Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowa do konca lutego bez wypowiedzenia na razie proponowali superpremiuim + eleveny i ten nowy dekoder za 126zl jak cchialem w tej cenie jeszcze hbo go to sie nie zgodzili wiec ich olelem. jaka  cene bede mogl wywealczyc za c+ moze byc ich 6 extra+, hbo z hbo go i eleveny z tym nowym dekoderem? Bedzie dalo rade zamknac sie w 120zl po wypowiedzeniu czy to juz nie robi roznicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. Tego co jest na stronie to nie ma możliwości multiroom z nowym dekoderem 4K.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet comfort i mam 100h nc+go. Widocznie przy przedłużaniu 1.5 roku temu mi tak zostawili mimo, że zszedłem z pakietu extra

3h jest w gołym comfort. Jak masz przynajmniej jeden C+ (w tym miesiący przy gołych pakietach jest C+ seriale i discovery na calą umowę za free np) to już jest zawsze 100h :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do konca lutego bez wypowiedzenia na razie proponowali superpremiuim + eleveny i ten nowy dekoder za 126zl jak cchialem w tej cenie jeszcze hbo go to sie nie zgodzili wiec ich olelem. jaka  cene bede mogl wywealczyc za c+ moze byc ich 6 extra+, hbo z hbo go i eleveny z tym nowym dekoderem? Bedzie dalo rade zamknac sie w 120zl po wypowiedzeniu czy to juz nie robi roznicy?

 

 

No to zaszaleli. Mi proponują:

 

Superpremium+,

Eleveny,

HBO GO (którego nie chciałem),

wymiana Turboboxa na wifi premium box+ 0 zł aktywacja i bez opłat za najem,

umowa 12 miesięcy.

 

Cena 121,89 zł.

 

I nie do końca jestem przekonany co do tej ceny. Da się coś z tego urwać jeszcze? Umowa do końca listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to złóż wypowiedzenie czym prędzej. Bez tego oferty przedłużeniowe są zazwyczaj marne.

 

Mogę złożyć, nie ma problemu. A jak to jest z przejściem na niższy pakiet, czyli w moim wypadku to był Start? Wystarczy powiedzieć, jak zadzwonią, że mogę przedłużyć, ale chcę niższy pakiet i po sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Od paru dni dzwonią do mnie z przedłużeniem chociaż umowa do kwietnia 2018r. Teraz mam Extra+ za 54,99 i multiroom plus 2 dekodery za 0 zł.

Propozycja: to samo plus HBO na całą długość umowy (umowa 15 mies.) za 74,99. Czy warto? Wszak skrócą umowę o parę miechów. Może ktoś dostał coś do takiej propozycji, bądź za mniejszą kwotę zobowiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaszaleli. Mi proponują:

 

Superpremium+,

Eleveny,

HBO GO (którego nie chciałem),

wymiana Turboboxa na wifi premium box+ 0 zł aktywacja i bez opłat za najem,

umowa 12 miesięcy.

 

Cena 121,89 zł.

 

I nie do końca jestem przekonany co do tej ceny. Da się coś z tego urwać jeszcze? Umowa do końca listopada.

 

Ile płaciłeś do tej pory? Ja mam goły Superpremium+ z niezależnym multiroomem za 99,90 zł. Gdybym podpisał lojalkę na Eleven, to byłoby 111 zł, HBO Go chyba dorzucili za free, skoro nie chciałeś. Też bym chętnie przeszedł na Wifipremiumbox+ za free, ale mam Pace'a. Zastanawiam się, czy zaczęli schodzić z opłaty za najem, czy akurat Tobie dali, bo inny dekoder i wyższy abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa mówi, przedłużenie umowy, nie może jej skracać. :) Nowa umowa będzie się liczyć od końca obecnej, czyli 15 miesięcy od kwietnia 2018 do lipca 2019.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź goły Start/Comfort i następnie dokup paczkę C+. Z tego, co ludzie piszą wynika, że tak wychodzi najtaniej. Chyba, że w takiej konfiguracji są jakieś haczyki, o których nie wiem.

 

Nie ma haczyków. Canal+ x8 do końca umowy można mieć za 25 zł, do tego np. Start+ i wychodzi 44,99 zł, a nie jak ktoś tu podał, 69,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa mówi, przedłużenie umowy, nie może jej skracać. :)

 

Ojj, może, jak najbardziej może. :D Np. u "satelitarnej" konkurencji przedłużenie umowy skraca poprzednią, jeśli ta wypowiedziana jest odpowiednio wcześniej.

To tak na marginesie, bo to jest wątek wyłącznie o platformie nc+. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę na 15 miesięcy:

 

Extra+6Canal

Eleven Sports

Multiroom (2 karty Cameleon)

HBO do końca roku - znika z automatu 1 stycznia 2018

 

Łamaniec z ceną średnią 73,15 pln na miesiąc.

 

Wypowiedzenie wysłałeś?

Ile Eleven kosztował?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon z ich strony od czasu wysłania wypowiedzenia i propozycja Super Premium za 119 zł. Pan konsultant powiedział, że nic mniej nie będzie kosztować i nie mam na co liczyć.
Umowa do końca roku, wypowiedzenie wysłane w połowie października. Aktualnie Extra+, 8x C+ i Eleven za 116 zł.

Nie rozumiem ich już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...