Jump to content

MikaaaPika

Users
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About MikaaaPika

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 07/13/1975

Informacje o profilu

 • Gender
  Kobieta
 • Location
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Umowa przedłużona.Sama zadzwoniłam na krakowski DUK.Dostałam to co chciałam od razu ,beż żadnej łaski.Optimum + 24,99 zł, Wymiana Pace Pvr na 4K z dyskiem 1 Tb za 5 zł/m 0 zł za aktywację,Dekoder już działa,MR po cyfrze,w opcjach dodatkowych dostałam filmbox na 24 m za 0 zł, Hbo i Cinemax na 5m 0 zł z możliwością wyłączenia. W opcjach dodatkowych pojawiło się dopełnienie do Extra+ za 10 zł, w prognozach jest 39,99zł
 2. Jaka jest cena za pakiet Optimum+ dla obecnych klientów przedłużających umowę?(24,99 cena i Ica,taniej się da)
 3. Na tym Tv lepiej jest zainstalować kodi z opcją ncgo ,gdzie kanały działają w miarę ok niż usługę C+ z ograniczoną ilością kanałów.
 4. Ty tak serio?Jak ma nie działać? Android to Android... Czy telefon, czy nVidia. Działa i to bardzo dobrze.
 5. Nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz, na Shieldzie instaluje się kodi i dodatek ncgo .Po wpisaniu swoich danych masz dostęp tylko do kanałów które masz w pakiecie.
 6. Czy staniały czy nie ,ludzie pewnie wyłączają pakiet ,oprócz angielskiej co ogląda mąż czy jednego niemieckiej,dwóch seriali co oglądam ja,szczerze nie ma tam kompletnie nic.
 7. Oferują z nr 222704340 paczkę C+(6) za 20 zł.Jest chyba jakaś oferta promocyjna, bo w Upc też proponują niższą cenę. Jeśli nie masz zaznaczonej ostatniej opcji w zgodach to nigdy nie zadzwonią.
 8. W nowym Comfort jest 31 kanałów nie gwarantowanych(same śmieci),jak dla mnie to mogą dać 75 kanałów a resztę od razu wyłączyć.
 9. @Waldemar Szmyt W jakim Ty świecie żyjesz?Kiedyś C+ kosztował ile ,teraz 25 zł .Za to mają opłacić extraklape, kupić prawa i licencje.
 10. @rotter Dają dekoder 4 k bez dysku za 0zł ,tylko się dowiedz ,czy nie dadzą Ci aktywacji,bo lubią na tym doić klientów.
 11. Tylko patrzcie jak wymieniacie,teść wymienił ostatnio pace na 4 k(5 zł 0 za aktywację), kartę dostał nową ale pracownik przypisał mu ją do Pace(podobno w systemie miał tylko możliwość przypisania do dekodera Pace) i od środy do dziś technicy nie potrafią tego odkręcić.(Na potwierdzeniu zdania karty widnieje ,że nowa karta przypisana do dekodera Pace)
 12. Wymieniają z palca,od razu dostałam nowy ,fabrycznie zamknięty. Sieć zrywa Ci na Wi-Fi 5 GHz?
 13. Glupie pytanie,a czy sformatowałeś dysk, jak o to zapytał? Nie zawsze to wyskakuje, ale u mnie przedtem też nie chciał nagrywać.
×
×
 • Create New...