Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wymian dekoderów przy przedłużaniu umowy to faktycznie zawsze był z tym problem, zawsze było tłumaczenie:

- "może Pan wymienić dekoder, ale chwila... a nie ma pan multiroom to się nie da...musi Pan zrezygnować z multiroomu"

- A mogę zrezygnować teraz?

- "Może Pan, ale to będzie naliczona kara umowna"

 

i tak zawsze. Teraz w dobie wchodzącego 4K muszą zmienić podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie co idzie ugrać aktualnie przy przedłużeniu umowy ? Canal Discovery i Seriale w tej samej cenie ? 2 miesiące gratis abonamentu ? Mnie nigdy tego nie zaproponowali, a to chyba jeden z lepszych układów (przykładowo dla abo 100 zł na 24 msc można zrobić 92 zł ), a nawet tego nie powinno się tak przeliczać bo co to te parę zł na miesiąc, gdy mamy stówkę miesięcznie więcej do domowego budżetu. Z tego co wiem taka praktyka jest w Polsacie. To skłania mnie do przejścia właśnie do nich. Podobno dają od ręki parę miesięcy gratis (przynajmniej 3). Czy ktoś może to potwierdzić ? Z drugiej strony nie ma już półrocznej oferty telewizji za darmo (nie mówię tutaj o pakiecie super extra galaktyczny max), to być może nie rozdają już tych gratisowych miesięcy.

 

Gdzie można dokładnie znaleźć informacje ile będzie się płaciło, jeżeli skończy się umowa i przejdzie się na czas nieokreślony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asansiasz, tutaj masz link do ofert CP dla nowych https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonent%C3%B3w-cp/page-222?do=findComment&comment=1310449.

Po krótce mogę powiedzieć, że teraz jest bardzo intersująca oferta na najwyższy pakiet z 8 miesiącami gratis przy umowie na 24 miesiące.

Za niecałe 55 złotych na 24 miesiące masz pełną ofertę. (Jakby Ktoś pytał skąd wziąłem takie obliczenia to podaję: 8* 0 zł + 10*100 zł, a następnie 6 miesięcy przed końcem przedłużeniee umowy i anulowanie tych pozostałych 6 miesięcy i nowa umowa 12/3 a następnie 15/3. Pozdrawiam.

Edytowane przez james28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asansiasz, tutaj masz link do ofert CP dla nowych https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonent%C3%B3w-cp/page-222?do=findComment&comment=1310449.

Po krótce mogę powiedzieć, że teraz jest bardzo intersująca oferta na najwyższy pakiet z 8 miesiącami gratis przy umowie na 24 miesiące.

Za niecałe 55 złotych na 24 miesiące masz pełną ofertę. (Jakby Ktoś pytał skąd wziąłem takie obliczenia to podaję: 8* 0 zł + 10*100 zł, a następnie 6 miesięcy przed końcem przedłużeniee umowy i anulowanie tych pozostałych 6 miesięcy i nowa umowa 12/3 a następnie 15/3. Pozdrawiam.

Trochę naciągane.Nie wiesz jakie będą warunki przedłużenia za dwa lata a już zakładasz skrócenie umowy o 6 miesięcy.Bez sensu takie obliczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyła mi się promocja na eleven i zadzwoniłem do nich i dostałem nową ofertę:

pierwsza w sumie to przedłużenie umowy o kolejne 24mc na tych samych zasadach czyli

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6szt) + paczka eleven + 2x pvr pace z kameleonami za 77,85zł

a druga opcja to to samo co wyżej tylko jeszcze do tego pakiet HBO z HBO GO i to za 97,94zł

Brać ? czy wybrzydzać i czekać na coś lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja traz place 116 bo mam eleveny za 12,90 a tak maielm cos 104 za extra 8xc+ hbo z hbogo wiec bede palcil 116zl a tu doatsje dekoder nowy plus cinemaxy i jest 126zl wiec ak by to zeszlo przy wypowiedeniu do tych 116zl bylo by ok a dekoder spok bo jest funckja nagrywania kilku kanalow na raz, wystarczy tylko konwerter wymienic? kabelki zostaja stare?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asansiasz, tutaj masz link do ofert CP dla nowych https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonent%C3%B3w-cp/page-222?do=findComment&comment=1310449.

