Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kiler Gdzie ja napisałem, że się zwijają? Wielokrotnie jedynie pisałem, że ten kanał po prostu "nie pyknął" tak jak powinnien i tyle - kokosów z niego nie będzie.

Z pewnością jako oddani widzowie np. zauważyliście ostatnio że nawet już Okocim wycofał się ze sponsoringu?

O tym jakie super wyniki finansowe ma drugi sponsor Etoto też można poczytać w sieci... Gdzie te super nowe "formaty" itd? ;) Ale to chyba nie ten temat.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fillion napisał:

Borek i Smokowski od początku chcieli łączyć komentowanie spotkań z KS, ale nie którzy ciągle pieją, że KS się kończy bo wracają do tego co kochają XD.

 

 

 

To jeszcze by sięn przydał najlepszy ekspert?Choć zobaczymy jak będą się spisywać nowo zatrudnieni do tej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna informacja, Smokowski i Ligue 1 to najlepsze połączenie ;) Jeszcze mogliby trenera Białasa ponownie zaprosić do współpracy. Przede wszystkim cieszy mnie to, że Kołodziejczyk świetnie odnajduje się w roli dyrektora. Jest elastyczny, potrafi dogadać się z ludźmi, można powiedzieć, że spełnia "marzenia/oczekiwania" abonentów. Pewnie przy zakupie LM/LE moglibyśmy spodziewać się kolejnych, okazyjnych występów innych osób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiler Gdzie ja napisałem, że się zwijają? Wielokrotnie jedynie pisałem, że ten kanał po prostu "nie pyknął" tak jak powinnien i tyle - kokosów z niego nie będzie.
Z pewnością jako oddani widzowie np. zauważyliście ostatnio że nawet już Okocim wycofał się ze sponsoringu?
O tym jakie super wyniki finansowe ma drugi sponsor Etoto też można poczytać w sieci... Gdzie te super nowe "formaty" itd? Ale to chyba nie ten temat.
Od nowego roku prawdopodobnie nowy partner KS, Stano o tym mówił
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ to tak trochę wygląda jakby przyoszczędzili i przekaz SD kupili... ;)

Myślałem, że po Polsacie dosyłającym siatkówkę i 1 ligę piłki jakimś rwącym streamingiem nic mnie nie zaskoczy, ale jednak.

francs.jpg

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2020 o 16:01, lukas_k napisał:

Fajna informacja, Smokowski i Ligue 1 to najlepsze połączenie ;) Jeszcze mogliby trenera Białasa ponownie zaprosić do współpracy. Przede wszystkim cieszy mnie to, że Kołodziejczyk świetnie odnajduje się w roli dyrektora. Jest elastyczny, potrafi dogadać się z ludźmi, można powiedzieć, że spełnia "marzenia/oczekiwania" abonentów. Pewnie przy zakupie LM/LE moglibyśmy spodziewać się kolejnych, okazyjnych występów innych osób. 

Nie podzielam entuzjazmu. Smokowski, to nie ten sam Smokowski, co kiedyś. Mam wrażenie, że człowiek za bardzo zajął się swoimi innymi zajęciami i ma coraz mniejsze pojęcie o piłce... A zresztą ceniłem go dużo bardziej jako prowadzącego studio niż za komentatorkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...