Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak nigdy zjadłem tylko 1. Narzeczona stwierdziła, że z racji diety idziemy w jakość a nie ilość. Po 1 pączku pistacjowym z Deseo za 25zł każdy.

Zdecydowanie wolałbym za te 25 kupic 5 normalnych po 5 i wszystkie zjeść.

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się szukać odpowiedniego wątku. Pewnie i tak bym go nie znalazł. Jak tu nie piracić jak oficjalnie nie ma możliwości oglądnięcia jakiegoś serialu. Z 10 lat temu pojawił się serial Endeavour. Dopiero po pierwszym sezonie zorientowałem się że to prequel serialu Sprawy inspektora Morse'a z 1987 roku. Oczywiście chciałem go zobaczyć. I co? I nic. Są jakieś odcinki na Chomikuj. Ani w tv ani w streamingu nie ma szan by legalnie to oglądnąć. Ba. Jest kontynuacja tego serialu. To serial Lewis z kilkoma sezonami. W styczniu zacząłem go oglądać na BBC First. Przeoczyłem kilka odcinków jak i ich powtórek. Co zniechęciło mnie do oglądania dalszych losów serialu. Tego serialu nie ma w żadnym streamingu. C+ ma jakąś sekcję BBC Player ale tam go nie ma. No i jak tu nie piracić?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beks napisał(a):

525 prywatnych odrzutowców odleciało po finale Super Bowl w Las Vegas, ale ratujemy planetę bo używamy papierowych słomek :) 

No właśnie! Oto (według mnie) przykład hipokryzji, gdzie Europa każe nam zrezygnować z mięsa i samochodów, podczas gdy z USA wyleciało ponad pół tysiąca prywatnych odrzutowców i jakoś dziwnym trafem Europa nie zwróci USA uwagi na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidl-Biedronka- a może inny dyskont. W jakiej sieci robicie najczęściej codzienne zakupy?

 

Przez braki asortymentu w Biedronce, częsty bałagan i albo czekanie w kasie bo kasjer obsługuje kasy samoobsługowe,  lub czekając w kasie samoobsługowej na kasjera, bo zawsze za mało pracowników wybieram najczęściej Lidla.

Jakoś bardziej uporządkowany "pod klienta" sklep.

Edytowane przez white snake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Biedronkę zamknął na trzy spusty. Wieczny bałagan, żeby nie napisać dosadniej, nie ma jak przejść alejkami, kolejki do kas jak za PRL-u i brak pracowników, którzy jeśli już pracują w Biedrze to nie ukrywam, że są bardzo sympatyczni i pomocni.

 

Ja wybieram Lidl, Aldi, Dino a ostatnio odkryłem Stokrotkę. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię zakupy najczęściej w Biedronce, Lidlu i Dino, nawet jedna z moich tras rowerowych ma te 3 sklepy na jednej ulicy. Natomiast zgadzam się, że w Biedronce jest od dłuższego czasu sytuacja określana słowem na "b", i to niezależnie od tego, w którym mieście bym poszedł. Chociaż w Toruniu mnie nieco zaskoczono, bo jest tam aż 9 kas samoobsługowych, a nie 4, jak zazwyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem pracownika z Biedronki, który nie byłby "zabiegany". Wiecznie zajęci

Widać ewidentnie  braki w kadrze pracowniczej- nierozpakowane palety, kolejki do kas "bo właśnie rozładowują dostawę".

Zawsze są za to ogłoszenia, że szukają pracowników.

Obserwuję tam sporą rotację wśród nowych.

Za to w Lidlu, te same znajome twarze od kilku lat i widać spokojniejsze tempo pracy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie kupować chleb przez Allegro czy inne masło. Brakuje mi nagle cukru do przepisu to nawet do Żabki lecę w niedzielę. Nie wyobrażam sobie kupowania jedzenia online. A co do Biedronki - jak mam gotówkę uciekam do Sklepu Polskiego (do niedawna Lewiatan). Żadnej kolejki, wszystko co chcę (w Biedronce nigdy nie ma Majonezu Pomorskiego). U mnie w Biedronce są aż 4 zwykłe kasy. Zawsze jest otwarta tylko jedna, a ja stoję do połowy półek z dezodorantami i czekam pół godziny aż ktoś podejdzie do następnej kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Zamawianie artykułów spożywczych pod drzwi jak mnie to kiepski pomysł. Jednak wybranie samemu pozwala na ocenę jakości produktu. To w końcu jedzenie.

Jeszcze nigdy się nie zdażyło żeby mi coś nieświeżego i kiepskiej jakości wcisnęli. To w sklepach stacjonarnych pozbywają się przeterminowanych produktów. 😀

4 minuty temu, michael112 napisał(a):

Dla mnie ten sklep online nie ma sensu z racji faktu, że obsługują zamówienia od 249 zł.

Carrefour i Makro od 100 zł

21 minut temu, Michu_97 napisał(a):

Nie wyobrażam sobie kupować chleb przez Allegro czy inne masło. Brakuje mi nagle cukru do przepisu to nawet do Żabki lecę w niedzielę. Nie wyobrażam sobie kupowania jedzenia online.

No przez Allegro to bez sensu, bo chleb się zestarzeje zanim dotrze. Żabka też ma swoją usługę Jush!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crossi oczywiście, sprowadzajmy wszystko do skrajności. Pewnie, że są tacy, którzy takich zakupów nie zrobią, ale ja po prostu stwierdzam, że zakupy za taką kwotę są możliwe i do takich ludzi jest skierowana oferta. Zamiast latania po sklepie na dużych zakupach to klikasz sobie w internecie. Jedni liczą każdy grosz i będą chodzić codziennie do sklepu, bo dany produkt będzie tańszy a inni zrobią w necie duże zakupy z dostawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...