Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pawel6666 napisał:

Witam Mam do was pytanie. 

Mam pakiet ekstra i dobrałem we wrześniu Netfix jako dopełnienie. We wrześniu rachunek miałem za 44.99 bo Netfix jest za 0 zł. Od października będę płacił 44.99 plus 38 za Netfix.  Dzwonili dzisiaj i proponowali pakiet optimum Netfix z canal wszystko za 72.99 i jeśli się zdecyduję na tą propozycję na początku października to ile będę miał rachunek za października bo będzie miesiąc nie pełny. I drugie pytanie czy można dostać w gratisie dopełnienie do pakietu ekstra na miesiąc lub 2.

Proszę o radę 

Pozdrawiam 

Jeżeli ta oferta będzie dostępna w październiku i się na nią zdecydujesz to według mnie w październiku zapłacisz 44,99 + 38. Bo oferta z września już dzisiaj obowiązuje i pełnym miesiącem jej korzystania będzie październik, a od listopada 72,99zł. 

 

Co do Extra+ to możesz zapytać, ale ta opcja jest oferowana gratisowo raczej tylko przy przedłużeniu. Można też dostać w opcji włącz-wyłącz za 15zł, czyli średnio 7,50zł miesięcznie albo na stałe za dodatkowe 10zł. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Lukasz84_84 napisał:

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie sprzętu. A mianowicie od wielu lat mam multiroom na 2 Cameleonach. Przez wiele lat miałem Fergusony, jednak po tym jak poznikały kanały, to musiałem wyciągnąć z szafy dzierżawionego Pace 500 i drugiego takiego samego dokupiłem na własność i było ok. Niestety na 2 miesiące przed końcem umowy padł mi ten dzierżawiony dekoder, a w punkcie w moim mieście wymiana tylko na sparowany i zwrot Cameleona. Czy jest szansa wogole wyciągnąć od Cyfry jakiś dekoder do Cameleona przy przedłużaniu umowy? Jeśli nie to na jakim sprzęcie działają wam wasze Cameleony, bo zastanawiam się czy warto mi w cos zainwestować, bo umowa do końca listopada... 

 

Nie wiem po co Ci Cameleon. Jak tak Ci się podoba ta karta to zrób ksero o oklej sobie Caymana. Cameleony idą na odstrzał.  Tak samo jak MR po C+.  Niestety musisz wymienić na Wifipremiumbox lub 4k, o ile to dekoder główny., bo jak dodatkowy to na WiFibox.(wraz z kartą)

 

 

15 godzin temu, malecky napisał:

Widzę, że kolejny raz straszysz tym, co będzie za dwa lata, to trochę rozjaśnię sytuację. Z umowy którą ja podpisałem jasno wynika:

extra c+ wraz z MP 24M:

okres oznaczony: 25zł

okres nieoznaczony: 34zł nadal z MP

tak więc w najgorszym przypadku 9zł drożej, ale sądzę, że przedłużą na tych samych warunkach na kolejny okres oznaczony bo inaczej im baza klientów sporo spadnie.

Nikogo nie straszę. To co teraz masz zapisane to mało ważne jest, bo za 2 lata będzie inaczej.  Stracą klientów? Może kilku łącznie z Tobą. Operator nie pozwoli, aby ktoś wiecznie miał drugi abonament za śmieszne pieniądze.  A dlaczego? Bo wie dokładnie, że część tych tanich umów za,MR działa u rodziny lub u znajomych. A dla tych co nie kombinują i nie zgodzą się na droższą druga umowę,  pozostanie MR w sieci. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Nikogo nie straszę. To co teraz masz zapisane to mało ważne jest, bo za 2 lata będzie inaczej.  Stracą klientów? Może kilku łącznie z Tobą. Operator nie pozwoli, aby ktoś wiecznie miał drugi abonament za śmieszne pieniądze.  A dlaczego? Bo wie dokładnie, że część tych tanich umów za,MR działa u rodziny lub u znajomych. A dla tych co nie kombinują i nie zgodzą się na droższą druga umowę,  pozostanie MR w sieci. 

@ircios Druga umowa na tych specjalnych warunkach dedykowana jest przez CANAL+ dla Abonentów, którzy korzystali do tej pory z umowy z Multiroomem post Cyfra+ w dwóch różnych lokalizacjach. W nazwie regulaminu promocji jest skrót "MH", który oznacza MultiHouse. Umowa dodatkowa na specjalnych warunkach jest ściśle powiązana z główną. Zgodnie z zapisami regulaminu promocji cesję umowy można dokonać tylko i wyłącznie dwóch umów na raz, a rozwiązanie głównej powoduje to, że operator może rozwiązać umowę dodatkową.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych umów pojawiła się opcja wzięcia jako jako dekoder multiroom Wifibox+ Premium lub 4K Ultrabox odpowiednio za 10 i 15 zł miesięcznie, oba chyba bez dysku.
Ciekawe jak z ofertami na przedłużenie może ktoś przy okazji potwierdzi.
+ Aktywacja WiFipremiumboxa 0zł, Ultrabox 4k 99 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukx95

Zgadza się. Lecz to nie znaczy, że taki stan rzeczy będzie za 2 lata, że prawie za free będą rozdawać. ;-)

 

@piotr77sat

W końcu dobra zmiana.  Może też takie rozwiązanie zaproponują byłym Cyfrowiczom z MR niezależnym.

