Jump to content

dpl94

Users
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About dpl94

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dpl94

  TVP Seriale

  Mógł być bardziej różnorodny ten kanał, ale niestety... Dopóki widownia będzie taka jak dotychczas, pewnie niewiele się zmieni. Po tej stacji widać jak mało wymagający jest odbiorca... Do pewnego momentu te powtórki Rancza i mi się podobały, ale teraz już nie mogę na to patrzeć, po prostu odrzuca mnie... Ten kanał wygląda jak zaprogramowany wcześniej samograj. W kółko to samo. Zmiany są, ale w ramówce nocnej.
 2. dpl94

  Super Polsat

  Problemów ciąg dalszy (przynajmniej w Super Polsacie)
 3. dpl94

  Super Polsat

  Chyba coś z przekazem ze stadionu szwankuje, bo obrazu było kilka sekund, potem dobre 2 minuty czarny ekran, a teraz jakiś kabaret wrzucili... Czy w Polsacie Sport również nie ma transmisji meczu ?
 4. dpl94

  Super Polsat

  Skoro puszczają mecze eliminacyjne polskich klubów, to może na jesieni wrzucą też jakieś transmisje z rozgrywek grupowych. Pamiętam jak kiedyś Polsat miał prawa do LM/LE (jeszcze w czasach Polsat Futbol) i wtedy w TV4/Polsat Sport News były transmisje z LE.
 5. dpl94

  TVP Seriale

  Tam i o tej godzinie - proszę bardzo Tylko żeby już nie męczyli "Ranczem" w kanale tematycznym tak jak dotychczas... Tyle przecież mają seriali, taki kanał można zrobić (z pomysłem), a oni uczynili z niego samograj - to tak jakby radio 24/7 puszczało 20 tych samych utworów w pętli. Dziwię się szczerze, że jest taka dobra oglądalność tego kanału...
 6. dpl94

  TVP 1

  "Ekstradycja" poszła sobie z 22:55 na 0:15. Masakra...
 7. dpl94

  TVP Seriale

  Epokowy przełom !!! Po raz kolejny skończyły się im odcinki Rancza i... wreszcie nie będzie pętli (nie mogłem się nadziwić ). Nie oznacza to, że Ranczo znika, ale zamiast jechać od pierwszej serii, pokazany będzie 9. sezon. Hmmm, czyżby szykowały się wkrótce jakieś głębsze zmiany ? Pewnie puszczą znów 9 i 10 sezon do końca, a potem wreszcie będzie coś innego. Do tej pory zawsze, odkąd pamiętam, Ranczo było niczym katarynka, czyli koniec odcinków i jedziemy dalej od 1 serii. I non stop pętla (co zdaje się wytykałem nawet w tym wątku). Może wreszcie coś się ruszy, bo ile razy widziałem Ranczo na tym kanale, miałem dość. Niech ten serial sobie będzie, ale nie w takich końskich dawkach jak do tej pory - choć w sumie mogliby na jakiś czas sobie odpuścić, bo ileż można wałkować, codziennie chyba było z 6 emisji, a "postęp" był żółwi - tj. 1 "nowy" odcinek na 1 dzień. Włączając o różnych porach można było trafić przez tydzień czasu , dzień po dniu na ten sam odcinek.. To tak jakby przez tydzień czasu Jedynka puszczała np. Samych Swoich. Oby to się skończyło...
×