Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Mam do Was ogromną prośbę, chodzi o to że dziś przedłużyłem umowę i wybraną ofertę otrzymałem na maila do zaakceptowania i właśnie zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie o co chodzi z tą kwotą 76,99 która jest w "Wybranych promocjach"? Czy to czasem nie jest opłata za Canal+x6 poza promocją ?

1e775c98303e5299med.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elkanguro po złożeniu wypowiedzenia, możesz dostać ofertę na Comfort+ za 22,50 PLN w umowie na 15 miesięcy lub 24 miesiące (ze zgodami marketingowymi). Nie znam ceny pakietu po przejściu umowy na czas nieokreślony.

 

Cześć! Obecnie korzystam z promocji Comfort+ za 29,99 i mam wykupione Eleveny za 15,90. Umowa do końca sierpnia. Dotychczas chcieli mi wciskać C+ żeby móc korzystać z Elevenów. Teraz dostałem propozycję Comfort+ za 34,99 ze zgodami marketingowymi na 24m i potem 38,99 w okresie nieoznaczonym i do tego Eleveny za 11,90 na 12m oraz taka sama cena od 13 miesiąca.

...


@Siemanko cena 76,99 jest gdy umowa przejdzie na czas nieokreślony po 24 miesiącach.

 

Siemanko

Mam do Was ogromną prośbę, chodzi o to że dziś przedłużyłem umowę i wybraną ofertę otrzymałem na maila do zaakceptowania i właśnie zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie o co chodzi z tą kwotą 76,99 która jest w "Wybranych promocjach"? Czy to czasem nie jest opłata za Canal+x6 poza promocją ?

 

Edytowane przez jaski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wątpię, bo nc+ od dawna różnicuje ceny za pakiety dla poszczególnych klientów. Drożej jest dla tych co teraz płacą dużo i taniej dla tych co płacą mniej. Zupełnie inaczej jak w CP gdzie opcjonalne pakiety są taniej gdy mamy pakiety droższe. Nie zamierzam się o nic prosić. Oczywiście na przełomie lipca i sierpnia zadzwonię, zapytam o HBO GO za 5zł ale jak zostanę arogancko potraktowany i się okaże, że może taka promocja jest ale nie dla mnie, to przy kolejnym przedłużeniu umowy, o ile takie nastąpi, wyłączę wszystkie opcje dodatkowe, obniży się moja średnia miesięczna rachunku i korzystne oferty same wskoczą do ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem goły E+, wypowiedziałem umowę, która kończy mi się z końcem miesiąca. Płaciłem dotychczas 64,99 wliczając najem dekodera. Ostatnio babka oferowała mi 54,99 i powiedziała, że niżej nie zejdą. Mogę już myśleć o zdawaniu dekodera. 

 

Dzisiaj dostałem ofertę na E+, HBO na 6m, kino świat wliczając najem dekodera wifi za 49,99zł.

 

Także udało się coś ugrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Obecnie korzystam z promocji Comfort+ za 29,99 i mam wykupione Eleveny za 15,90. Umowa do końca sierpnia. Dotychczas chcieli mi wciskać C+ żeby móc korzystać z Elevenów. Teraz dostałem propozycję Comfort+ za 34,99 ze zgodami marketingowymi na 24m i potem 38,99 w okresie nieoznaczonym i do tego Eleveny za 11,90 na 12m oraz taka sama cena od 13 miesiąca.

 

Moje pytania do Was:

1) czy jest możliwość takich cen w umowie na 15m-cy?

2) czy jest jeszcze możliwość otrzymać Comfort+ w cenie 29,99?

Od konsultanta miałem odpowiedzi negatywne.

 

Ofertę mam do zaakceptowania do jutra.

Otrzymasz go nawet za 22,5 jak wyłączysz eleven. Czyli odłączsz eleven w lipcu, w sierpniu otrzymujesz w najgorszym razie comfort za 24,99 + eleven za 11,90.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym przedłuŻyć w najbliższym czasie umowę. Aktualnie posiadam pakiet extra+z Canal+ do tego mam opcje dodatkowe Eleven i HBO. W nowej umowie chcę zrezygnować z HBO, a zostawić pakiet extra+z C+ i Eleveny. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, ale wyśle na dniach. Umowa kończy  mi się z końcem września. Jak myślicie jaką mogę ugrać najniższą ofertę za ten pakiet ?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta standardowa jak masz MR od ITI i dekoder, bo jeśli po Cyfrze, to przepłcisz.

 

Trzy posty masz informację za ile można wyciągnąć pakiet extra z C+ na 15 lub 24m...

Nawet sobie trudu nie zadał czytać. Odpowiedź na tej samej stronie, co nie zmienia faktu, że jest pisane, wałkowane o tym prawie codziennie od ponad roku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio Extra+

Oferta z dzisiaj:

Extra + 6xCanal + HBO na 6 mc.