 

@A&G Jak dla mnie ok

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem taka oferte:

 

Extra+

Canal+ (10) 

Canal+4k 

Wymiana modułu CI na Ultrabox 4k z dyskiem 

Wifibox+ do multiroom 1 dekoder

History1/ History2

HBO 2mc za darmo potem 25zl z mozliwoscia wylaczenia

umowa na 15 mc

82.88

 

Dobra zła? trudno powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Warto brać wifi premium czy odrazu ultrabox moim domownikom wszystko jedno czy oglądają w 4k czy w full hd :D trudno mi w to uwierzyć ale tak mają :D

4k...

 

@garyja bym nie oddawał modułu, ale skoro zależy Ci na MR to się wstrzymaj. Właśnie do MR zaczęli nowym dawać Wifipremiumbox lub 4k, zamiast tego paskudztwa Wifiszrot. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

Umowa do końca listopada. MR po cyfrze z 2 cameleonami. Teraz superpremium z HBO GO za 105 zl/mies.

Jestem w grupie do rozbicia na 2 umowy.

Propozycja Superpremium 4K (i mistrzowską piłką) z ultraboxem i dyskiem 1TB za 120 zl  oraz extra +canal+ mistrzowska piłka z wi fi premium box za 25 zł, razem 145 zl.

W ofercie zbiorczej jest superpermium 4k za 110 zł u mnie w propozycji 120.

 

W sumie te 2 umowy to tylko chyba po to żeby wyrwać kasę. Jeśli wezmę box-a 4K to za 90 zł/mies. (za pełny pakiet) są 3 streamingi niezależne od lokalizacji (1 w box-ie) i 2 w aplikacjach w smart TV.

 

Wypowiedzenie dziś złożone. Jest szansa coś urwać z tej ceny? Na przykład 110+25?

Ktoś ma jakieś doświadczenie?

 

 

Edytowane przez ainsztain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, gary napisał:

Dostalem taka oferte:

 

Extra+

Canal+ (10) 

Canal+4k 

Wymiana modułu CI na Ultrabox 4k z dyskiem 

Wifibox+ do multiroom 1 dekoder

History1/ History2

HBO 2mc za darmo potem 25zl z mozliwoscia wylaczenia

umowa na 15 mc

82.88

 

Dobra zła? trudno powiedziec

Sam chciałeś wymienić moduł na dekoder czy tylko taka opcja wchodziła przy kolejnej umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2021 o 16:29, gwiazdorek napisał:

witam,

 

posiadam umowę do końca października, złożone wypowiedzenie.

 

W chwili obecnej mam pakiet superpremium 4k

z mistorzwską piłką

z elevenami

z dekoderem 4k

 

miesiecznie placę 115 zł

 

Za ile jestem w stanie wyrwac to samo bez 4k teraz?? 

 

Ewentualnie chciałbym złożyc pakiet w którym mialbym canal +, eleveny, mistrzowską piłkę, eurosporty oraz netflix.

 

Proszę o radę co mogę osiągnąć?

 

Czy mogę do nich  zadzwonić, i sciemniająć powiedzieć ze akceptuje złożoną mi ostatią ofertę i przytoczyć warunki które są tutaj na forum?

Zadzwoniłem sam, jednak nie było nawet o czym gadać. To samo mogą dać tylko drożej o 5 zł. Brak możliwości zejścia na niższe pakiety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, gary napisał:

Dostalem taka oferte:

 

Extra+

Canal+ (10) 

Canal+4k 

Wymiana modułu CI na Ultrabox 4k z dyskiem 

Wifibox+ do multiroom 1 dekoder

History1/ History2

HBO 2mc za darmo potem 25zl z mozliwoscia wylaczenia

umowa na 15 mc

82.88

 

Dobra zła? trudno powiedziec

Do tej pory Extra+ z Canal+ za 79,99zł. Umowa do końca roku

Wypowiedzenie złożone w lipcu.

Dotychczas jedna oferta na przedłużenie na obecnych warunkach bez żadnych zmian. 

 

Teraz zgodnie z poradą @Faxe_86 ( swoją drogą dzięki :)sam zaproponowałem takie warunki poprzez panel klienta, zadzwonili i dogadaliśmy się od razu.

Extra+ 44,99

Canal+ (10) 19,90

Ultrabox 4k z dyskiem 0zł

HBO 5mc za darmo potem 25zł z możliwością wyłączenia.

umowa na 24mc 64,89zł

 

Nie pytałem o inne programy/usługi, ponieważ nie są mi one potrzebne.

Umowa na 15mc byłaby o 5zł droższa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.09. Wypowiedzenie złożone. Do teraz: pakiet Comfort+ 22,50, Dopełnienie do Extra+ 10 zł, pakiet 11xC+ 25 zł. Dekoder Pace PVR plus Multiroom (2 Cameleony) bez opłat. Razem 57,50 zł.

Umowa a w zasadzie już 2 umowy przedłużone na następujących warunkach:

- 1 umowa: pakiet Entry+ 9,99 wymiana dekodera Pace z kartą Cameleon na moduł CAM CI+ ECP, aktywacja 0 zł

- 2 umowa: pakiet Extra+, 11xC+, Mistrzowska Piłka, moduł CAM CI+ ECP za 25 zł, aktywacja 0 zł.

Razem 34,99 zł za 2 umowy. Możliwość dokupienia kanału C+4K za 10 zł po podpisaniu 2 umowy, która zostanie wysłana kurierem. Wielkie podziękowania dla @lukx95 za wsparcie i nacisk na decyzje podejmowane w PC+ w zakresie udostępnienia modułów CAM.

Edytowane przez markar
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...