Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, fanbonda napisał(a):

przestępcy wypuszczeni

https://pl.wikipedia.org/wiki/Uniewinnienie

Cytat

Uniewinnienie – wyrok sądu rozstrzygający, że osoba, przeciwko której wniesiono akt oskarżenia, nie popełniła zarzucanego jej czynu, albo brak jest danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie jego popełnienia lub też, że zarzucany jej czyn nie zawiera znamion czynu zabronionego albo ustawa stanowi, że sprawca nie popełnia przestępstwa.

 

Wiem że jest tendencja w dzisiejszych czasach do odwracania pojęć, no ale jednak trzymajmy się faktów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fanbonda napisał(a):

Przecież to Ty robisz wycieczki.

Doprawdy?

32 minuty temu, fanbonda napisał(a):

Cieszy mnie, ze przestepcy w tym kraju maja tylu oddanych adwokatów za darmo.

 

Ja trzymam się faktu. Jest prawomocne orzeczenie. Jest. Więc nie imputuj innym użytkownikom że są obrońcami przestępców.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fanbonda Czy ja jestem stroną sprawy, aby rodzinie Ziętary cokolwiek tłumaczyć? Nie znam sprawy, nie znam akt procesowych, nie jestem adwokatem i sędzią :) Po co mi z tym wyjeżdżasz?

Od tego mamy sądy aby osądzały takie sprawy.

Jeśli rodzina uważa że orzeczenie jest niesprawiedliwe, ma prawo do kasacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak, że Gawronik miał interes w tym, aby uciszyć Ziętarę. Teksty o Elektromisie wywoływały wtedy spore poruszenie, bo okazywało się, iż firma, która była symbolem wielkopolskiego kapitalizmu, działała w nielegalnych interesach. Ogólnie polecam, jeśli o ten temat chodzi, książkę "Dziennikarz, który wiedział za dużo" autorstwa Jakuba Stachowiaka i Łukasza Cieśli, tam zebrano całą sprawę morderstwa dziennikarza w całość.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ukraina może przystąpić do negocjacji z Rosją tylko wtedy, gdy Federacja Rosyjska poniesie taktyczną porażkę na polu bitwy, dobrowolnie zrezygnuje z broni nuklearnej, a w Rosji rozpoczną się procesy, mające na celu zmianę władz w tym kraju — oświadczył w sobotę doradca prezydenta Ukrainy Mychajło Podolak.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/rozmowy-pokojowe-ukrainy-z-rosja-wiemy-kiedy-moglyby-sie-zaczac/cbycqj2,79cfc278

 

PS: Berlin alarmuje o wojnie Rosji z Polską. Boicie się? Bo ja tak 😰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darek z Ozimka bierzesz wszystko zbytnio do siebie. Jak się dobrze przyjrzeć to w Internecie jest masa takich artykułów, które są budowane na złych emocjach i strachu, co nie oznacza, że zaraz będzie wojna. Pewne grupy mają interes, żeby taką rzeczywistość kreować w mediach i Internecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze nie miałbyś problemu powtórzyć to rodzinie J. Ziętary. 

Jakbym bym sędzią bym sprawę osądził pozytywne po stronie rodziny. 

Czyli uznać winnym nawet jak nie ma dowodów, aby tylko rodzina była zadowolona?
Porąbane rozumowanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...