Na 15mc 72,- zł

Na 24mc 69,99 zł

Umowa wypowiedziana, do końca lipca

Coś jeszcze jest możliwe do ugrania, czy to max ?

Dziś, przy wyłączeniu plusa miesiąca, dostałem taka sama propozycję. Umowę mam do końca stycznia, wypowiedzenie nie wysłane. Pomarudziłem trochę o LM, zasugerowałem obniżkę albo Extra z C+ i HBO za 79,99 zł na całą umowę. Nie dostałem tego więc rozmowy przełożone do momentu wypowiedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w temacie nie za wiele się dzieje - w sumie nie dziwi mnie to, ale pokazuje również skalę utraty klientów przez nc+, ale do konkretów...

 

Moja obecna umowa do 31.12.2017 r. za pakiet Extra+ C+ (6) na cameleonach płacę 69,99 zł + 5 zł za najem wifi premiumboxa + 0 zł za najem boxa+

 

Mam nc+ głównie dla piłki nożnej, gdzie jak dobrze wiemy przez jakiś czas była dosłownie cała europejska piłka nożna. Później nastąpiła utrata praw na rzecz eleven, ale jakoś to przebolałem - i tak oglądałem głównie Premiership i LM, eleven brałem w opcji włącz/wyłacz raz na jakiś czas - to mi wystarczało. Teraz jednak nie jestem w stanie pogodzić się z utratą praw do LM. Od dłuższego czasu obserwuję co się dzieje i spokojnie czekałem z wysłaniem wypowiedzenia, ponieważ nie jestem jeszcze pewny na jakich zasadach i czy w ogóle będę chciał kontynuować umowę z nc+. Na tą chwilę stwierdziłem, że jeżeli nie obniżą ceny za paczkę C+ (szanse z tego co czytam zerowe) to z niej rezygnuje.

 

Ku mojemu zdziwieniu (nigdy nie dzwonili tak wcześnie) od kilku dni próbują się ze mną skontaktować konsultanci nc+, kilkukrotnie nie odbierałem bo akurat nie mogłem rozmawiać, ale wczoraj miałem chwilę i z ciekawości odebrałem. Pan stwierdził, że niedługo kończy się moja umowa i czy chciałbym o niej porozmawiać. Wylałem trochę swoich żali o kolejnej utracie praw, ale w odpowiedzi usłyszałem, że "wg jego wiedzy większość meczów ligi mistrzów będzie w otwartym polsacie, więc w sumie nic się nie stało, a ponadto oni pozyskali prawa do ligi mistrzów siatkarzy"... Włos mi się na głowie zjeżył i wiedziałem, że ta rozmowa jest bezcelowa, podobne wnioski chyba wysnuł konsultant bo po chwili przestał w ogóle nawijać, więc się rozłączyłem.

 

Teraz pytania do Was koledzy:

1. Czy jest szansa przedłużenia umowy bez paczki C+, powiedzmy na Comfort + za 22,50 zł? Czy będą w stanie pogodzić się z tak dużą obniżką mojego abonamentu?

2. Czy jest szansa zredukować do 0 zł opłatę za Wifi Premiumboxa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższe to raczej pytania z półki "egzystencjonalne".

Nawet najzacniejszy znawca nie określi wyniku zdarzeń bo one wyłącznie w sferze dobrej/złej woli nc+.

Wyglada na to, ze Kolega nieco zdegustowany paytv z racji ekonomicznej i to zrozumiałe ale za tym powinny pójść kroki reformatorskie. Odwazne kroki.

1. po co dzierzawa dekodera z cameleonami. Nie lepiej kupić własny za 80 zł i po 2 latach sprzedać za 50? Pomijam inne zalety takiego rozwiazania.

2. determinacja w negocjacjach  z rezygnacją włacznie w razie nie uzyskania ceny w okolicy zakładanej. Na zasadzie wóz albo przewóz. Praktyka pokazuje, że nc+ moze pojść na ręke i zjechać z ceną dla pojedynczych klientów.

Sama przedłuzałam Comfort z bonusami za 14,99 gdy w tym czasie   najnizszą znaną była 19,99 a sugerowaną 22,50.

3. skorzystanie z opcji promocyjnej np. dopłaty przez bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższe to raczej pytania z półki "egzystencjonalne".

Nawet najzacniejszy znawca nie określi wyniku zdarzeń bo one wyłącznie w sferze dobrej/złej woli nc+.

Wyglada na to, ze Kolega nieco zdegustowany paytv z racji ekonomicznej i to zrozumiałe ale za tym powinny pójść kroki reformatorskie. Odwazne kroki.

1. po co dzierzawa dekodera z cameleonami. Nie lepiej kupić własny za 80 zł i po 2 latach sprzedać za 50? Pomijam inne zalety takiego rozwiazania.

2. determinacja w negocjacjach  z rezygnacją włacznie w razie nie uzyskania ceny w okolicy zakładanej. Na zasadzie wóz albo przewóz. Praktyka pokazuje, że nc+ moze pojść na ręke i zjechać z ceną dla pojedynczych klientów.

