Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ircios napisał:

Oczywiście.  Aktywacja za 0 przy przedłużaniu.

Jest szansa przy przedłużaniu umowy na Nowy Comfort dobrać multiroom za 5zł/mc?

Z przypiętego tematu wynika że tak, ale nie wiem czy dotyczy to dobrania nowego multiroomu, czy kontynuacji.

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pepe40 napisał:

Umowa kończy mi się z końcem tego roku. W strefie C+ mam propozycję na nowy comfort za 22,50. Dobra oferta, ale przy próbie przedłużenia umowy liczy mi za dekoder 4k 30 PLN. Teraz płacę za niego 15 PLN. ..

Zgadza się.Ewentualnego multiroomu tez nie rabatuje chociaż zakładki multiroom i dekoder są w systemie widoczne.Tyle, że pomijane :D

Na poprzednim przedłużeniu tez tak miałem, więc chcąc nie chcąc trzeba przedłużać z Konsultantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, connor07 napisał:

Schodził ktoś ostatnio z Superpremium+ na Extra+, Canal+ i HBO+GO? Bo mi to proponują za 104,99, za sam pakiet Extra chcą 59,99.

Mi proponują od miesiąca to samo z C+ 4K i dekoderem 4K za 0zl. Wyp. kończy się 31 lipca.

Edytowane przez DżejZeee
Uzupelnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za sam pakiet C+ na czas nieoznaczony?

Jeśli Extra jest na nieoznaczony to czy można do niego dobrać pakiet C+ lub HBO np. na 24mc? Ile w takim przypadku takie pakiety mogą kosztować? C+ 30zł? HBO z HBO Go 25?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, czerstwy napisał:

Jak  chcesz  dobrać opcje na czas określony  jak nie masz umowy na czas  nieokreślony??

Jeśli zrezygnuję z glownej umowy na Extra, na czas nieokreślony to za pakiety, które były dobrane na czas określony zapłacę za ewentualnie pozostały okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja: Comfort 22,5, Canal+ (10) 25 zł, Dopełnienie do Extra na 2mc, Dekoder 4K z dyskiem 5 zł.

Obecnie mam to samo, tylko, że posiadam dekoder WifiBox za 2 zł.

Pani dzwoniła do mnie 1,5 tyg temu i oznajmiła, że w ostatnim miesiącu trwania umowy będzie możliwy dekoder 4k bez dysku za 0 zł.

Czy jest to możliwe, że dekoder będzie bezpłatny czy brać to co proponują obecnie?

Edytowane przez rotter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Umowa do końca września i już w piątek pierwszy telefon od konsultanta z C+ z propozycja przedłużenia umowy. W tej chwili mam :

 Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem WiFi Premiumbox+ ( w sumie 4 dekodery ) płacę 134,98

Nowa propozycja to :

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł

Wybrane promocje
Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów,
HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów


Czas trwania umowy(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies.


KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 142,88  zł

Proszę o informacje od szanownych kolegów co i ile można ugrać Extra (najlepiej ile rabatu). Pani mnie przekonywała dodatkami ( Cinemax , Filmbox , Nat Geo Play, Paramount Play oraz H2 i History).

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Proszę Was o info czy Extra, Canal+ (10), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł na 5 m, Fox Play, Nat Geo Play, Multiroom Standard, wymiana WiFiPremiumBox na UltraBox 4k z dyskiem 1TB za 0 zł bez aktywacji - całość za 84,99 zł to dobra oferta? 
Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej złożonej propozycji, która była bardzo słaba (uboższa oferta w cenie ponad 20 zł droższej niż teraz), czym prędzej poszedłem złożyć wypowiedzenie. Już jestem po pierwszym telefonie po wypowiedzeniu i widzę że tym razem chyba się nie dogadamy. Padła co prawda propozycja Superpremium+ 4K za 109,99 ale już nie mają dla mnie Man Packa za 5zł jak przy ostatnim przedłużaniu umowy no i 15zł czynszu za dekoder 4K nie chcą odpuścić. Przecież już dwa lata za niego płaciłem, a nowi klienci dostają go od razu za 0zł. Dziwił mnie ten opór z czynszem, zwłaszcza, że jestem zainteresowany poszerzeniem oferty o dodatkowy multiroom za kolejne 10zł oraz Netflix. Sumarycznie będzie więc i tak sporo więcej niż teraz płacę. Ale mój warunek to obniżenie czynszu do 0zł. Zostało mi już mniej niż 3 mies. do końca. Co myślicie? Aha no i mam pytanie czy ten Netflix za 43zł to wersja na 2 czy 4 osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślimy, że blisko 3 miesiące do końca umowy, to bardzo dużo czasu. A czy uda się zejść z opłatami za dekoder 4k z 15zł na 0zł? Może być ciężko, ale trzeba próbować. Osobiście też schodziłem z opłatą za deka półtora roku temu i udało mi się wynegocjować jedynie zejście o 5zł (15zł - > 10zł). A że miałem kanał C+4k za 0zł, to stwierdziłem że 10zł w sumie za te 2 rzeczy jest akceptowalne (półtora roku temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...