Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios, a do tej oferty co pisał Kamilos2521 dobrać Eleveny  za połowę ceny (pisałeś wcześniej na forum),  da się na cały okres 24 miesięcy?  

A tak na marginesie, za ile można dostać same C+ z jakimkolwiek pakietem? Niestety oglądam piłkę nożna i chcę wziąć coś z Polsatu by była  LM.

Edytowane przez anonim69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po 2 latach :)

obecnie comfort z 6c+ i mr (35+30+10) do końca sierpnia. Na razie nie składałem wypowiedzenia.

Dzwoniono do mnie z krakowa skąd dostałem to samo co na moje nc+ (75 lub 70 z włączonymi wszystkimi zgodami)

 

Z ostatnich stron wynikało, że comfort może być za 22,50. Konsultant z którym rozmawiałem zarzekał się, że taniej niż 35pln nie będzie (taaaa ;) ). Czy wypowiedzenie spowoduje że 22,50 będzie dostępne? nawet u kierownika?

U mnie oferta za 22,50 jest dostępna z poziomu ICA (24 msc). Jest tylko dopisek, że uwzględnia zgody marketingowe (rabat 5zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios właśnie to nie za dekoder wymieniłem go 8 miesięcy temu miałem Pace i ten dostałem za 0 aktywacji i 0 opłaty miesięcznej trochę nakombinowalem się ale się udało. 3 konsultantów powiedziało to samo Extra 8 C+ to jest 79.99 teraz a za free HBO nie ma. Ewentualnie minimum 5zl za HBO muszą nie ma opcji i 84zl na 2 lata lub 79 i HBO na 6 miesięcy. Lub coś dadza na rok jakiś kanał jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR nie dadzą za Free. Choć możesz próbować.

 

Ircios właśnie to nie za dekoder wymieniłem go 8 miesięcy temu miałem Pace i ten dostałem za 0 aktywacji i 0 opłaty miesięcznej trochę nakombinowalem się ale się udało. 3 konsultantów powiedziało to samo Extra 8 C+ to jest 79.99 teraz a za free HBO nie ma. Ewentualnie minimum 5zl za HBO muszą nie ma opcji i 84zl na 2 lata lub 79 i HBO na 6 miesięcy. Lub coś dadza na rok jakiś kanał jeden.

To w takim razie można brać.

 

@anonim69.

11 możesz wziąć w systemie włącz wyłącz jeśli nie dostaniesz atrakcyjnej ceny.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam 5zl za HBO na 24m-sc to i tak niewielka kwota za 3 kanaly filmowe

 

W sumie tak 5zł za 3X HBO to mała opłata. Więc chyba się skuszę na tą ofertę. Do Polsatu nawet z ligą mistrzów jakoś średnio mi się chce iść. W sumie Analizowałem ich ofertę jedna tylko wchodzi w grę średnia 73,33zł. Dekoder 50zł opłata aktywacyjna. Ale nie ma tam HBO ani C+ jest Filmbox i Cinemax ( ale nic tam nie ma ) oraz Eleven i Liga Mistrzów tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie w przypadku, gdy nie aktywuję oferty/zrezygnuję z oferty otrzymanej na e-mail? Chciałem jak najniższym kosztem dostać C+ i Eleveny, więc zdecydowałem się na Start+, jednak lista kanałów w tym pakiecie podstawowym jest zbyt uboga. W związku z czym najchętniej podszedłbym do negocjacji raz jeszcze, o ile to w jakikolwiek sposób możliwe.

 

Nie wycofywałem również rezygnacji poprzez ICA. Cena za wyżej wspomniany pakiet ~64 zł średnio na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu przedłużyłem umowę na 24 miesiące i otrzymałem następującą ofertę :

- Pakiet Superpremium+  99,99 zł

- Eleven Sports  11,90 zł dla Abonentów (01/18)

- Filmbox Pack  5 zł

- Multi Man Pack  20 zł

- HBO GO  0 zł 2m i następnie  5zł

- SunDance HD  0 zł 6m

- Multiroom czyli dwie karty Cameleon

Pierwszy rachunek wynosi 136,89 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akslow, składałeś wypowiedzenie?

Jeszcze nie i nie wiem czy jest sens. Obecnie płace 15zł/msc za komfort+. Nie wiem czy idzie to utrzymać.

 

Według ICA: Koniec obecnego okresu minimalnego: 30-11-2018

Edytowane przez akslow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone i zarejestrowane w systemie.

Chciałem zjechać z obecnych opcji na czysty Comfort, ale oczywiście nie da się taka oferta nie istnieje i innego tego typu babolenie.

Umowa do 31.08, nie dadzą Comfortu za te 20 parę złociszy to się odda i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było kiedyś,mi oferty się dziś pojawiły a umowa do końca lipca....oczywiście wypowiedziana.

Tak jest cały czas. Najpierw masz b.drogie oferty, a gdy złożysz wypowiedzenie wszystko znika. Z czasem jednak pojawiają się nowe oferty, lecz bardziej korzystne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem,gdzie powinienem zapytać, gdyż temat Sport w NC+ został zamknięty, więc zapytam tutaj.

Wczoraj (w okolicach południowych) na stronie głównej media2.pl widziałem informację,. że NBA na kolejny sezon w nc+. Czy Ktoś może to potwierdzić, bo później ta informacja z tej strony została zdjęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Po złożeniu wypowiedzenia znikają oferty.

Telefonów się spodziewaj a nie ofert w ICA. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, umowa kończy mi się 31 sierpnia, na razie dzwonią sami z cenami z kosmosu, wypowiedzenie jeszcze nie złożyłem, mam zamiar to zrobić w następnym tygodniu, ale mam pytanko: czy przedłużają jeszcze umowę na multiroom premium za zero złotych, mam teraz extra+ z multiroom premium, ale zawsze jak oni dzwonią to mówią ze nie można już przedłużyć, muszę przejść na multiroom standart :(, a ja chce zostać z premium,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...