Sama przedłuzałam Comfort z bonusami za 14,99 gdy w tym czasie   najnizszą znaną była 19,99 a sugerowaną 22,50.

3. skorzystanie z opcji promocyjnej np. dopłaty przez bank.

Dzięki za odpowiedź, nawet bardzo zdegustowany niestety...

Rozumiem wszystko co do mnie piszesz tylko wskaż mi dekoder za 80 zł, który będzie w stanie nagrać mi film, który leci w czasie gdy jestem w pracy, żebym mógł go później spokojnie obejrzeć  :>

Poza tym czy pytanie czy udało się komuś "bardzo obniżyć abonament" albo "czy można znieść opłatę za deka" jest egzsystencjalne?  :mrgreen:

 

@Marek No nie wiem czy taki brak konsekwencji. LM i Liga europy jak słusznie zauważyłeś jest jeszcze do końca sezonu 2017/2018 z tym, że ja mam umowę do końca br więc wszystkie mecze grupowe zdążę obejrzeć, w 2018 pozostanie "tylko" faza pucharowa. Ekstraklasa mnie nie interesuje. A sama premier league to troszkę za mało moim zdaniem, żeby płacić 75 zł miesięcznie... 

Edytowane przez mariusz5891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym czy pytanie czy udało się komuś "bardzo obniżyć abonament" albo "czy można znieść opłatę za deka" jest egzsystencjalne? :mrgreen:

 

U mnie wygląda to tak, że obecnie mam umowę na Extra+ z C+x8 w cenie 79,99zl. Umowa kończy mi się w sierpniu. Tez juz kilkakrotnie pytałem o zejście do samego Comfort+ to zawsze otrzymywalem propozycje 39,90zł na 24 miesiące. Jeden konsultant stwierdził, że taniej nie dostanę za ten pakiet, bo chcę zejść z wysokiego pakietu.

 

Ktoś pisał, że już po rozwiązaniu umowy, zanosząc sprzęt do punktu można jeszcze uzyskać ciekawe promocje. Niższe od standardowych. Ale na ile to prawda to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do póki biec spróbujesz to się nie dowiesz. Raczej nie realne tak po prostu zejść z E+ z C+ na Comfort na 22,50.

 

@szmaria. Niestety kolega @mariusz5891 zrobił duży błąd, bo wziął P.boxa i niestety musi się już z nim kisić, bo nc już nie pozostawia samych kart. Wyjątkiem są tylko Ci co mają własny sprzęt. Tak więc nie widzę sensu aby doradzać dalej jaki ma sprzęt wziąć z wolnego rynku. Chciał dekoder wypas, to ma, ale tylko szkoda kasy na ten szrot wykładać. :-D

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, nawet bardzo zdegustowany niestety...

Rozumiem wszystko co do mnie piszesz tylko wskaż mi dekoder za 80 zł, który będzie w stanie nagrać mi film, który leci w czasie gdy jestem w pracy, żebym mógł go później spokojnie obejrzeć  :>

Poza tym czy pytanie czy udało się komuś "bardzo obniżyć abonament" albo "czy można znieść opłatę za deka" jest egzsystencjalne?  :mrgreen:

 

@Marek No nie wiem czy taki brak konsekwencji. LM i Liga europy jak słusznie zauważyłeś jest jeszcze do końca sezonu 2017/2018 z tym, że ja mam umowę do końca br więc wszystkie mecze grupowe zdążę obejrzeć, w 2018 pozostanie "tylko" faza pucharowa. Ekstraklasa mnie nie interesuje. A sama premier league to troszkę za mało moim zdaniem, żeby płacić 75 zł miesięcznie... 

Jest szansa zejść na pakiet Comfort+ w cenie 22,50 zł, dopiero jak wygaśnie umowa. Trzeba w tym celu udać się do punktu sprzedaży, aby wznowić umowę przedłużając na te właśnie warunki promocyjne. Można też spróbować na infolinii po wygaśnięciu umowy.

Tylko trzeba pamiętać, aby nie zapomnieć złożyć wypowiedzenia umowy!

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @ircios . Z Twych celnych rad skorzystało juz wielu. W sprawie technicznej masz rację (zaszłosci za, które dziś trzeba cierpieć). jednak frustracja nie pomoże. troszkę zaangazowania i da się wyjść z opresji. Niemniej uwazam:  gdybyś miał 2 camele (w jakiejkolwiek konfiguracji sprzetowej) na pewno nie przyszłoby ci do głowy robić problem z powodu ceny pakietu.

Ja dodam, ze znany bank chce dołożyć po 240 zł do abonamentu za smiesznie skonstruowane wymogi (opłacić abonament z konta i kupić 3 sniadania kartą z rachunku)..Takie szanse daje nam nc+.

Nie tylko łaska DUK to droga do ekonomiczniejszej formy Umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...