Po krótce mogę powiedzieć, że teraz jest bardzo intersująca oferta na najwyższy pakiet z 8 miesiącami gratis przy umowie na 24 miesiące.

Za niecałe 55 złotych na 24 miesiące masz pełną ofertę. (Jakby Ktoś pytał skąd wziąłem takie obliczenia to podaję: 8* 0 zł + 10*100 zł, a następnie 6 miesięcy przed końcem przedłużeniee umowy i anulowanie tych pozostałych 6 miesięcy i nowa umowa 12/3 a następnie 15/3. Pozdrawiam.

Dzięki, właśnie o to mi chodziło, darmowe miesiące >>> darmowe HBO bez HBO GO

 

Trochę naciągane.Nie wiesz jakie będą warunki przedłużenia za dwa lata a już zakładasz skrócenie umowy o 6 miesięcy.Bez sensu takie obliczenia.

Przeglądałem wątek CP i taka praktyka jest standardowa: 24/6 lub 12/3. Zabierając to Polsat obróciłby w pył resztki pijaru.

 

 

W ICA

Dzięki :D Ale chciałem mieć to wyłożone jak na tacy ;p Prognoza Płatności

 

Po przejściu na czas nieokreślony opłata  za abonament zostaje bez zmian. Płacisz tyle co do tej pory. Nie wiem czy o tym wiesz @piotrekj66.

Nieprawda.

11.2017 79,90 zł/mies.
bieżący miesiąc
01.2018 79,90 zł/mies.
ostatni miesiąc okresu oznaczonego
02.2018 86,90 zł/mies.
pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam do Was pytanie. Mam umowę do końca roku. Wysłane wypowiedzenie. Zastanawiam się czy nie przejść na okres nieoznaczony i cofnąć wypowiedzenie. Chodzi mi przede wszystkim o sport (piłkę nożną) kto wykupi prawa do transmisji ligi hiszpańskiej, jakie ceny będą w Polsacie na LM. 

 

Za pakiet 

 

- Extra + 6xC za 69,90 zł

- Multiroom za 0 zł

- 2 Camelony

- Najem Sagema za 0 zł

 

- Najem Pace PVR za 0 zł

 

- Eleven Sports za 11,90 zł 

 

płacę 81,80 zł po przejściu na okres nieoznaczony cena wzrosła by do 76,90 zł (bez Eleven)

 

jak bym wziął opcję włącz/ wyłącz Eleven za 15,90 zł

 

to był płacił 92,80 zł 

 

dobrze to rozumiem ?

 

jeszcze jeżeli bym np. w lutym zdecydował się zrezygnować z nc+ to jaki jest okres wypowiedzenia wtedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tobik33

też się zastanawiałem nad przejściem na czas nieokreślony i wspomniałem kiedyś o tym w rozmowie z konsultantem. Nie wiem czy to była ściema/brak wiedzy z jego strony czy rzeczywiście tak jest ale twierdził, że cena z prognozy dotyczy samego pakietu (extra+ 6C+) ale nie opcji dodatkowych czyli w moim przypadku MR na Cameleonach zamiast 0 zł będzie za 20 zł. No a jak wiadomo, jak się raz wpadnie na płatność za MR to już nie ma powrotu na 0zł...

Może ktoś potwierdzić te opłaty za opcje dodatkowe po wygaśnięciu umowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dziś umowę ( bez wysyłania wypowiedzenia ) Extra+,  6x C+ - 69,90 zł. MR - 0 zł, 2 Sagem 0 zł. HBO - do końca roku - 0 zł ( sam się odłącza ) + Eleveny za 7.95 mc.

Całość do zapłaty 77.94 brutto, jedenastki na rok potem albo odłączenie ( nie automatyczne ) albo cena 11.90 albo negocjacja na inną cenę.

Umowa 24 miesiące. Nic taniej nie dałem rady wytargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...