Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat
Nie będę chciał zatrudnić Mateusza Borka na wyłączność. To nie te czasy. Mateusz ma własną działalność, robi swoje, cieszę się, że znajduje czas dla widzów Canal+ - mówi w rozmowie z wirtualnemedia_pl Michał Kołodziejczyk, który od pięciu miesięcy jest dyrektorem redakcji sportowej Canal+.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/michal-kolodziejczyk-canal-sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś fejm na Borka? Widzów raczej nie przyciągnie. To nie jest różnica między Ligą Mistrzów TVP a Ligą Mistrzów Polsatu Sport Premium (dla tych drugich i tak nie ma znaczenia oglądalność). Myślałem, że mecz ogląda się dla drużyny, a nie dla komentatora. Po drugie to Borka jest za dużo, jest wszędzie, zaczyna się nudzić.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót Ligue 1 na antenę Canal+ był by naprawdę dobrą wiadomością. Popularność tej ligi nie jest ogromna w naszym kraju, myślę że ze względu na to iż nie występuje tam zbyt wiele naszych rodaków. Natomiast myślę że jednak znajdzie się grono entuzjastów francuskiego futbolu (w tym i ja :) ). Wydaje mi się również że hity będą miały przynajmniej w miarę przyzwoitą oglądalność .

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, tyrla napisał:

A to ma być nowy klient więc albo DAZN albo Amazon.

Tylko , ze nie w naszym kraju ?

Wlacz sobie APV i tam na PL nie ma sportu :)

Możesz sobie tenisa pooglądać i NFL programy. 

Nowy gracz to TV Trwam ewentualnie TV Puls ?

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, czerstwy napisał:

Nie wiadomo co z La Liga a i Bundesligę mieli za miejsce na tr.dla Eleven

Co za bzdury. Przecież jeżeli chodzi o LaLigę, to Eleven i Canal+ wystartowali razem w przetargu. W przypadku Bundeligii, to faktycznie Eleven udzielił Canal+ sublicencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót Ligue 1 do jakiejkolwiek z polskich stacji cieszyłby oko. Brakuje tej ligi. Czasami fajnie było rzucić okiem na niedzielne hity (typu Marsylia - PSG) o 21. Pewnie nie tylko ja pamiętam zaproszenia na te spotkania pod koniec Ligi+ Extra. Mam nadzieję, że zdobycie praw się potwierdzi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...