Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wezwij fachurę z miernikiem, aby ustawił prawidłowo antenę i/lub odnalazł uszkodzony element instalacji antenowej w celu jego wymiany na sprawny. Zamiast fachury możesz to zrobić sam, ale nie musi być wcale taniej w ten sposób.

Moja diagnoza nie podoba Ci się? Podłącz dekoder pod inną, na pewno sprawną antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej mógł paść.

 

Jednak nie padł, wygląda na to że antena się przestawiła tylko nie wiem jakim cudem. Wczoraj rano wszystko było ok, wieczorem już nie było prawie nic. 

Są tylko tvny sd. Monter zamówiony, więc zobaczymy co z tego wyjdzie.

Większy talerz rozwiąże problem z częstym ustawianiem anteny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wezwałeś montera mogłeś sam pokręcić konwerterem, to przeważnie pomaga.

 

 

To dlaczego polsat sprzedaje anteny 70 cm?

 

Dlatego, że antenę powinien instalować wykwalifikowany instalator, nie wujek Heniek "na oko".

Antena 70 cm zapewnia wystarczający sygnał, zostało tu udowodnione https://forum.satkurier.pl/topic/15308-dekoder-evobox-pvr-test-z-instalacji/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że samodzielne ustawianie anteny nie jest takie trudne, w końcu u mnie w ten sposób zostały bardzo dobrze ustawione 2 anteny. A z racji tego, że jedna ma 80 cm, a druga 70 cm, mogę potwierdzić, że różnice w sile i jakości sygnału są praktycznie niezauważalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy  do odbioru kanałów FTA na dekoderze od CP Echostar DSB 717 potrzebna jest ważna karta?? Bo mi nie działają kanały, bo krzyczy błąd karty.. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czytać, co się kupuje. W regulaminie wyraźnie jest napisane:

UEFA Euro 2016 może być wykorzystane przez Abonentów lub Użytkowników jedynie do własnego użytku osobistego na terytorium Rzeczypospolitej

Polskiej. Zakazane jest:

a.

nagrywanie, publiczne udostępnianie pakietu UEFA Euro 2016 lub jego zawartości w jakiejkolwiek formie (niezależnie od tego, czy jest ono

połączone z pobieraniem z tego tytułu opłat, czy nie)

i można sie było spodziewać, że Polsat jeśli będzie mógł, to zablokuje możliwość nagrywania. Nie to, żebym popierał, ale "samo życie".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...