Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mam kupiony taki mam w ustawieniach wybrany po instalacji kanałów brak zdf i das erste ręcznie je dodałem i czarny ekran wywala bug przy recznym dodawaniu ale kanały są na pozycjach powyżej 1000 ale czarny ekran

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no parametry dobrze wpisałem takie jak wszyscy to samo ustawiłem na hd2000 i działa problem tylko na evobox pvr gdzie może być coś jeszcze przedstawione?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy kanały zaczną działać jak podłączysz dekoder do anteny z sygnałem uniwersalnym:

 

Po zmianie sygnału na uniwersalny wykonaj:

 

1. Zainstaluj kanały w menu Antena / INSTALCJA KANAŁÓW

2. Wyszukaj kanały Antena / WYSZUKIWANIE RĘCZNE

 

Najprościej będzie jak podłączysz dekoder zamiast dekodera multiroom.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie robiłem od konfiguracji. Domyślnej zmieniłem na uniwersalny wyjść 1 i czarny ekran


Ok spróbuję

@@@support458 dzięki już działa twoim sposobem
 

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. Ale zostały one usunięte przez Cyfrowy Polsat z jego oficjalnej listy kanałów.

Od tego postu w niniejszym wątku: :arrow:https://forum.satkurier.pl/topic/13423-odbiorniki-cyfrowego-polsatu-pytania-problemy-komentarze/page-264?do=findComment&comment=1149543 toczy się dyskusja na ten temat. Tam też są podane wszystkie informacje, co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od dłuższego czasu mam problem z kanałami w Cyfrowym Polsacie dużo brakuje i nie które się zacinają. Mam taki sam sygnał na obu paskach co mój kolega. Słyszałem że tu można znaleźć informacje jak to naprawić tylko nie mogę tego znaleźć. Słyszałem że trzeba coś ustawić w dekoderze. Mam nadzieję że pomożecie. Z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory przez 8 lat korzystałem z Nc+ i tam posiadałem dwa dekodery w multiroom. Wczoraj przeniosłem się do Cyfrowego Polsatu, otrzymałem dwa dekodery HD6000 podpiąłem wszystko i po 5 minutach jeden z dekoderów się spalił, bo czuć było spaleniznę i już nie reagował. Postanowiłem pożyczyć od sąsiada dekoder HD3000, wpiąłem go w miejsce spalonego i efekt identyczny nawet szybszy, podłączyłem HD3000 uruchomiłem, minęło 10 sekund i znowu spalony i czuć z niego spaleniznę.

 

Czy ktoś ma poradę co powoduje to że jeden dekoder od razu się pali ? Przecież przez 8 lat chodziło nc+ na tej samej instalacji i nigdy nie było problemów.

 

Konwerter na antenie 80 cm to: OPTICUM PREMIUM TWIN

Dane z konwertera:

Noise: 0,1 dB

Model No: LTP-04H

Input 10,7-12,75 GHz

L.O. 9,75/10,600 GHz

 

Jest to konwerter z dwoma wyjściami antenowymi i każdy z dekoderów ma z niego kabel. Końcówki antenowe są prawidłowo zarobione według wszelkich schamatów, teraz jak sprawdzałem kabel telewizyjny po odpięciu od spalonego dekodera to próbowka pokazuje mi napięcie na drucie miedzianym w środku kabla oraz na samej obudowie kabla (tej metalowej którą przykręca się do dekodera) przykręcanej do dekodera. Ta sytuacja była przy włączonym drugim dekoderze w drugim pokoju.

 

Dodatkowo zerknąłem w ustawienia dekoderów i tutaj:

Zasilanie LNB: TAK

Tryb DISEqC: Brak

Tryb LNB: Uniwersalny

Satelita: Hot Bird 6/8/9

 

Prosiłbym o wskazówki co jest nie tak i co pozmieniać, gdyż w poniedziałek będę podłączał kolejny dekoder i nie chciałbym żeby się spalił.

Edytowane przez karimjarro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...