Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Extra + 6C i multiroom do tego hbo 6m gratis(później odłączenie lub 20zł, albo taniej po negocjacjach) + 11-ki 5m gratis(później 12 zł lub taniej po negocjacjach).Żadnych gratisowych miesięcy na cały abonament Wszystko za 69 zł zakładając, że wyłączę hbo i 11. Oferta w moim odczuciu śmieszna i oczywiście odrzucona. Jestem na okresie nieoznaczonym, uciekam do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Umowa kończy się w maju. Obecnie posiadam pakiet Extra+ z Canal+ (6) plus pakiet HBO+HBO GO za łączną kwotę 94,99 zł.

Ogólnie to myślałem o całkowitej rezygnacji - brak czasu aby oglądać tyle tv. Ostatnio korzystam z Netflix'a i to mi odpowiadało (jestem po darmowym miesiącu i wrócę do niego po zakończeniu umowy z NC+ lub po zamianie pakietu na tańszy). Do tego starczy mi HBO jako uzupełnienie.

I pomyślałem, że póki JESZCZE nie ma HBO GO jako samodzielnej usługi tak jak Netflix, to może przejdę na najtańszą opcję nc+ plus pakiet HBO. I teraz pytanie - na co mogę liczyć. Jak nisko da się zejść wraz z pakietem HBO. Na canal+ mi nie zależy.

 

Pozdrawiam

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

...

I pomyślałem, że póki JESZCZE nie ma HBO GO jako samodzielnej usługi tak jak Netflix, to może przejdę na najtańszą opcję nc+ plus pakiet HBO. I teraz pytanie - na co mogę liczyć. Jak nisko da się zejść wraz z pakietem HBO. Na canal+ mi nie zależy.

 

Pozdrawiam

Comfort + 22,50 - 24 m. 27,50 - 15 m.

HBO + GO włącz/wyłącz.

Edytowane przez gebi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To w końcu w sprzedaży retencyjnej (dla przedłużających umowę) jest dostępny normalny ManPack 8 kanałowy czy tylko MultiManPack 12 kanałowy?

Jeśli mam być szczery, nawet jeśli jest jeszcze Man Pack, to ten pakiet już nie brałbym pod uwagę. Lepiej dopłacić i brać Multi. Ten pakiet ma moc. ;)

 

........I pomyślałem, że póki JESZCZE nie ma HBO GO jako samodzielnej usługi tak jak Netflix,

Moim zdaniem, to tylko kwestia kilku miesięcy. :P Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Start+: 9,99 / 14,99 / 19,99 zł (9,99 zł dawno się nikt nie chwalił).

 

2) Canal+: 

 

a. 25 zł na 6 m-cy, później negocjacje o to samo lub 40 zł lub wyłączenie,

b. ostatnio kilka osób chwaliło się, że dostawali 3 m-ce za darmo, a później 30 zł do końca umowy.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zetor2 dołączam się do pytania kolegi skarżyski. Ja miałem 4 telefony od nc+ z Warszawy. Wszyscy konsultanci twierdzili, że najniższa kwota za comfort+ na 24m to cena 34,99zł dla mnie. Dlatego tym bardziej jestem ciekawy jak to wywalczyłeś?Dodam, że umowę mam do końca kwietnia.

Edytowane przez przemek505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj to się dowiesz jak wywalczył. Nie dostaje się tego od razu, zwłaszcza na ćwierć roku przed końcem. Trzeba być cierpliwym, a nie w gorącej wodzie kompanym. Takie oferty zazwyczaj dostaje się na koniec umowy lub już po wygaśnięciu. Ot.. cała walka

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem 22,50 za Comfort+. Wcześniej dawali 35 do 40 za comfort+  dzisiaj sam powiedziałem że 20 zł to max.

 

schodziłem z comfort+6c+ za 59.90 

 

pace 500 pvr i multiroom cameleon dalej za 0zł.

 

 

Prawie identyczna sytuacja, ale u mnie nie chciał słyszeć o niższej cenie. Nie ma niższej ceny do zaproponowania. Nadal 35zł za sam Comfort (podobno to są maksymalne rabaty jakie przyznają). Na szczęście jak powiedziałem, że to niesatysfakcjonująca mnie oferta, od razu się rozłączył.

 

Może za dwa dni,, ponownie sam zadzwonię i powiem, że 20zł to max, a jeśli nie, to niech mnie wykreślą z chętnych do pozostania.

