nie dadzą.

Przedłużyć umowę bez wymiany dekodera i później po dobraniu paczki C+ próbować wymienić dekoder na 4K?

Czy może dla bezpieczeństwa żeby nie zostać z tym zabytkiem na kolejne dwa lata wziąć na przedłużenie Wifi Premium Box?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam,

 

nie odzywam się tu zbyt często ale po rozmowach z konsultantami stwierdzam, że muszę :).

Obecnie mam SuperPremium z 8C+, do tego Eleven i pakiet H i H2. Za wszystko łącznie płacę 164,79zł (łącznie z 5 MR). 

Konsultanci uparcie twierdzą, że to co mam to już jest tak wyżyłowane, że nie da się nic z tym zrobić. Zero pola manewru, a do tego długość umowy na 24msc.

Gdy chciałem umowę na 12 miesięcy, to usłyszałem, że cena będzie 5zł wyższa. Czy ta moja cena jest na serio już tak dobra?

Przy utracie praw sportowych wydaje mi się, że jest za wysoka o min 20zł. 

 

Jakieś porady ;)? Umowa do końca marca 2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 Superpremium + 50 MR + 11,99 Eleven + 2,99 H2/History = 163,89 to max jaki można wycisnąć, do tego może dojść opłata z wynajem dekodera głównego. Generalnie juz masz 20 zł taniej bo Superpremium+ kosztuje 129,99 zł a ty otrzymasz za 99,99 zł.

Edytowane przez newtime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 Superpremium + 50 MR + 11,99 Eleven + 2,99 H2/History = 163,89 to max jaki można wycisnąć, do tego może dojść opłata z wynajem dekodera głównego. Generalnie juz masz 20 zł taniej bo Superpremium+ kosztuje 129,99 zł a ty otrzymasz za 99,99 zł.

 

Czyli pozostaje czas nieokreślony i te 15zł drożej żeby przetrwać do czasu wyjaśnienia się praw telewizyjnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w tamtym tygodniu dzwonili 2x do mnie z ofertą przedłużenia umowy a konczy się 31maja.

 

Czy mogę im już wypowiedzieć umowę czy jeszcze poczekać?

 

Mam obecnie Comfort +MR na turbobox  za 42.50zł i to już była ostatnia umowa z tymi dekoderami bo to sprzęt z lamusa.

 

Co najlepiej teraz wziąć czy dostanę dekoder 4K czy premiumbox w jakiej cenie obecnie dekoder najem kosztuje mnie 5zł.

 

ile za ten zestaw mogę wyciągnąć  z 4K lub Premiumbox  z MR  w pakiecie Comfort a ile w  Extra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca maja (Extra, 8C, 3HBO, HBO GO, 11, MR Cameleon/Pace - 105,89 /przepłacam za eleven - 15,90/) - po okresie wzmożonej aktywności przed Nowym Rokiem, teraz następuje druga fala: 'HBO nie może juz byc za darmo, 126 z hakiem to świetna oferta, z działu utrzymania nie będzie lepszej'

Czekam cierpliwie, jestem skłonny zaplacić 101,89 (tyle samo co do tej pory tylko eleven za eleven dziewięćdziesiąt :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pecha, kilka rozmów od nich + dwie na krakowski DUK i kicha.

Cały czas ta sama śpiewka, 99,99zł za Extra +8C+ HBO, MR, HBO GO, umowa na 24mce. Nic nie chcą zejść z ceny, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane, jutro wyślę.

Aktualnie mam to co powyżej za 79,99.

Kurde już sam nie wiem, nigdy nie miałem tak ciężko się dogadać. Czyżby pora na rozstanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...