Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@vigoo oczywiście masz rację. Nie są w stanie płacić za ligi jako osobne byty. Tylko razem są w stanie walczyć z uslugami typu Viaplay, Dazn czy Amazon. Ale to Eleven po raz kolejny jest tym głównym nabywcą, czyli podejrzewam, że oni wchodzą z tą inicjatywą.

@the cable guy Po tym oświadczeniu praktycznie jestem tego pewien.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czerstwy napisał:

Koniec świata Canal+ wspólpracuje z największym konkurentem czyli Solorzem?

 

Pisałem o tym kilka dni temu...

 

W dniu 11.11.2020 o 09:07, vigoo napisał:

 

Ten fakt dokładnie to oznacza. Nie mogę sobie pozwolić na samodzielny zakup, to znaczy, że nie mam wystarczających środków a umówmy się, liga francuska nie jest najdroższą ligą świata.

Pisanie o spinaniu w excelu w stosunku do ligi, którą w Polsce ogląda ze 30 osób chyba jest mało trafione. Ta liga nigdy się nie kalkulowała. Wystarczy posłuchać opowieści Smokowskiego.

Akcja charytatywna a może bardziej koło ratunkowe, akcja marketingowa, by przykryć stratę czegoś czymkolwiek. Już widzę te okrągłe zdania: "Straciliśmy Bundesligę, ale w zamian pozyskaliśmy fascynującą ligę francuską i porywającą ligę portugalską. Cieszcie się..."

To nie przypadek, że info wypływa w tym samym czasie, kiedy ogłoszono wejście nowego gracza na rynek. To nie przypadek, że nagle wszyscy zainteresowali się ligą francuską, której przez ostatnie lata nikt nie chciał nawet powąchać.

Jeśli ten deal się potwierdzi, będzie dla mnie przejawem strachu, że to dopiero początek wojny i wkrótce obie platformy oberwą jeszcze bardziej. 

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, więc przestańmy się bić...

 

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Globus903 napisał:

Niech sobie mają razem La Liga ale bez tego idiotycznego podziału. Tak jak teraz z Ligue 1 - dowolność wybierania spotkań. Wtedy będzie można zrezygnować z Eleven.


Popieram cała premiere legue w canal+ to poezja nie trzeba szukać przełączać itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop Nie pokazywali chociażby przez długi czas sobotnich popołudniowych meczy przez nielegalne transmisje w pubach, a do dziś nie pokazują tyle ile by mogli w 4K z powodu braku ECP.

 

Jakie dokładnie były opcje zawarcia umów na prawa PL jeśli chodzi o ilość spotkań to też dokładnie nie wiemy, bo dopóki nie weszło Eleven to przecież z La Liga czy Serie A też wielu twierdziło, że to ligi sprzedają prawa do trzech spotkań tygodniowo na krzyż, a nie, że C+ tak oszczędza ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie leci w całości.

"Do 2022 roku miłośnicy angielskiej piłki będą mogli oglądać mecze swoich ulubionych drużyn wyłącznie w kanałach sportowych CANAL+. Dzięki nowemu kontraktowi stacja ma prawo do transmisji aż 235 meczów w sezonie, w tym części w jakości 4K. "

 

Spotkań w sezonie jest 380.

Transmisji w 4K w ogóle praktycznie nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • El Clasico było w 4K [Canal+4K]
  • Bundesliga 4K powinna być na Eleven Sporst 1 4K , ale to dość dyskusyjny temat. Ja tam ostatnimi czasy nic w tym formacie na tym kanale nie widzę , jeśli chodzi o tą ligę.
  • Serie A w 4K pierwsze słyszę by Eleven transmitował w tym formacie

Tylko Ekstraklasa i PL można oglądać w 4K w naszym kraju. Jeśli chodzi o piłkę nożna.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...