Szkoda, tylko że wcześniej nie miałem MR, bo teraz murowana cena 10zł + 3/5 (zależne od konsula) za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Start+: 9,99 / 14,99 / 19,99 zł (9,99 zł dawno się nikt nie chwalił).

 

2) Canal+: 

 

a. 25 zł na 6 m-cy, później negocjacje o to samo lub 40 zł lub wyłączenie,

b. ostatnio kilka osób chwaliło się, że dostawali 3 m-ce za darmo, a później 30 zł do końca umowy.

Jak dawno się nikt nie chwalił? Ja dostałem ostatnio za 9,99zł + 25 zł na 6 m-cy C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy start za 9.99 zł + HBO włącz wyłącz

Dziękuję - o i to by mi pasowało. Ciągle tylko nie wiem co to za opcja HBO włącz/wyłącz. Coś czytałem, że mogę włączyć np koło 20 dnia miesiąca i w tym samym dniu przez internet zrezygnować i do końca miesiąca mam HBO w innej cenie? Czy coś dobrze kojarzę i zbytnio nie namieszałem?

Proszę o sprostowanie jakby co i jak to wygląda cenowo przy HBO. Jeśli było już to wałkowane na forum, to bardzo przepraszam za powielanie prośby.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez gislan77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę można zejść :)

Co prawda ja przypadkiem z Universala jestem. Mialem extra za 44.99.

Dawali mi początkowo comfort za 34.99.

 

Docelowo mam comfort za 22.50, 8 canal plus za 25 i hbo z hbo go za 20. Wszystko na 24 miesiace za 67.50.

 

Ja mam więcej, nc plus ma więcej. Wszyscy zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz włączyć 1 dnia miesiąca i za chwilę zlecić wyłączenie z końcem drugiego miesiąca, tzn za 1 miesiac (niepełny :D) nie zapłacisz a za drugi zaplacisz 20zł (czyli 10zl na miesiąc) i tak w koło macieju :).

Dziękuję za wyjaśnienie. To teraz tylko pismo z wypowiedzeniem i wiem o co walczę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zetor2 dołączam się do pytania kolegi skarżyski. Ja miałem 4 telefony od nc+ z Warszawy. Wszyscy konsultanci twierdzili, że najniższa kwota za comfort+ na 24m to cena 34,99zł dla mnie. Dlatego tym bardziej jestem ciekawy jak to wywalczyłeś?Dodam, że umowę mam do końca kwietnia.

 

Umowa do końca stycznia dzwonili z krakowskiego numeru.

 

Moim zdaniem, jak w każdych negocjacjach, trzeba mieć dobrą strategię (trzeba mieć jeden konkretny argument).

 

1. Od początku im mówię, że od lutego to telewizję będzie oglądała tylko jedna starsza osoba, bo ja wyjeżdżam. Interesują ją jedynie 2 kanały Discovery i NatGeo (dobrane pod comfort, których nie ma w start).

2. do wczoraj nawet nie proponowałem ceny, bo najlepsze oferty są w ostatnie 2 tygodnie (tak jest chyba wszędzie u dostawców mediów), a nawet tydzień po zakończeniu umowy.

3. w rozmowie to ja staram się przerzucić na konsultanta problem dobrania oferty do moich potrzeb (które są spreparowane pod negocjacje). Przecież dla 2 kanałów nie będę płacić 35zł. Jasno dałem do zrozumienia, że owa starsza osoba na pewno tyle nie zapłaci.

4. Gdy już Pani zaproponowała 25 zł to "ujawniam" kwotę, na którą niby dostałem zgodę, jako max od "starszej osoby" czyli 20zł  i daję do zrozumienia, że więcej ta osoba na pewno nie wyda. 

5. Wtedy wkracza magiczna "rozmowa z przełożonym".

 

w nc+ jestem już chyba kilkanaście lat i zawsze udawało mi się przedłużać tak jak chciałem. W UPC też mam słynną WRUXX, wywalczoną tylko i wyłącznie przez dobre przygotowanie sobie "mojej historii". Kiedyś zatrudniłem zawodowego negocjatora przy zakupie mieszkania od developera. Po moich wcześniejszych negocjacjach już nic nie udało mu się ugrać. Podobne efekty uzyskiwałem także w bankach. 

 

Trochę się rozpisałem, ale robię to dlatego aby Was zachęcić do negocjacji z takim nc+. Nie chodzi o te 5zł na miesiąc ale o darmową lekcję negocjacji na przyszłość, gdzie będzie chodziło o kwoty liczone na przykład w dziesiątkach tysięcy złotych. Człowiek poznaje sam siebie. 

 

Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...