Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, TimesSquare napisał:

@bugmenot Fakt, OTT Canal+ na razie jest w powijakach. Proponuję jednak chwilę zaczekać z ocenianiem, gdyż usługa jest nowa. W nc+go mamy Eurosporty i jakieś kanały tematyczne od TVN. Być może czekają na wygaśnięcie tych umów, aby nowe obowiązywały już w OTT.

 

A co do układu z dziennikarzami: skąd przypuszczenia, że długo nie potrwa? Marciniak co tylko zaczął prezentować sport po Faktach.

A może obecność kanałów TVN i Eurosport w nc+Go to po prostu wynik wcześniejszej umowy?  Podobnie jak obecność Marciniaka, który z resztą pojawił się po rozstaniu stacji z Ryczelem. 

 

Nie wydaje mi się żeby współpraca pomiędzy Canal+, a TVN Discovery utrzymała się na dłużej. W ostatnim czasie pojawił się serwis sportowy w TTV,  ale przygotowuje go już ekipa z TVN24 i Eurosportu,  a nie Canal+ jak ma to miejsce przy okazji sportu po "Faktach TVN".

 

Poza tym wciąż mówi się o wspólnej platformie streamingowej Polsatu i TVN.

 

Kwestia Canal+ Telewizja przez internet o której już kiedyś pisałem. Gdyby ta współpraca była taka dobra to kanały TVN-u, w tym Eurosport już dawno by się tam pojawiły. 

 

No i jeszcze wejście platformy Canal+ na giełde, gdzie wiadome jest,  że tylko Canal+ chce swój udział większosciowy pozostawić. 

 

Współpracy nie przedłużono też już w kwestii kanału Canal+ Discovery.

 

Biorąc to wszystko pod uwagę bliżej Canal+ i TVN Discovery do rozstania niż współpracy. Stąd też mocno się zdziwię jeżeli Canal+ i Eurosport kupią jakieś prawa sportowe razem. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę, że ta współpraca jest ścisła czy bez wad. Ale jest. Zresztą - do tej pory to raczej Eurosport/TVN wykorzystywał Canal+ niż odwrotnie. Nie wiemy też, jakie są umowy Eurosportu z iplą, na ile Eurosportowi zależało, żeby wejść w C+TPI, skoro mają Eurosport Playera, np. są rzeczy, które nie mieszczą się w C+ i idą do OTT, jak kombinacja norweska zimą w Eurosport Playerze - czy C+ nie oczekiwał od Eurosportu, że część ich niemieszczących się na dwóch kanałach praw pójdzie do C+ TPI? Nie wiemy. Ale przecież współpraca ludzi to nie tylko archaiczny serwis sportowy po Faktach, ale przede wszystkim Karpiński, NIedźwiedź i Bandych w LM ręcznej. A i igrzyska się zbliżają i C+ mógłby jakąś małą sublicencję wykupić od Discovery - np. na piłkę nożną, która na igrzyskach jest jaka jest, ale futbolocentrycznych fanów i tak przyciągnie. A może jeszcze by się na coś skusili - w końcu zimę Eurosport ogarniał na pięciu kanałach + Player, a letnie są ze cztery razy większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie końcówka roku bardzo interesująca bo się wszystkie ligi muszą się rozstrzygną, kadra, puchary Jak wiemy na dniach sie dowiemy się o La Lidze najpózniej do 26 pazdziernika :) a jeszcze została Włoska Niemiecka i LM LE -->Europa Conference League nowe rozgrywki UEFA No i Mecze Kady !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, _Artek_ napisał:

Ehhh Pani Maja.....nawet tylko dla niej można zostać abonentem platformy Canal+ :D

Ja tak dla przeciwwagi mam akurat o niej zgoła odmienne zdanie ?? Mi się ona kojarzy z tą rosnącą falą osób zatrudnionych w różnych redakcjach nie z powodu tego jakimi są dziennikarzami tylko jakimi są tłumaczami i to jest jak zauważyłem coraz częstsza tendencja w tej branży. Pani Maja to taki koronny przykład... wspomniałeś o tym, że zna język obcy (przypominam, że ona jest native speakerem. Nie potrafię zweryfikować jak dobrym, bo to chyba potrafi ocenić tylko inny native speaker), wspomniałeś jej wygląd (kwestia gustu), ale chyba nigdy w jej kontekście nie usłyszałem ani nie przeczytałem jak dobrą jest dziennikarką, jak dobry ma warsztat, jaką wiedzę nt. tego czym się zajmuje. Trochę to jak z tymi pięknymi paniami z włoskich TV, których na ogół jedynym atutem na ekranie jest ich figura czy uroda. Język, wygląd to tak naprawdę powinien być tylko extra dodatek, a podstawą wszystko to co ce[beep]e dobrego dziennikarza, nie tłumacza, nie byłą modelkę czy byłego sportowca udających Pana dziennikarza czy Panią dziennikarkę. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpański ma idealny. z akcentem itd..... uczyłem się tego języka 3 miesiące( potem wybrałem jednak francuski) to nawet moja nauczycielka nie miała takiego akcentu, co do wiedzy sportowej myśle że nie bez powodu robi tylko studia i wywiady, bo robi to w czym jest dobra. w przeciwieństwie do Pana Tomasza Hajty u konkurencji który nie nadaje się do niczego a "bierze wszystko" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip Surma zapowiedział w "Wysokim pressingu" jutrzejszy odcinek "Ekstraklasy po godzinach" i powiedział, że specjalnym gościem będzie Michał Kołodziejczyk, który przygotował niespodziankę dla widzów. Kołodziejczyk w studiu powiedział, że jeszcze nie może zdradzić o co chodzi. Czyżby prawa do hiszpańskiej La Liga przedłużone? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...