Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon do nc 1.08 . Chciałem C+ w dobrej cenie. Dostałem ofertę przedłużeniową na 7 m. przed końcem obecnej umowy do drugiej umowy na Comfort z paczką C+. Comfort 19,90 i Paczka C+ za 25 zł do ostatniego lutego 2021 :grin: .

Ty to jesteś w czepku normalnie urodzony ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe to nie będzie, bo będą Ci wmawiać, że się nie da i takie tam... Podstawa to złożenie wypowiedzenia, później jasno musisz określić co chcesz i za ile. Czekać i jeszcze raz czekać... Może być tak, że dogadasz się szybko, do końca września albo dopiero po wygaśnięciu umowy... Różnie to niestety bywa. 

 

Stawki na Start+ - 9.99 zł / 14.99 zł / 19.99 zł. 

 

O Canal+ walcz od razu przy przedłużeniu. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składana oferta wychodzi taniej. Typowy pakiet Start+Canal+(6) można otrzymać za 54,90zł.

Przedłużyłem oferte: comfort+ 22,50/24mc 11sports 7,95/12mc potem 15,95 bez zobowiązania i do tego canal+ 8 kanałów za 30zł bez zobowiązania (do końca listopada za 0zł) oraz HBO z HBO go za 25zł bez zobowiązania (do końca października gratis) więc comfort z c+ i 11 sports wyjdzie razem 60,45zł a z HBO 85,45zł. Umowę mam w wynajmowanym mieszkaniu, więc jeżeli lokatorzy nie będą chcieli to mogę wyłączyć wszystkie płatne opcje i zostać z samym comfort plus za 22,50. Do tego pace pvr za 0zł. Karta cameleon.

 

W maju orzedłużałem drugą umowę dla siebie z multiroom cameleon, super premium z filmbox, pace pvr, mooltiroom cameleon i HBO go w cenie 110zł.

Edytowane przez spiotr123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zejścia z pakietu Extra, 8xC+ do pakietu Start, 6xC+? Jeżeli tak, jak najtaniej to zrobić? Spróbować podpisać tylko Start, a później rozmawiać o C+ za 25zł, czy od razu przy przedłużaniu umowy? Umowa do końca września.

 

Miałem podobną ofertę (jeszcze eleveny) były trzy lub cztery telefony i zawsze mówiłem to samo "interesuje mnie tylko start i canal+" no i dostałem Start+ (19,99) i Canal+ x8 (25zł/6 m-cy)

 

 

Obecnie można też dostać opcję Canal+ x8 na 12 m-cy w cenie 25 zł

Edytowane przez sztywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś proszę, czy warto skorzystać z propozycji wymiany sagemcoma na wifiboxa?

Te pierwsze mam dwa za 0 zł w MR, a za WiFi chcą 2 zł do abonamentu.

No i najważniejsza kwestia, czy wymiana zwiększa groźbę sparowania karty z dekoderem?

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Obecnie mam:

 

Extra+C+ ( :cool: za 79,99, HBO 0zł/24, MR na cameleonach, 2xPace, w trakcie umowy dołożyłem sobie HBOgo za 5 zł. Suma: 84,99.

Umowa 1/2019

 

Mam takie pytanie: czy komuś kto ma ten multiroom udało się wymienić dekoder główny na jakiś lepszy bez przechodzenia na mr wiązany? Ten pace to trochę zamula i chętnie bym się go pozbył, ale w punkcie mi mówili że mogę wziąć tylko 4k, a to wiadomo z czym się wiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam koniec umowy za miesiąc, obecnie płacę 130 zł, chciałbym w swoim pakiecie podmienić pakiet Filmbox na Eleven a resztę chciałbym zostawić bez zmian. Moim warunkiem jest wymiana wysłużonego Turbo na Ultraboxa i zachowanie Ligi Mistrzów do końca sezonu. Chciałbym zmieścić się w granicach 140 zł. Myślicie że da się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jupiter mając w umowie na stałe C+ masz na pewno LM i raczej za darmo przez rok a potem się zobaczy (czy przedłużą umowę z Polsatem). Co do wymiany na Ultra mając mr, to niestety będzie to kosztowne (zdanie obecnego mr i wzięcie nowego a to będzie wiązało się z opłatami aktywacyjnymi) i będzie wiązało się z dodatkową opłatą co miesiąc od 10-15zł. Dodatkowo jeśli będziesz chciał oglądać treści UHD, no to kolejne 10zł. Nie wiem czy NC+ tak łatwo pójdzie Ci na rękę żeby wyrobić się w 140zł aczkolwiek jest to jak najbardziej możliwe Superpremium 99,99zł + MP za 5zł + Eleven za 7,95 do 11,90zł + HBO GO 5zł + dekoder 10zł + mr 10zł. Tak więc teoretycznie da radę lub trochę przekroczysz ale oczywiście bez kontentu UHD. Ten kosztuje ekstra 10zł ;).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tresor, masz swój egzemplarz wypowiedzenia? Składaj reklamację na APS ;)

 

Wypowiedzenie zadziałało i wyłączyli mi sygnał dwa dni temu. Zadzwoniłem w piątek na Kraków i zaproponowali mi Comfort + 6C na 6 miesięcy za 47.50 umowa 24 miesięcy lub 52.50 na 15 miesięcy. Canaly po 6 miesiącach za 40 zł :(  Nie pytałem o LM. Jest szansa ze dorzucą? Jutro mają dzwonić z rana.

Cos mogę jeszcze ugrać czy brać na te 15 miesięcy?

Edytowane przez Barti
Treści swojego postu nie zamieszczamy w obszarze cytowania treści innego postu, tylko pod nim. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed końcem tych 6 miesięcy z Canal+ za 25 zł zadzwoń i poproś o ofertę do końca umowy za 25zł a jest to możliwe o czym pisali ludzie na forum.,
Jutro zapytaj o ligę mistrzów bo sami z siebie nie dadzą a nawet jak Cię nie interesuje to informacja będzie przydatna dla innych.

Masz Comfort+ za 22,5zł i Canal+ za 25 zł na 6 miesięcy i co jeszcze chciałbyś ugrać?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...