Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja umowa kończy się w wrześniu mam Pakiet Extra+z Canal+ 79.99 i eleven sports 11.90 za wszystko płacę 91.89 chciałbym zostać przy tym samym ile można utargować

 

Witam moja umowa kończy się w wrześniu mam Pakiet Extra+z Canal+ 79.99 i eleven sports 11.90 za wszystko płacę 91.89 chciałbym zostać przy tym samym ile można utargować

Sorki coś nie tak musiałem wcisnąć.

Co do ugrania więcej ja dziś dostałem propozycję przedłużenia umowy na takowych warunkach:

6xcanal, extra, 5m hbo i hbo go oraz eleven na 12 za darmo ostatnie dwa pakiety z możliwością wyłączenia, to wszytstko za 69,90 - zaakceptowane

Umowę mam do końca lipca, wypowiedzenia nie pisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium plus za 99,99zł. Multiroom na camelach (pvr pace i jakiś sagemcom bez dysku) za 0zł. Dało się lepiej?

 

Nie zejdą bo to samo mam i nie chcą zmienić zdania a jeszcze mniej. Też ich duszę o zejście max na minus 10zł ale czarno to widzę bo ciagle nie...mam jeszcze 1.5 miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa do końca maja obexnie mam komfort + multi z turbobox i box za 42.50zl chce zmienić dekoderyna na premiumbox konsultant twierdzi że jest tylko 4k za 15zl na miesiąc.

O co mogę walczyć ? W tej cenie 42.50 z multiroom za extra?
Czy z komfortem zejść się jeszcze da z ceny wraz multiroom?

Czy do komfortu dostanę dekoder premium box za 0zl/miesiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na chwilę obecną umowa na czas nieokreślony z rozwiązaniem 31 maja 2018r. (pakiet extra z 8 canal+, 3x HBO, 1 x multiroom za który płacę 98.90zł), wypowiedzenie złożone na początku kwietnia. Od tego czasu głuche telefony (typu tu nc+, czekaj na połączenie z konsultantem) z infolinii nc+, oraz sms-y, dziś oferta za to samo 95 zł, gdy zapytałem o dekoder 4k to abonament wzrasta do 110 złotych za obecny pakiet (konsultant nadmienił, że nie będę ponosił kosztów aktywacji, powiedziałem że się zastanowię i proszę o telefon za tydzień. Jak myślicie jest szansa jeszcze zejść z ceny (bądz w tej kwocie uzyskać superpremium i eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aktualnie mam Pakiet Extra+ z CANAL+,HBO, Eleven Sports,  Multiroom Standard na starych Cameleonach za 95,90. Pierwszy tok jakoś 89 było chyba. Umowa do końca maja, wypowiedzenie złożone. Narazie nikt nie dzwoni, miałem jeden telefon ale, nie mogłem rozmawiać, konsultant miał odzwonić i mnie olał ;) Straszą smsami narazie. Za ile można aktualnie wyrwać taką ofertę? Umowa jak najkrótsza;) I jeszcze jedno pytanie- jak wycofam rezygnację do końca maja to umowa przejdzie na czas nieokreślony (w cenie 104.90)? Czy będę musiał podpisać umowę po wycofaniu rezygnacji? Pozdrawiam

Edytowane przez coalthar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seba19712. Superpremium dają za 89,99. Więc.... Dekoder kosztuje 15 zł. miesięcznie i z tego nie zejdziesz.

 

Witam!czy ten nr+48 222704350 jest z nc plus?jeśli umowę mam do końca lipca to wysyłać juz wypowiedzenie?czy jeśli nie wyślę w ogóle dostanę gorszą ofertę czy nie ma reguły?pozdrawiam

Oddzwoń i się dowiesz. Tak możesz złożyć wypowiedzenie. Możesz dostać lepszą ofertę. Jaką itd to masz informację w temacie. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co z dekoderami premiumbox konsultant potwierdził drugi raz wczoraj że nie mają ich na stanie i wpycha mi 4k za 15zl miesiąc.

 

 

 

Za ile można komfort z multiroomem na premiumbox?

 

I za ile extra z multiroom na premiumbox?

Edytowane przez mpepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do mnie zadzwonili umowa do 31.10.2018 wypowiedzenie nie składane, obecnie comfort za 24,90+mr za o+ jeden dekoder sagemcom za 0 proponował to samo + jakieś 3 nieciekawe kanały za 28,90 za ile można dostać pakiet extra z mr i wynajem jednego dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam obecnie pakiet Extra+ z CANAL+ 84,99zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów oraz za dekoder WiFi Premiumbox najem 5 zł/m dla Abonentów. Łącznie na okrągło 102 zł. Umowa do końca sierpnia 2018. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Miałem ofertę za to samo płacić 126zł ale wiadomo, to była pierwsza oferta. Co można na chwilę obecna maksymalnie wycisnąć, aby zostało wszystko to co jest a cena była jak najniższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Komu dają ten Superpremium za 89.99zł?Był choć jeden dowód na istanienie takiej oferty?Jak tak to proszę o link.

Też z chęcią bym zobaczył, dzwoniłem nie raz na party line i 99 zł to najmniej.

Proszę jeśli jest tu taka osoba z Superpemium za 89 pln niech się pochwali, nagroda przewidziana jest ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też z chęcią bym zobaczył, dzwoniłem nie raz na party line i 99 zł to najmniej.

Proszę jeśli jest tu taka osoba z Superpemium za 89 pln niech się pochwali, nagroda przewidziana jest ;)

Dokładnie, dawać ją. Ogólnie to chyba temat by przepadł, ale na każde pytanie o ten pakiet ~ircios odpowiada, że dają za te 89,99 zł, a że gość zawsze gani każdego za byle głupotę, to idzie pomyśleć, że może coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaistniała pomyłka  w poście za którą przepraszam !  :roll: Przed chwila rozmowa z DUK po otrzymaniu SMS - 8 x C+ 6m po 25zł i później negocjacje cenowe, reszta oferty bez zmian podobno taniej nie będzie !  :wink:

Dzisiaj następny telefon z DUK ale nie mogłem odebrać. Pewnie zadzwonią jutro znowu. Ciekawe co się zmieniło może mają jakąś super ofertę ?  :wink:   

Edytowane przez Barti
Czerwony kolor tekstu w postach zarezerwowany jest wyłącznie dla Administracji i Moderacji forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam obecnie pakiet Extra+ z CANAL+ 84,99zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów oraz za dekoder WiFi Premiumbox najem 5 zł/m dla Abonentów. Łącznie na okrągło 102 zł. Umowa do końca sierpnia 2018. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Miałem ofertę za to samo płacić 126zł ale wiadomo, to była pierwsza oferta. Co można na chwilę obecna maksymalnie wycisnąć, aby zostało wszystko to co jest a cena była jak najniższa.

Ja ostatnio przedłużyłem za 79,99 zł extra + 8C + HBO + 1 MR Turbobox + 1 jakiś dek bez HBO go eleveny proponowali 9.95 na 12m pozniej rezygnacja lub negocjacje ale elevenów nie wziąłem. Jakieś 3 strony wcześniej pisałem :) a i dostałem filmboxy na 2 miech za 0 pozniej wylaczenie ale to raczej nawet nie zaglądnę tam. :)

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tą opcją eleven włącz wyłącz ? to jest standardowa oferta tylko że jak włączę na początku miesiaca to jest za free później płacę za 1 miesiąc i wyłączam na koniec miesiąca i później znów włączam ? i tak można robić cały czas ?

Edytowane przez siwygkl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...