Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak obstawiacie? Rosja zakończy wojnę czy zaatakuje Polskę?

 

Cytat

Rzecznik Kremla Dmitriij Pieskow odniósł się do słów Donalda Trumpa, który obiecuje, że jeśli wróci do Białego Domu, to zakończy wojnę na Ukrainie w jeden dzień.

https://dorzeczy.pl/swiat/540975/koniec-wojny-na-ukrainie-pieskow-reaguje-na-slowa-trumpa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Jak obstawiacie? Rosja zakończy wojnę czy zaatakuje Polskę?

Kolejny raz pytasz o to samo. Czytasz w ogóle co Ci ludzie odpisują?
Wyłącz kompa, wyłącz tv, idź pobiegać,poćwiczyć na siłownię, czy z żoną, narzeczoną, czy tam kogo preferujesz zamknij się w sypialni, bo widzę, że powoli zaczynasz mieć jakąś obsesję.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw muszą wygrać z Ukrainą. A co do zakończenia Wojny Rosja nie ma zamiaru odpuścić ataków na Ukrainę. A Trump jest śmieszny z tym swoim gdybym ja bym był Prezydentem do wojny by nie doszło. Jak dla mnie Trumpowi wcale nie jest daleko do Putina. Obaj myślą tylko o władzy.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Darek z Ozimka napisał(a):

Jak obstawiacie? Rosja zakończy wojnę czy zaatakuje Polskę?

 

https://dorzeczy.pl/swiat/540975/koniec-wojny-na-ukrainie-pieskow-reaguje-na-slowa-trumpa.html

Niech Rosja jak najdłużej walczy z Ukrainą, gdyż to jest w interesie naszego państwa - słabi ruscy to święty spokój na wschodzie - Rosja: odwieczny wróg Polski, Ukraina: konkurent gospodarczy. W geopolityce nie ma przyjaźni, bratnich narodów i innych romantycznych bzdur. Jest tylko interes narodowy. Trzeba robić to, co Polsce się opłaca.

Ps. Ruscy według mnie to: Rosja, Białoruś i Ukraina.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Darek z Ozimka napisał(a):

Rosja zakończy wojnę czy zaatakuje Polskę?

Myślę ze wojna nie zakończy się szybko, ale bardziej niż Polska zagrożone są kraje bałtyckie i Mołdawia. Tam mieszka sporo Rosjan i ludzi sympatyzujących z Rosją. Zatem w tym regionie łatwiej będzie przeprowadzać jakieś prowokacje. W efekcie może nastąpić agresja pod pretekstem obrony rosyjskiej mniejszości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo się dzieje w związku WOŚP, widzę to w swojej pracy. Jeden z portali, który obsługujemy, obejmuje swoim zasięgiem zainteresowania powiat toruński i chełmiński. Już od ponad tygodnia większość wieści, które się pojawiają, dotyczyła dzisiejszego finału.

Sam natomiast spotkałem wolontariuszy, gdy szedłem kupić bilet na jutrzejszą podróż służbową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacie kartę "Moja Biedronka"? Jeśli tak, to czy Wam też przyszedł SMS o takiej treści?:

Cytat

"W poniedziałek 5.02 w Biedronce papier toaletowy Queen 40 rolek 25,99 zł/opak, a w Lidlu 11% drożej niż w Biedronce, papier toaletowy Floralys 40 rolek 28,99 zł/opak. Oferta Lidl z gazetki. A do tego w Biedronce 20 zł rabatu od razu jak wydasz min. 299 zł z kartą MB. Tylko 5.02".

Jak dla mnie taka konkurencja pomiędzy "Biedronką" a "Lidlem" jest zarazem śmieszna i bezczelna.

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie rozumiem tej wojenki pomiędzy Biedronką a Lidlem. Oba sklepy są tanie i jedni i drudzy się podniecają l, że u nich rachunek to tylko 160.38 a u konkurencji 160.39 (oczywiście przejaskrawiłem) i to ma spowodować, że tam nagle zrobię zakupy? W Biedronce jest taki bałagan, że chodzę tam tylko z przymusu pod groźba rozwodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem podobnego SMSa, ale z masłem "Mleczna Dolina". Podzielam zdanie Kilera. Robię zakupy gdzie chcę i kiedy chcę. Zastanawia mnie jedno - na jakiej podstawie jest ten "tańszy rachunek"? Spójrzmy na przykład papieru toaletowego - Queen (Biedronka), Floralys (Lidl). U mnie wczoraj masło Mleczna Dolina (Biedronka) porównują do Pilos (Lidl). Jaki to ma sens? Nie lepiej porównywać tą samą markę produktów np. papier Regina czy masło Polskie Ekstra, które dostępne są w każdym sklepie? Dla mnie to jest takie bez sensu, że nie wiem jak to skomentować. Chyba komuś w tych firmach się nudzi. Niezależnie ile kosztuje - może mi akurat smakuje masło Pilos niż Mleczna Dolina? Żałosne gierki marketingowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Darek z Ozimka napisał(a):

Miałem o tym nie myśleć, ale nie mogę przestać myśleć o tym myśleć. W Radiu ZET mówiono o wojnie w Polsce 🥵🥵

Masz Daruś chlapnij sobie  małe co nie co, a no  i przestań słuchać Radia Zet i ich kocopołów bo to brednie i kłamstwa.

giphy.gif

Skoro już polane, no to cyk, jak to mówią w  wojsku - ku chwale Ojczyzny:

5aabbbe415e9f95bfa1dae76.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...