Jump to content

spiotr123

Users
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About spiotr123

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

208 profile views
 1. Super sprzęt, działa szybko, dużo lepsza jakość obrazu niż przy starszych dekoderach. Wejście w XXI wiek.
 2. Tak, korzystam, nie miałem żadnego zaproszenia i CA zwraca mi co miesiąc 30zł. Warunek do spełnienia w poprzednim miesiącu: wpływ minimum 1000zł z konta którego posiadacz ma inne nazwisko i adres oraz min 1 płatność kartą/BLIK. O dekoderze 4k nie słyszałem.
 3. Moim zdaniem czekaj do końca umowy albo czekaj aż Ci zablokują kartę i wtedy walcz o wymianę reklamacyjną tak jak ja.
 4. Witam. Używam od kilku dni tego dekodera do multiroom. Udało mi się też kupić dysk który świetnie pracuje z tym sprzętem. Dobrze działa nagrywanie. Niestety podczas nagrywania nie można oglądać innego kanału niż nagrywany ale po tak podstawowym sprzęcie nie można się było spodziewać niczego więcej. Link do dysku: https://allegro.pl/oferta/nowy-dysk-zewnetrzny-pendrive-500gb-usb-3-0-8144787849?utm_source=notification&utm_medium=buyerCart&utm_campaign=transaction-notifications:buyerCart&snapshot=MjAxOS0wOC0xM1QxMDoxOTo1MS4zNDhaO2J1eWVyOzk5ZmVlMzgwNzk2YTMxOGIzODkyNTBmOGJkNGIyNjM0MGEyYzYxNDlkMTFjNTdiZGYxNzBhZmFhOTZmYmQ3MDk%3D napisze po tygodniu czy dekoder się nie zacina itd. Pierwsze wrażenia są niezłe. Jedyny minus że dysk się strasznie grzeje. Natomiast sam dekoder się zawiesza i trzeba go przynajmniej raz dziennie odłączyć od zasilania żeby się zrestartował. Wcześniej próbowałem dyski które miałem w domu i pendrivy. Dekoder pokazywał je jako zajęte i nic nie chciał nagrać. Jedynie na jakimś firmowym pendrive działał time-shifting ale bez nagrywania.
 5. Wymieniłem po 11 latach na 4k ultrahd. Mam drugi do sprzedania jak ktoś chce z softem 159i plus multiroom clone+
 6. Używam od poniedziałku. Super sprzęt. Szybki, nie zawiesza się, bardzo dobrze działa nc+go tv, nie muszę wreszcie włączać laptopa żeby wejść do canal+vod, hbo go czy filmbox live. Jedyny mankament to ten pilot z pikajacymi klawiszami i mega niewygodny. Do tego brudzi się niemiłosiernie. Piotr
 7. Tak. 4K Ultrabox plus wifibox+ z 2 Caymanami. Poprzednio miałem ultrahd+ z Cameleonem i własny multiroom, który dostałem w prezencie jeszcze od Cyfry+ - zestaw clone+ rozdzielający sygnał z Cameleona na 2 dekodery. W lipcu z uwagi na długi urlop wyłączyłem wszystkie opcje. Miałem tylko comfort+ za 22,50. W związku z blokadą karty wymieniono mi sprzęt, dodano multiroom i zmieniono ofertę na nową z nowym okresem zobowiązania. Zgodziłem się na poszerzenie pakietu o canal+. Dostałem gratis filmbox i oba dekodery na stałe. Płacę tylko za extra+ i canal+. Raczej w normalnych negocjacjach nie miałbym szans na taką ofertę. Dzisiaj odebrałem dysk 500gb do tego dekodera wifibox. Działa super tylko się strasznie grzeje. Najpierw go sformatowałem na fat32 na komputerze, po podłączeniu sformatował go dekoder. Zaczął działać time-shift bez nagrywania. Zrestartowałem dekoder i teraz wszystko działa. Oczywiście jak się coś nagrywa to nie da się oglądać innego kanału poza tym nagrywanym. Aby nagranie się zachowało musi być dłuższe niż 60 sekund. Jeżeli jest krótsze to nagranie automatycznie się kasuje. Link do dysku na allego: https://allegro.pl/oferta/nowy-dysk-zewnetrzny-pendrive-500gb-usb-3-0-8144787849?utm_source=notification&utm_medium=buyerCart&utm_campaign=transaction-notifications:buyerCart&snapshot=MjAxOS0wOC0xM1QxMDoxOTo1MS4zNDhaO2J1eWVyOzk5ZmVlMzgwNzk2YTMxOGIzODkyNTBmOGJkNGIyNjM0MGEyYzYxNDlkMTFjNTdiZGYxNzBhZmFhOTZmYmQ3MDk%3D Przyznam szczerze że teraz jak na drugim dekoderze jest timeshift i można coś nagrać to aż tak bardzo mi już moich pace nie brakuje a działają te dekodery znacznie szybciej plus jest dostęp do nc+go tv i nie muszę włączać komputera by zobaczyć c+vod albo hbo go.
 8. Witam, Przedłużyłem umowę na: 1. Pakiet extra+ z canal+ (10 kanałów) i filmbox 2. Bezpłatna wymiana karty Cameleon z dekoderem UltraHD+ w bezpłatnym użytkowaniu na 4K UltraHD+ plus multiroom z WifiBox+ bez opłat aktywacyjnych i abonamentu za oba dekodery Cena za wszystko: 57,50 / miesiąc przez 24 miesiące Po 24 miesiącach umowa na czas nieokreślony w cenie 61,50. Multiroom miał być za darmo przez 24 miesiące, konsultant się pomylił i jest za darmo do końca obowiązywania umowy (również przy umowie na czas nieokreślony). Oferta reklamacyjna - Camelon zamiast się sparować z dekoderem UltraHD+, zablokował się. Brak możliwości wymiany samej karty na nową - pojawiła się jakaś blokada w systemie. Trzeba było wymienić cały zestaw.
×
×
 • Create New...